[Yükleniyor...]

[Yüklenemedi...]

İsme Özel Anneler Günü Hediyeleri (Anneniz Bayılacak!)

25 Nisan 2017
Anne, 4 harf ile yazılan ancak anlamı kalbe dolup taşan bir kelimedir. “Anne” bir kelimeden çok daha ötedir. Bizleri 9 ay karınlarında, bir ömür ise kalplerinde taşıyan annelerimizin hakkı ne yaparsak yapalım ödenmez.

Annelerimizi yılda bir gün de olsa, diğer tüm günlerden daha fazla sevindirmek, onları ne kadar sevdiğimizi ve önemsediğimizi göstermek için, Anneler Gününde onlar için incelikler düşünürüz. Anneler Günü diğer tüm günlerden daha özeldir annelerimiz için. Çünkü onlara adanmıştır.

Anneler Günü yaklaştıkça içlerini tatlı bir heyecan kaplayan annelerimize, bu anneler gününde bambaşka sürprizler yapmaya hazır mısınız? Bu Anneler Gününde onlara isimlerine özel hazırlanmış birbirinden özel hediyeler sunabilirsiniz.

Anneler Gününde annenize isme özel hangi hediyeleri alabilirsiniz hep birlikte inceleyelim.

İsme Özel Şeker Kavanozu


İçi nostaljik şekerlemelerle doldurulmuş, isme özel olarak hazırlanmış bir şeker kavanozu annenizi çok mutlu edebilir.

İsme Özel Amerikan Servis


Herkes güzel yemek yapabilir ancak yediğimiz en leziz yemekler daima annelerimizin yaptıklarıdır. İçine koydukları sihirli sevgileri ve kimseye söylemedikleri tatlı küçük sırları ile hafızalarımızdan hiç silinmeyen yemeklerin ustasıdır annelerimiz. En lezzetli yemeklerin aşçısı annelerimize severek kullanacakları bir hediye seçeneği daha. İsme özel hazırlanan Amerikan servisler, annelerinizin senelerce kullanacağı mutluluk veren hediyeleri olacak.

İsme Özel Kupa Bardak

Sabahları çayını keyifle yudumlayabileceği bir kupa annenize neşeli bir hediye olabilir. İster işyerinde ister evde, istediği her yerde mutlulukla kullanabileceği, üzerinde Anneler Günü için özel bir tasarım bulunan, ismine özel hazırlanmış bu kupa, bu sene Anneler Gününün en sevilenlerinden olacak.

[Yükleniyor...]

[Yüklenemedi...]

İsme Özel Ahşap Çikolata Kutusu


Tatlı yiyip tatlı konuşan annelerinize en az kendileri kadar tatlı bir sürpriz. Anneler Gününe özel tasarımlarla hazırlanan, üzerine ismi işlenen ahşap nostaljik kutu içerisinde kalp şekilli çikolatalarla tamamlanan bu sürpriz annelerinizi çok mutlu edecek.

Üstelik bu çikolata kutusunun bir özelliği de çikolatalar bittikten sonra kullanılabilecek kadar kaliteli olması. Anneleriniz dilerse takı kutusu dilerse de daha farklı amaçlarla kullanabilirler. Böylece annenize hem lezzetli hem de kullanışlı bir hediye almış olabileceksiniz.

İsme Özel Hazırlanan Defter, Kalem ve Ayna Setleri


En güzel anılarını, özel notlarını, günlük planlarını not alabileceği bir defter ile annelerinize özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Annenizin adı ve soyadı ile oluşturulan çeşitli Anneler Günü defter, kalem ve ayna setleri ile annenize özel hazırlanmış bir jest ile siz de unutulmayacak bir jest yapabilirsiniz.

İsme Özel Duvar Saati


Hasta olduğumuzda uykusuz kalan, bizimle ilgilenmek için bir çok şeyden fedakarlık yapan annelerimiz, adeta bizim için kendi hayatlarını bir kenara bırakırlar. Tüm hayatlarını bize adayan annelerimize bize ayırdıkları zamanı iade edemeyiz. Zaten bu zamanı onlar da kayıp olarak saymazlar. Onlar için hayata mana katan zamanlardır bu geçen seneler. Annenize, bu geçen sürenin kıymetini bildiğinizi esprili bir şekilde iletebilirsiniz.

Size özel bir not ve isim ile hazırlanan duvar saati, annelerinizin mutluluğuna mutluluk katacak bir hediye seçeneği olacak. Siz de annelerinize zamanı değil, zamanın göstergesini hediye edebilirsiniz.

Yılın Annesi Oscar Ödülü


Dünyanın en güzel annesine, en özel sürpriz yine sizin hediyeniz olacak. Hayatınızı inşa ederken adeta bir yazar gibi bütün detayları inceleyen, en güzel şarkının en güzel cümlesiymiş gibi gözlerinizin içine bakan, dünyanın en güzel filmiymiş gibi gözünü kırmadan sizi gururla izleyen anneleriniz bir hediyeyi hak etmiyor mu? Ona belki bu emekleri için Oscar ödülü vermeyecekler ama siz verebilirsiniz. Yılın annesinin ödülü, sizin elinizden olabilir.

PAYLAŞIN: