Kapat
A+ A-

Windows Phone’un en önemli silahı ne olacak?

Redmondlu teknoloji devi Microsoft’un amiral gemisi telefonları Windows Phone. Konuyla ilgili gelişmeler haberimizde yer alıyor.
Yayınlanma tarihi: 28 Ekim 2015 Çarşamba, 10:59

Microsoft; akıllı telefon pazarında hâkimiyetini devam ettirmek için sağlam bir şekilde çalışıyor. Microsoft; Lumia 950 ve 950 XL ile pazarda mücadele edecek.
Microsoft’un en büyük rakipleri arasında; Samsung Galaxy S6, Note 5 ve iPhone 6s/6s Plus yer alıyor. Android ve iOS ekosistemi aldı başını gidiyor.

[Haber görseli]
Windows Phone ise az az büyüyerek ama hâlen büyümeye aç bir şekilde gelişmeye çalışıyor. Konuyla ilgili Microsoft Analisti Gregg Moskowitz bir açıklamada bulundu.
Moskowitz: “ Microsoft yenilikçi teknolojileriyle bu pazarda önemli bir yer edinecek” açıklamasında bulundu. Microsoft’un Pazar için en önemli silahını Continuum oluşturacak.
Continuum; Windows Phone’lara takılan bir aparat olarak karşımıza çıkıyor. 3 adet çıkışa sahip olan cihaz; 1 adet HDMI çıkışı ve 2 adet USB çıkışına sahip.
Böylelikle akıllı telefonunuzu bir Bilgisayar olarak da kullanabileceksiniz. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Batman: Arkham Knight geri dönüyor!

Cumhuriyet İMECESİ