Kapat
A+ A-

Tekken 7 sonunda PlayStation 4’e geliyor

Uzun süredir beklenen ve bu yılın başında Japonya’daki atari salonlarında yayınlanan Tekken 7, sonunda PlayStation 4’e de geliyor. Diğer platformlar ise oyuna kavuşamayacak gibi görünüyor.
Yayınlanma tarihi: 31 Ekim 2015 Cumartesi, 15:21

Oyun dünyasının en popüler dövüş serilerinden biri olan Tekken 7 bu yılın başında oyunseverlerle buluştu. Ancak oyunu merakla bekleyen oyunseverleri bir sürpriz bekliyordu. Bandai Namco Entertainment oyunu beklendiği gibi yeni nesil konsollara sunmak yerine, önceliği atarilere verdi ve oyunu Japonya’daki atari salonları için yayınladı.

[Haber görseli]
Bu yılın başında yayınlanan bu tamamlanmamış versiyonun son halinin konsollara geleceği biliniyor olsa da, ne zaman sorusu cevapsız kalmıştı. Ancak ortaya çıkan yeni haberler oyunseverlerin bekleyişinin çok yakında sona ereceğini gösterdi.
Bandai Namco Entertainment yöneticileri tarafından paylaşılan yeni bilgiler, merakla beklenen Tekken 7’nin çok yakında PlayStation 4‘e geleceğini gösterdi. Xbox kullanıcıları ise yeni Tekken oyununu oynayamacak. Çünkü PS4 dışında Tekken 7’ye kavuşacak tek platform, Sony’nin yeni sanal çerkelik cihazı olacak.

Microsoft Surface Phone kesinleşti!

Cumhuriyet İMECESİ