Barbaros Şansal'a apronda linç girişiminin kılıfı: Milli duygular

Modacı Barbaros Şansal’a KKTC dönüşünde uçaktan indikten sonra yaşanan saldırı ile ilgili olarak verilen bazı ifadelerde saldırganlar milli duygularına hakim olamadıkları için bu eylemi yaptıklarını söyledikleri öğrenildi.

Yayınlanma: 03.01.2017 - 13:22
Abone Ol google-news


Edinilen bilgiye göre olay sonrası ulaşılan bazı personelin ifadelerinde şöyle denildi:

“Uçağı açığa park ettirdik. Daha sonra prosedüre göre ilk önce veya en son indirilmesi gerekiyordu. Kişi ortalarda ekonomide oturuyordu. Yolcuları indirdikten sonra en son aldık. Bu arada polis arkadaşlar diğer yolcuları otobüse almıştı. Uçakta gelirken fiziksel temasta bulunulmuş. Çıkan arbade  nedeniyle uçak KKTC'den de rötarlı kalktı. KKTC’den bir polis nezaretinde geldi. Uçaktan aldık. İndirilirken apronda çalışanlar direkt şahsa doğru saldırıya geçti. Polis arkadaşlar da koruma kalkanı yaptı. Şahısta herhangi bir darp yok.Hızlıca merdivenden indirip arabaya yönlendirilirken ayağı kaydı ve yere düştü. Merdivende kaldırıp arabaya getirdik” Bu arada 12 TGS  yer görevlisinin de ifadesinin alındığı öğrenildi.

TGS görevlilerinden birisinin de,” Milli duygularımıza hakim olamadık. Bağırdık. Polis kalkanından dolayı da herhangi bir şey yapmadık” şeklinde ifade verdikleri belirtildi.

Gözaltına alınan modacı Barbaros Şansal'a linç girişimi

Ahmet Hakan'dan tepki çeken Barbaros Şansal yorumu

CNN Türk sunucusu Barbaros Şansal'ı önce hedef gösterdi sonra attığı tweet'i sildi

Barbaros Şansal'a linci öven Nihat Doğan'a Demet Akalın'dan alkış


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler