Kapat
A+ A-

2017'de Terazi burcunu neler bekliyor

23 Eylül - 22 Ekim
Yayınlanma tarihi: 26 Aralık 2016 Pazartesi, 09:31

[Haber görseli]


Terazi burcu
Yönetici Gezegeni: Venüs
Elementi: Hava
Niteliği: Öncü
Rengi: Açık pembe, turkuaz ve mat renkler
Taşı: Opal
Uğurlu gününüz: Çarşamba
Uğurlu sayınız: 9

Başkalarına yardım etmek için bile paranın olması gerektiğinin bilincindesinizdir. Sizden istenen hiçbir şeye duyarsız kalmaz ve her şeyini paylaşabilirsiniz. Fakat son yıllarda mali konularda sürekliliği yakalamakta güçlük çektiniz. Oldukça iyi bir eğitime ve iş gücüne sahip olmanıza rağmen sizden daha vasıfsız kişilerin gerisinde kaldınız. Artık ilerlemeye ve rakiplerinizi geçmeye hazır olun. 2016 Aralıktan 2017 Ekime kadar gelişeceksiniz. Kendinizde eksik bulduğunuz her konuyu masaya yatıracak ve kendinizi birçok kursa giderken bulabileceksiniz. Eksikler tamamlanacak, gereken başvurular yapılacak, yeni imzalar, yeni ortaklıklar sayesinde 2017 sonbaharından itibaren de paralar yağmur gibi yağmaya başlayacak. Bugüne kadar kazandıklarınızın çok üstünde gelirler elde edeceksiniz. İş hayatınızda işlerin kısa süre de halledilmesi için işbirliğine önem verecek ve anlaşamayan iş arkadaşlarınızın arasında arabuluculuk yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız herkesi en zor işlere dahi motive edecek sözleri söylemeyi eksik etmeyeceksiniz. Kendiniz için istediğiniz her şeyi başkaları içinde isteyen yüce bir kalbinizin ödüllerini alacaksınız. Övgü içeren sözlere dayanamama yönünüz nedeni ile kötü niyetli dolandırıcıların yine hedefinde olabilirsiniz. Özellikle 17 Mart 9 Nisan arası kimseye kefil olmayın, borç vermeyin. Aksi takdirde kolaylıkla kandırılarak zararlara uğrayabilirsiniz. Birikimlerinizle araba ve ev gibi hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yatırım yapmanızın sayesinde sizden borç isteyenlerin sayısı da azalacaktır.

Cazibeniz ile girdiğiniz her ortamda kolaylıkla fark edilen yapıda olmanıza rağmen son yıllarda yaşadığınız aşka dair hayal kırıklıkları nedeni ile özgüveniniz zayıflamıştı. Bu nedenle oldukça karamsardınız ve kendinize karanlık bir dünya yarattınız. 2017 de büyülü aşk bahçelerine gireceksiniz. Size yeniden romantizmi hatırlatacak, jestler, hediyeler ve romantik anlarla harika saatler yaşatacak sevgilinizle yeni yıldan itibaren tanışabilirsiniz. Mayıs/ eylül arası bir çok terazi burcu kendini nikah masasında bulabilir. Evli teraziler de eşinin eski sıcaklığını kazanmak için ilgi dolu davranışlarını ihmal etmeyecek. Bir süredir başına buyruk davranan, küçük uyarılarınızın karşısında size kötü sözler söyleyen ve aşırı özgür yaradılışta davranan eşinizi öyle bir silkeleyeceksiniz ki sizi kaybetme korkusu her zerresini saracak ve sizi kaybetmemek adına ne gerekiyorsa yapacak. Genel yaradılışınız uysal olmasına rağmen, gururunuz incinir ve sevgiyi hissedemezseniz bir kaya gibi sertleşebilirsiniz. Bu halinizi görmeye alışık olmayan eşiniz hastalıkta, sağlıkta, yoklukta, varlıkta hiç değişmeyeceğini size yeniden göstermenin yollarını arayacak ve evinizde huzuru yakalayacaksınız. Bebek sahibi olmak isteyenlerde nisan/ ekim arası bu isteklerine kolaylıkla kavuşabilir.

Burcunuzda ekim ayına kadar misafirlikte olan Jüpiter gezegeni birçok konuda şans getirirken yaptığı olumsuz açılar nedeni ile bazı hastalıklara karşı sizi savunmasız hale getirecektir. Fıtıklara yatkın olacaksınız o nedenle ağır işlerden ve ağır spor yapmaktan uzak durmaya çalışmalısınız. Böbrekleriniz de bir hayli hassas olacağı için gereken önlemleri alın ve beslenmenize de dikkat etmeye çalışın.

Cumhuriyet İMECESİ