Kapat
A+ A-

Blackberry Priv kimden daha ince?

Kanadalı telefon üreticisi Blackberry’nin yeni model telefonu Priv olacak. Konuyla ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor.
Yayınlanma tarihi: 28 Ekim 2015 Çarşamba, 11:01

BlackBerry Priv, Samsung Galaxy Note 5’ten daha ince olacak. BlackBerry Priv’in diğer özellikleri ise şunlar olacak: 64 Bit destekli Qualcomm’un Snapdragon 805 yongaseti, 5.5 inçlik ekranın QHD çözünürlüğe: “2560×1440” sahip olması bekleniyor.
Gelen bilgilere göre BlackBerry Priv; şu zamana kadar ki en güvenli BlackBerry telefon olarak karşımıza çıkacak. Şirketin Güvenlik Önlemleri için Karmaşık bir Linux Kernel yapısını kullandığını sizlerle paylaşalım.

[Haber görseli]
Eğer siz de güvenli bir telefon arıyorsanız şu aralar BlackBerry Priv’e dikkat etseniz iyi olacak. Telefonu; İnternet üzerinden ve Mağazalardan satın alabileceksiniz.
ABD’li operatörlerde AT&T, Cellular ve Verizonda bu telefon satılmayacak. Kanada ve ABD arasındaki yasalardan dolayı telefon Uyumluluk Problemi yaşıyor.
16 Kasım’da telefon kesin olarak satışa sunulacak. ABD’de; 750 Dolar yaklaşık olarak 2152 TL, Kanada’da ise 950 Dolar’a yaklaşık olarak 2726 TL’ye telefon satılacak. Hem tasarım hem de özellikleriyle yeni model telefon çok dikkat çekeceğe benziyor.

iPhone 6s’in satış rakamları beklentilerin altında!

Cumhuriyet İMECESİ