Galaxy Note 5 için iki yeni renk seçeneği

Geçtiğimiz Ağustos ayında duyurulan Samsung’un güncel phablet modeli Galaxy Note 5 için iki yeni renk seçeneği duyuruldu. Dört renk seçeneği ile satışa sunulan Galaxy Note 5’in iki yeni renk seçeneği haberimizde.
Yayınlanma tarihi: 18 Ekim 2015 Pazar, 01:03

Android cephesinin en güçlü telefonlarından Galaxy Note 5, S-Pen dokunmatik kalemi, dev ekranı ve kendine has yazılımları ile özel bir akıllı telefon. Kendi kemik kullanıcı kitlesine sahip olan model, 4 farklı renk seçeneği ile ülkemizde de satışta. Siyah, beyaz, gri ve altın sarısı renk seçenekleriyle satılan modele iki yeni renk seçeneği eklendi.

[Haber görseli]
Galaxy Note 5’in yeni renk seçenekleri gümüş-titanyum ve pembe-altın sarısı şeklinde. Gümüş-titanyum renginin mat ve açık bir mavi tona benzediğini, pembe-altın sarısı renk seçeneğinin ise iPhone 6s’te gördüğümüz “Rose-Gold” renk seçeneğine benzediğini belirtelim. Yeni renk seçeneklerini yukarıda görebilirsiniz. Bu renk seçeneklerinin hangi ülkelerde satışa çıkacağı henüz bilinmiyor ancak Samsung, önceki modellerinde alternatif renkleri, sınırlı sayıda olsa da, ülkemizde satışa sunmuştu. Bu yeni renklere sahip modeller, standart Note 5’e göre daha pahalı olacak ve sınırlı sayıda üretilecek.
Gümüş-titanyum ve Pembe-altın sarısı renk seçeneklerine sahip Galaxy Note 5’in 32 GB’lık versiyonu 800 Dolardan, 64 GB’lık versiyonu ise 860 Dolardan satışa çıkacak. Modeller 23 Ekim tarihi itibariyle Güney Kore’de raflarda yerini alacak. Standart Galaxy Note 5’in 650 Dolar seviyelerinde satışa sunulduğunu biliyoruz. Dolayısıyla bu 150 Dolarlık farkın ülkemize yansıması ek 400-500 TL civarında olabilir. Ancak bu bir tahmin çünkü Samsung tarafından diğer ülkelerle ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.

Facebook’un asistan servisi M’den yeni görüntüler!

A+ A-