24 Haziran 2018 Genel Seçim Haritası - İstanbul Yurtdışı hariç gör

Seçim verileri Anadolu Ajansı'ndan alınmaktadır.
AA logosu
Harita yükleniyor…
Oy Dağılımı Yurtdışı hariç gör
Cumhur İttifakı
Millet İttifakı
HDP
Vatan P.
HÜDAPAR
Bağımsız
%50,95
%35,93
%12,67
%0,22
%0,19
%0,04
Milletvekili Dağılımı
  • 51
    milletvekili
    Cumhur İttifakı
    AK Parti, MHP
    4.808.734 oy
  • 35
    milletvekili
    Millet İttifakı
    CHP, İYİ Parti, Saadet
    3.391.021 oy
  • 12
    milletvekili
    HDP
    1.195.602 oy
Toplam milletvekili : 98
Partili milletvekili : 98
Bağımsız milletvekili : 0
Açılan sandık : %100
İstanbul Tüm Sonuçlar Yurtdışı hariç gör
%42,69
43 Mv.
%8,26
8 Mv.
%26,45
27 Mv.
%7,99
8 Mv.
%1,49
%12,67
12 Mv.
%0,22
%0,19
%0,04
AK Parti
MHP
CHP
İYİ Parti
Saadet
HDP
Vatan P.
HÜDAPAR
Bağımsız
Cumhur İttifakı
%50,95
Millet İttifakı
%35,93
İstanbul 1. Bölge - Milletvekili ve Aday Listesi Yurtdışı hariç gör Listeyi görün Listeyi kapatın
oy
Adayları
    1. Aydemir Güler
    2. Hasan Atasoy Torun
    AK Parti
    15
    milletvekili
    1.432.217 oy
    Adayları göster
    • Berat Albayrak
    • Nurettin Canikli
    • Mustafa Ataş
    • Erol Kaya
    • Vedat Demiröz
    • Ravza Kavakcı Kan
    • Osman Boyraz
    • İsmet Uçma
    • Mihrimah Belma Satır
    • Ahmet Berat Çonkar
    • Hulusi Şentürk
    • Müşerref Pervin Tuba Durgut
    • Eyüp Özsoy
    • Serkan Bayram
    • Fatih Süleyman Denizolgun
    • Şeyma Döğücü
    • Azmi Ekinci
    • Hurşit Yıldırım
    • Ali Sevinç
    • Tuğba Ercan
    • Sabri Balaman
    • Esma Ersin
    • Mustafa Mican
    • Ahmet Özdinç
    • İbrahim İlci
    • Semanur Koçal
    • Ramazan Özkürkçü
    • Fidan Erdoğan Avşar
    • Feyzullah Tuna
    • Fuat Kinsiz
    • Ahmet Ayhan Kayaoğlu
    • Sinem Demir
    • Muhammet Ali Kumru
    • Levent Coşkun Erkekoğlu
    • Oktay Tan
    CHP
    10
    milletvekili
    997.642 oy
    Adayları göster
    • İbrahim Özden Kaboğlu
    • Mehmet Akif Hamzaçebi
    • Gamze Akkuş İlgezdi
    • Onursal Adıgüzel
    • Fethi Açıkel
    • Gürsel Tekin
    • İlhan Kesici
    • Oğuz Kaan Salıcı
    • Mahmut Tanal
    • Saliha Sera Kadıgil Sütlü
    • Hüseyin Emre Bağce
    • Mustafa Oktay Aksu
    • Hasan Uzunyayla
    • Mustafa Öztaşkın
    • Tahsin Usta
    • Hüseyin Sağ
    • Beril Öner
    • Yüksel Taşkın
    • Hasan Basri Özbek
    • Deniz Doğan Günay
    • Ertan Aksoy
    • Nuray Çepni
    • Duygu Çelik
    • Arzu Özalp
    • Pınar Uzun
    • Tuba Torun
    • Ali Rıza Yıldırım
    • Yücel Oto
    • Murat Cirav
    • Melis Timur
    • Emre Akkuş
    • Çetin Düzce
    • Aylin Sarıtaş
    • Gazi Karakurt
    • Timuçin Gültekin
    HDP
    4
    milletvekili
    390.615 oy
    Adayları göster
    • Pervin Buldan
    • Musa Piroğlu
    • Erkan Baş
    • Erol Katırcıoğlu
    • Sema Uçar
    • Atila Özdoğan
    • Sultan Karasu
    • Tuncay Gökçe
    • Aylin Hacaloğlu
    • Emre Sarıgül
    • Ertan Hamitoğlu
    • Şehriban Alkış
    • İshak Karakaş
    • Yaşar Meral Çakıcı
    • Recep Yılmaz
    • Nurullah İşlek
    • Cansu İrem Kalender
    • Alican Çağrı Gökçek
    • Engin Aras
    • Mihriban Deniz Nar
    • Servet Güngördü
    • Irmak Dumlupınar
    • Eylem Saruca
    • Murat Gülener
    • Tülay Aydın
    • Veysi Yaklav
    • Günay Karaoğlan
    • Alya Akkuş
    • İlhan Çelik
    • Melekfer Borak Turgut
    • Mehmet Karaaslan
    • Kemal İşler
    • Dürdane Bulgan
    • Emine Karaaslan Ateş
    • Mehmet Tekci
    MHP
    3
    milletvekili
    282.941 oy
    Adayları göster
    • Edip Semih Yalçın
    • İzzet Ulvi Yönter
    • Memet Bülent Karataş
    • Nevzat Ünlütürk
    • Gülbeyhan Saylağ
    • Hatice Akkaya
    • Ahmet Turan Hocaoğlu
    • Mehmet Fatih Özdemir
    • Abdulaziz Aydoğdu
    • Zeki Yusufoğlu
    • Mücahit Güngör
    • Kamil Ayrım
    • Murat Şahin
    • Cihan Tufan
    • Mustafa Akgün
    • Ömer Faruk Güngör
    • Yunus Emre Durmuş
    • Ali Yılmaz
    • Fatih Kaya
    • Şükrü Şimşek
    • Hakan Arıkaya
    • İsmail Büyükkayıkçı
    • Salih Balak
    • Hakan Yılmaz
    • Kadir Can Karataş
    • Hakan Yalçın
    • Fatih Değermenci
    • Tarık Topçuoğlu
    • Yılmaz Tiryaki
    • Şahin Gürz
    • Cem Özkavcı
    • Yusuf Çiftçi
    • Hasan Demir
    • Nurettin Turan
    • Cüneyt Ilgin
    İYİ Parti
    3
    milletvekili
    281.778 oy
    Adayları göster
    • Hayrettin Nuhoğlu
    • Ahmet Çelik
    • Yavuz Ağıralioğlu
    • Meral Alemdar
    • Yücel Coşkun
    • Onur Aydın
    • Mustafa Veysel Güldoğan
    • Emine Küçükali
    • Adil Erkoç
    • Arif Tevetoğlu
    • Dursun Çolak
    • Sultan Neslihan Seven
    • Oğuz Sarul
    • Mithat Bora Bulut
    • Nazlı Aspay Sener
    • Oktay Erçakar
    • Şentürk Demiral
    • Fuat Onbaşılı
    • Kubilay Peyik
    • Hilal Tuncer Kayan
    • Ufuk Ünal
    • Saygın Özyıldırım
    • Mehmetali Özdemir
    • Sevgi Şahin
    • Barış Tavlaşoğlu
    • Tuba Alaylı
    • Aysel Kırali
    • Yelda Gargun
    • Murat Ağırel
    • Onur Hanlıoğlu
    • Ömer Faruk Parmak
    • Bülent Aslan
    • Yüksel Karaçam
    • Yüksel Bat
    • Caner Yılmaz
    Saadet
    53.641 oy
    Adayları göster
    • Abdullah Sevim
    • Yılmaz Bayat
    • Dicle Şit
    • Ahmet Türkcan
    • Mehmet Ali Özgür
    • Pakize Yüzbaşıoğlu
    • Mehmet Fatih Akdağoğlu
    • Abdulhalim Meşe
    • Cem Kaya Karatün
    • Alev Sezen
    • Adem Boz
    • Fehim Hava
    • Yusuf Yüksel
    • Şeref Kaçmaz
    • Resul Kılıç
    • Abdülkadir Arslan
    • Ahmet Baran
    • Aysun Bayraktar
    • Recep Karakoç
    • Fahrettin Coşkun
    • Fesih Taybar
    • Mustafa Kocabey
    • Turgut Danacı
    • Ali Kemal Derin
    • Gonca Nur Aslan
    • Muhammet Duman
    • Muammer Koç
    • Halil İbrahim Serbest
    • Nafiye Saçı
    • Erdoğan Uslu
    • Murat Çeker
    • Selahattin Aslan
    • Hakan Aktaş
    • Ali Sarıahmet
    • Metin Orman
    Vatan P.
    7.970 oy
    Adayları göster
    • Mustafa İlker Yücel
    • Hacer Şule Perinçek
    • Günizi Dizdar
    • Fatoş Güden
    • Sarper Özsan
    • Mustafa Kaya
    • Osman Erbil
    • Uğurcan Yardımoğlu
    • Muzaffer Ünsaldı
    • Orçun Ceylandağ
    • İsmail Hakkı Aktok
    • Gülşah Akyıldırım
    • Uğur Çetinkaya
    • İbrahim Okan Özkan
    • Şencan Bayramoğlu
    • Namık Kemal Koç
    • Altan Tüfekçi
    • Cemal Işık
    • Hakan Ekiz
    • Yılmaz Ersezer
    • Mehmet Dölek
    • Mine Hacıosmanoğlu
    • Gürbüz Çuhadar
    • Selçuk Pekacar
    • Meltem Gürsoy Sırt
    • Tüzin Tüfekçi
    • Himmet Kırık
    • Alpay Tuğlu
    • Erol Sırrı Turan
    • Göksel Çoban
    • Fuat Yıldız
    • Bora Çelik
    • Eren Öztürk
    • Enes Esatoğlu
    • Memet Orhan Şenoğlu
    HÜDAPAR
    5.077 oy
    Adayları göster
    • Sait Şahin
    • Cafer Ökmen
    • Bayram Girişen
    • Mehmet Çörekci
    • Harun Çelik
    • Şeyhmus Korkmaz
    • Hasan Aydın
    • Nazlıhan Akyol
    • Ramazan Suna
    • İbrahim Gün
    • Selim Çiçek
    • Suzan Can
    • İlhan Gökhan
    • Ayşe Tayfur Tan
    • Turan Dinç
    • Günay İşeri
    • Mehmet Laçin
    • Fatih Uzun
    • Kasım Aydın
    • Mehmet Şimgar
    • Adem Yalçin
    • Ömer Tuncer
    • Ayhan Askar
    • Uğur Kutulman
    • Ömer Polat
    • Resul Alınmış
    • Habibe Turan
    • İrfan Koç
    • Şemsettin Özer
    • Bilal Toprak
    • Ramazan Çolakoğlu
    • Abdullah Sevim
    • Mehmet Çayır
    • Cevdet Aslan
    • Murat Akbulut
    Bağımsızlar
    1.901 oy
    Adayları göster
    • Aydemir Güler
    • Hasan Atasoy Torun
    İstanbul 2. Bölge - Milletvekili ve Aday Listesi Yurtdışı hariç gör Listeyi görün Listeyi kapatın
    oy
    Adayları
      1. Orhan Aydin
      2. Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu
      3. Muhsin Yılmaz
      4. Himmet Çakır
      AK Parti
      13
      milletvekili
      1.218.843 oy
      Adayları göster
      • Süleyman Soylu
      • Fatma Betül Sayan Kaya
      • Volkan Bozkır
      • Abdullah Güler
      • Hasan Turan
      • Serap Yaşar
      • Aziz Babuşcu
      • Şirin Ünal
      • Canan Kalsın
      • Ahmet Hamdi Çamlı
      • Markar Eseyan
      • Mustafa Demir
      • İffet Polat
      • İbrahim Yasin Kırıcı
      • Salih Çakır
      • Ayşe Böhürler
      • Suna Tarhan
      • Ahmet Hamdi Görk
      • Hacı Mehmet Baykurt
      • Mustafa Arabul
      • Beyza Sındıraç
      • Serkan Haser
      • Ahmet Yıldız
      • Emine Çakır
      • Hamza Kulaksız
      • Sevde Sena Dağlı
      • Enes Kaşkaş
      • Halil Poyraz
      CHP
      8
      milletvekili
      667.812 oy
      Adayları göster
      • Kadri Enis Berberoğlu
      • Aykut Erdoğdu
      • Ahmet Ünal Çeviköz
      • Mustafa Sezgin Tanrıkulu
      • Yüksel Mansur Kılınç
      • Yunus Emre
      • Gökan Zeybek
      • Ali Şeker
      • Derya Şentürk
      • Mehmet Diribaş
      • Mersin Balkan
      • Bahattin Turnalı
      • Ferhat Epözdemir
      • İsmail Yüksel
      • Adnan Ayber
      • Burak Kaan Yılmazsoy
      • Canan Sezenler
      • Hacer Foggo
      • Güven Karataş
      • Yusuf Kenan Kolat
      • Veysi Sinan Bozdemir
      • Cem Cengiz Yılmaz
      • Ece Batumlu Talas
      • Pelin Yurdakul
      • Şeyma Dumrul
      • Yusuf Ergüven
      • Özgür Düzgün
      • Deniz Kaya
      HDP
      3
      milletvekili
      331.334 oy
      Adayları göster
      • Ahmet Şık
      • Oya Ersoy
      • Hüda Kaya
      • Mustafa Avci
      • Tülay Korkutan
      • Bülent Aşa
      • Ayşe Berktay
      • Gülsüm Ağaoğlu
      • Gürşenay Dalveren
      • Murat Şahin
      • Mehmet Güler
      • Ludmilla Büyüm
      • Hacer Elçin
      • Fener Günana
      • Celal Alphan
      • Musa Kılıç
      • Şadi Özdemir
      • Türkan Bingöl
      • Servet Güzel
      • Işıl Hacıarifkaptanoğlu Karababa
      • Mehmet Tayyip Arslan
      • Ozan Özgenler
      • Dilber Aslan
      • Musa Değirmenci
      • Dürdane Nilsu Yürür
      • Adnan Bulut
      • Maşallah Köysü
      • Rohani Çiçeklidal
      MHP
      2
      milletvekili
      218.740 oy
      Adayları göster
      • Celal Adan
      • Cemal Çetin
      • Gürkan Teoman
      • Murat Kotra
      • Niyazi Paksoy
      • Selami Şişman
      • Füsun Kayan Ardaman
      • Murat Şekerli
      • Ahsen Melike Fıçıcı
      • Eda Yılmaz
      • Zeki Severoğlu
      • Güllü Yener
      • Aydın Kaya
      • Serkan Cihan
      • Bahittin Aykut
      • Zeliha Deniz Olcar
      • Muhammed Furkan Cebeci
      • Hediye Şen
      • Ufuk Tandoğan
      • Hilal Eda Görbulak
      • Filiz Gegin
      • Murat Alp
      • Fikret Özkan
      • Metin Kılıç
      • Uğur Aras
      • Eren Can Şah Günay
      • Hasan Saka
      • Bedirhan Ali Gölcük
      İYİ Parti
      2
      milletvekili
      204.388 oy
      Adayları göster
      • Ümit Özdağ
      • Fatih Mehmet Şeker
      • Özcan Pehlivanoğlu
      • İlay Aksoy
      • Coşkun Yıldırım
      • Mehmet Aslan
      • Binnur Karadağlı
      • Ali Dinçer Çolak
      • Vedat Yenerer
      • Abdullah İlker Sungur
      • Nuri Yılmaz
      • Cemile Albaş
      • Rüstem Fırat
      • Aycan Güleçlier
      • Semih İlhan Söylemezoğlu
      • Gökhan Kargı
      • Ali Aker
      • Ertan Varol
      • Muammer Demirci
      • Hüseyin Öndeş
      • Yaşar Kızılkum
      • Burçin Gökçe
      • Ömer Lütfi Özenç
      • Fisun Mehlika Toca
      • Mustafa Akay
      • Aydın Egemen
      • Mustafa Yazıcı
      • Şefik Uğur Bekdemir
      Saadet
      42.194 oy
      Adayları göster
      • Birol Aydın
      • Samet Sami Temel
      • Mustafa Kaya
      • Bilal Ay
      • Fatma Nevin Gökçe
      • Muhammed Emin Topsakal
      • Mustafa Yaman
      • Bilal Aydın
      • Mikail Kabak
      • Tuğrul Yalçınkaya
      • Zeynep Şule Rıdvanoğlu
      • Erol Urhan
      • Adem Akbulut
      • Özgür Atak
      • İlker Çiftçi
      • Recep Polat
      • Nihat Şadoğlu
      • Muhammed Gazi Kılıç
      • Yasemin Bilnur Erenci
      • Hüseyin Aydoğan
      • Osman Oktar
      • Mahir Sezgin
      • Tülay Vızvız
      • Muhammed Mustafa Doğan
      • Nursena Ulusoy
      • Selim Başpınar
      • Habibe Erdoğan
      • Yavuz Selim Küçük
      HÜDAPAR
      5.560 oy
      Adayları göster
      • Mehmet Yavuz
      • Mehmet Emin Vural
      • Abdullah Aslan
      • Recai Yurdan
      • Mehmet Ali Ortaç
      • Ramazan Ensar
      • Murat Karınçu
      • Esra Sivi Türk
      • Abdulkerim Ortaç
      • Mehmet Şakir Direkçi
      • Şerafettin Güler
      • Murat Dolaş
      • Yılmaz Akkılıç
      • Ayhan Demirkol
      • Suphan Çelik
      • Abdulbari Duman
      • Gölefer Sarıağaç
      • Enes Doğan
      • Hüseyin Yalçın
      • Adnan Yeşilmen
      • Eyyüp Arslanğray
      • Cemalettin Koçkar
      • Ahmet Pak
      • Mücahit Arslan
      • Şeyma Yaçin
      • Veysel Tunç
      • Meryem Karakaya
      • Muhittin İçlek
      Vatan P.
      5.499 oy
      Adayları göster
      • Soner Polat
      • Aykut Diş
      • Elif İlhamoğlu
      • Erkan Önsel
      • Halil İbrahim Nebiler
      • Mehmet Deniz Yıldırım
      • Tayfun Gürol
      • Turhan Özlü
      • Emine Ece Boylu
      • İzzettin Özgibar
      • Sinan Özkan
      • Emin Algün
      • Demirtaş Mağden
      • Aydın Erel
      • Yusuf Feyzioğlu
      • Nuray Kaya
      • Ayhan İlhan
      • Seval Duygu Akyıldız
      • Hüseyin Sürücü
      • Doğancan Erdoğan
      • Ahmet Muratoğlu
      • İlknur Gündoğan
      • Sadettin Büyükalp
      • Cafer Tayyar Ayman
      • Şafak Erdem
      • Deniz Çakmak
      • Gazi Doğan
      • Bilal Öztürk
      Bağımsızlar
      1.172 oy
      Adayları göster
      • Orhan Aydin
      • Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu
      • Muhsin Yılmaz
      • Himmet Çakır
      İstanbul 3. Bölge - Milletvekili ve Aday Listesi Yurtdışı hariç gör Listeyi görün Listeyi kapatın
      oy
      Adayları
        1. Atakan Boyoğlu
        2. Reyhan Nalbant
        3. Harun Karagöz
        4. Metin Güler
        AK Parti
        15
        milletvekili
        1.377.846 oy
        Adayları göster
        • Numan Kurtulmuş
        • Mehmet Muş
        • Akif Çağatay Kılıç
        • Mehmet Doğan Kubat
        • Tülay Kaynarca
        • Halis Dalkılıç
        • Emine Sare Aydın Yılmaz
        • Nevzat Şatıroğlu
        • Zafer Sırakaya
        • Rümeysa Kadak
        • Ahmet Mücahit Arınç
        • Mustafa Yeneroğlu
        • Erkan Kandemir
        • Şamil Ayrım
        • Alev Dedegil
        • Yıldız Seferinoğlu
        • Zülfiye Füsun Kümet
        • Mürteza Zengin
        • Ayhan Oğan
        • Haşim Taşkıran
        • Ruken Kilerci
        • Rasim Erdoğmuş
        • Hatice Bozdağ
        • Mehmet Umur
        • Oya Eren
        • Bülent Durgun
        • Zehra Ercan
        • Ali Çezik
        • Hasene Çapar
        • Sedat Sayımoğlu
        • Cahit Keskin
        • Sinan Karşıyaka
        • Hayriye Kuzu
        • Mehmet Emin Aşıkkutlu
        • Münir Eren
        CHP
        9
        milletvekili
        830.542 oy
        Adayları göster
        • Engin Altay
        • Erdoğan Toprak
        • Mehmet Bekaroğlu
        • Zeynel Emre
        • Sibel Özdemir
        • Özgür Karabat
        • Turan Aydoğan
        • Emine Gülizar Emecan
        • Nazır Cihangir İslam
        • Turan Hançerli
        • Bayramali Çeşmeci
        • Ali Ulvi Gökbulak
        • Mehmet Sait Yücel
        • Ali Muhittin Tığlı
        • Sinan Karahan
        • Sinan Karaca Öztürk
        • Mahfuz Yetüt
        • Şahanım Meter
        • Irmak Neriman Nebioğlu
        • Yağmur Geygel
        • Engin Ertaç
        • Cemil Can Dinç
        • Aycan Erinsel Özistek
        • Hüseyin Özkahraman
        • Seda Önder
        • Bektaş Davutoğlu
        • Arzu Attepe
        • Hüseyin Duran
        • Erdal Sarıkaya
        • Elif Keskinel Ülker
        • Ali Osman Özdilek
        • Kemal Özkiraz
        • İlyas Duman
        • Osman Tellioğlu
        • Şebnem Nur Çalışkan
        HDP
        5
        milletvekili
        473.653 oy
        Adayları göster
        • Zeynel Özen
        • Dilşat Canbaz Kaya
        • Hakkı Saruhan Oluç
        • Ali Kenanoğlu
        • Züleyha Gülüm
        • Abdulhakim Daş
        • Elif Bulut
        • Celalettin Can
        • Abdulbari Akpınar
        • Fevzi Gerçek
        • Gülseren Kaya
        • Mehmet Sait Şaşmaz
        • Ayşe Karadağ
        • Mehmet Dalkıran
        • Muazzez Töre
        • Aytekin Akdemir
        • Pınar Gezik
        • Kazım Şaroğlu
        • Belçim Oktan
        • Hüsnü Taş
        • Songül Büyükpınar
        • Süleyman Özkan
        • Gülfiraz Sağlık
        • Mehmet Peker
        • Dilek Ulaş
        • Enver Dursun
        • Aslı Yağcı
        • Rıdvan Öztürk
        • Laika Takan
        • Mesut Aldagül
        • Rojda Taşdemir
        • Serkan Yılmaz
        • Büsra Berna Toprak
        • Yusuf Yalvaç
        • Zerrin Oğlağu
        MHP
        3
        milletvekili
        278.147 oy
        Adayları göster
        • Feti Yıldız
        • İsmail Faruk Aksu
        • Arzu Erdem
        • Ahmet Yiğit Yıldırım
        • Erdem Karakoç
        • Volkan Yılmaz
        • Davut Haskırış
        • Mustafa Ertekin
        • Fazlı Yurdabak
        • Gökhan Türkeş Öngel
        • Ozan Yüksek
        • Bekir Sıtkı Karausta
        • Bahattin Şengül
        • Arife Peker
        • Ali Doğan
        • Tayyar Şafak
        • Sibel Kazar
        • Alper Künkül
        • Rıza Peker
        • Ekrem Sarısoy
        • Ergül Siller
        • Aydın İnce
        • Mehmet Gürbüz
        • Yunus Türk
        • Osman Akbaş
        • Taner Kırhan
        • Mehmet Büyükçanga
        • Metin Yazar
        • Hümmet Tatar
        • Ali Ekber Yeşil
        • Uygar Oral Öztürk
        • Ayhan Atmaca
        • Adil Ceylan
        • Tahir Pala
        • Ahmet Can Erbaş
        İYİ Parti
        3
        milletvekili
        268.119 oy
        Adayları göster
        • Abdul Ahat Andican
        • Ümit Beyaz
        • Hayati Arkaz
        • Meltem Ünalerzen
        • Kemal Niziplioğlu
        • Hüseyin Ülger
        • Özdemir Polat
        • Elmas Gırağos
        • Ayhan Bölükbaşı
        • İskender Duriç
        • Merrin Hasipoğlu
        • Celal Karapınar
        • Suat Sarı
        • Zeki Bulgan
        • Osman Erusta
        • Evrim Tok
        • Meryem Göktaş
        • Mustafa Bilgili
        • Mehmet Pütün
        • Ruhiye Ayla Demir
        • Murat Tolgar Erdoğmuş
        • Zihniye Gürkan
        • Ali Haydar Güven
        • Meliha Apaydın
        • Sibel Kaya
        • Tayfun Silivri
        • Mehtap Nazan Göktaş
        • Nazmiye İzgin
        • Kürşat Özer
        • Yusuf Yavuzcan
        • Murat Kudret
        • Ardıl Akıl
        • Sezer Özsoy
        • Hakan Aksu
        • Penbe Bolat
        Saadet
        44.905 oy
        Adayları göster
        • Altan Tan
        • Hasan Bitmez
        • Nagehan Gül Asiltürk
        • İbrahim Yıldız
        • Mesut Özlem
        • Ebrar Bezci
        • Yaşar Avcı
        • Osman Baş
        • Yunus Aksoy
        • Mesude Dönmez
        • Neşet Çevik
        • Adnan Hacıabdullahoğlu
        • Tuncer Koğa
        • Ender Esiner
        • Kadir Tokalı
        • Caner Bitiş
        • Emine Öztürk
        • Hasan Kara
        • Adnan Şahin
        • Ahmet Özseven
        • İlknur Gökdemir
        • Suat Koçyiğit
        • Funda Yalçın Bozkurt
        • Muhammed Taha Kılıçoğlu
        • Ferit Durbin
        • Ömer Koçak
        • Bilal Tatar
        • Mevlüt İrfan Bahadır
        • Feyza Gürbüz
        • Muhammed Musab Demirer
        • Kenan Karagüzel
        • Mustafa Çalkan
        • Şahap Erkesim
        • Kamuran Yıkılmaz
        • Mahmut Esat Yılmaz
        HÜDAPAR
        7.394 oy
        Adayları göster
        • Serkan Ramanlı
        • Erdal Elibüyük
        • Fikret Gültekin
        • İsa Güvendik
        • Sinan Bulut
        • Mustafa Demiralp
        • Arzu Demir
        • Ayhan Erensoy
        • Meryem Kiraz
        • Münevver Özdemir Aktaş
        • Hatice Uşar Ensar
        • Ahmet Kuyabakan
        • Meryem Demir
        • Mehmet Tetik
        • Şükran Kaya
        • Burhanettin Manas
        • Abdulhekim Algül
        • Hasan Ekinci
        • Selma Yakar
        • Fesih Sülun
        • Lebibe Yılmaz
        • Hikmet Özcan
        • Mehmet Sait Rüzgar
        • Abdulfettah Savran
        • Elif Yüksek
        • Siracettin Çelik
        • Mahmut Aslancı
        • Ğamgin Yıldırım
        • Suphi Baran
        • Edip Alev
        • Hamza Kılınç
        • Zübeyir Talayhan
        • Ayhan Aydın
        • Mehmet Reşit Özbek
        • Yüksel Alim
        Vatan P.
        6.917 oy
        Adayları göster
        • Hasan Korkmazcan
        • Sinan Baykent
        • Alper Sunaçoğlu
        • Serdar Üsküplü
        • Gülgûn Budak
        • Yadikar Özen
        • Yıldırım Çavuşovalı
        • Mert Gezici
        • Ayhanım Kuzugüdenlioğlu
        • Merdan Aslan
        • Hatice Ece Karaca
        • Şaduman Çağlar
        • Hürmüz Gülnur Bayburt
        • Beste Gül Öneren
        • Latif Aydın
        • İlker Dağlıoğlu
        • Hasan Baydemir
        • Tülin Saner
        • Ender Yıldırım
        • Ali Çınar
        • Baki Ercan
        • İlhan Yalnızcan
        • Meliha Sevencan
        • Müşerref Güneş Tabanoğlu
        • Mehmet Halit Asil Ünsal
        • Berke Mustafa Berkil
        • Uğur Aykaç
        • Işıkgün Akfırat
        • Yiğit Yazgılı
        • Mert Savcı
        • Çağdaş Alaettin Babacan
        • Oktay Ekmen
        • Zihni Selvi
        • Hasan Baran Erçel
        • Cenk Ceylan
        Bağımsızlar
        1.012 oy
        Adayları göster
        • Atakan Boyoğlu
        • Reyhan Nalbant
        • Harun Karagöz
        • Metin Güler
        Diğer Seçimler
        2014 Yerel Seçimleri | 2014 Cumhurbaşkanı Seçimi | 7 Haziran - 1 Kasım 2015 Genel Seçimi | 16 Nisan 2017 Anayasa Referandumu
        24 Haziran 2018
        CB. seçimi
        sonuçlarını GÖSTER