Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı, ilk kez konuştu.

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra ilk röportajını L’officiel dergisi aralık sayısına veren Şeyma Subaşı çarpıcı açıklamalara imza attı.

Hayatında yeni bir sayfa açan Şeyma Subaşı, şu ifadeleri kullandı:

"Herkesin hayatında inişlerin ve çıkışların olduğu dönemler olmuştur. Benim bu dönemlerde kendime sürekli hatırlattığım ve telkin ettiğim şey şu olmuştur; her şeyin başı sağlık. Eğer sağlıklıysak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. İlerisi için de aynı şeyi söylüyorum. Ailem, çocuğum ve kendim sağlıklı olduğumuz sürece her şey yoluna girecektir. Bu herkes için geçerli; iş hayatında olsun, aşk hayatında olsun herkesin kötü dönemleri olabilir ama önemli olan bu dönemlerde etrafımıza bakıp, nefes aldığımızı hissedip yalnızca bunun için bile şükredebilmektir. Gelecekteki Şeyma'ya söyleyeceğim bir diğer şey ise biraz bencil olması gerektiği olurdu. Hayatta biraz da bencil olmak lazım galiba. Eğer kendiniz mutlu olur ve bu mutluluğa odaklanırsanız etrafınızdaki insanları da mutlu edebilirsiniz. Bu eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz ya da arkadaşınız da olabilir. Çünkü mutluluk yaşandıkça çoğalan bir şey, siz mutluysanız emin olun etrafınızdakiler de mutlu olacaktır."
1
Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı, ilk kez konuştu. Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra ilk röportajını L’officiel dergisi aralık sayısına veren Şeyma Subaşı çarpıcı açıklamalara imza attı. Hayatında yeni bir sayfa açan Şeyma Subaşı, şu ifadeleri kullandı: "Herkesin hayatında inişlerin ve çıkışların olduğu dönemler olmuştur. Benim bu dönemlerde kendime sürekli hatırlattığım ve telkin ettiğim şey şu olmuştur; her şeyin başı sağlık. Eğer sağlıklıysak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. İlerisi için de aynı şeyi söylüyorum. Ailem, çocuğum ve kendim sağlıklı olduğumuz sürece her şey yoluna girecektir. Bu herkes için geçerli; iş hayatında olsun, aşk hayatında olsun herkesin kötü dönemleri olabilir ama önemli olan bu dönemlerde etrafımıza bakıp, nefes aldığımızı hissedip yalnızca bunun için bile şükredebilmektir. Gelecekteki Şeyma'ya söyleyeceğim bir diğer şey ise biraz bencil olması gerektiği olurdu. Hayatta biraz da bencil olmak lazım galiba. Eğer kendiniz mutlu olur ve bu mutluluğa odaklanırsanız etrafınızdaki insanları da mutlu edebilirsiniz. Bu eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz ya da arkadaşınız da olabilir. Çünkü mutluluk yaşandıkça çoğalan bir şey, siz mutluysanız emin olun etrafınızdakiler de mutlu olacaktır."
'Biraz fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim'

Enerji dolu hayatıyla sosyal medyada fenomen olan Subaşı, sakin yaşamayı sevmediğini belirterek şöyle konuştu:

"Biraz fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim evet, hatta ben de kendimi dinginleştirmeye çalışıyorum ama çalışmalar hala devam ediyor"
2
'Biraz fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim' Enerji dolu hayatıyla sosyal medyada fenomen olan Subaşı, sakin yaşamayı sevmediğini belirterek şöyle konuştu: "Biraz fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim evet, hatta ben de kendimi dinginleştirmeye çalışıyorum ama çalışmalar hala devam ediyor"
Fransa'da geçen yıl Eylül ayında görkemli bir törenle dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Kasım ayında Silivri'de jet hızıyla boşanmıştı.
3
Fransa'da geçen yıl Eylül ayında görkemli bir törenle dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Kasım ayında Silivri'de jet hızıyla boşanmıştı.
Çiftin 5 yaşında bir kızları var.
4
Çiftin 5 yaşında bir kızları var.