Crytek’ten dinozor oyunu geldi!

Crytek tarafından Gamescom fuarında tanıtımını yaptığını Back to Dinosaur Island’ı duyurdu!
Bunlarla da ilgilenebilirsiniz
Yayınlanma tarihi: 22 Kasım 2015 Pazar, 14:04

Geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen Gamescom fuarında tanıtılan Back to Dinosaur Island, oyuncuları dinozorlarla dolu bir ortama götürüyor.
Crytek tarafından Gamescom fuarında tanıtımını yaptığını Back to Dinosaur Island’ı duyurdu! Geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen Gamescom fuarında tanıtılan Back to Dinosaur Island, oyuncuları dinozorlarla dolu bir ortama götürüyor. VR teknolojisine yönelik olarak geliştirilen ve bu sayede atmosferini çok daha iyi hissedebileceğimiz oyun, dün itibariyle Steam üzerinden ücretsiz olarak yayımlandı. Ancak oyunu oynayabilmek için gereken minimum ekran kartının Nvidia GTX 980 ya da AMD Radeon R9 290 olarak belirtilmesi herkesi şok etti.

[Haber görseli]
Crytek tarafından yürütülen bu projesi, VR’a yönelik olması dışında şirketin sahip olduğunu grafik teknolojisinin de bir gövde gösterisi aslında. Yani yüksek sistem gereksinimi olmasına çok şaşırmamak lazım. Eğer ekran kartınız istenen seviyenin üstündeyse ve bir de Oculus Rift DK 2’ye sahip iseniz Back to Dinosaur Island’ı Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.
İşte oyun için beklenen minimum sistem gereksinimleri;
Windows 7, 8, 10 (64-bit)
Intel Core i7-2600K 3.40 GHz işlemci
16 GB RAM
NVIDIA GTX 980 ya da AMD Radeon R9 290 ve üzeri ekran kartı
DirectX 11 desteği
2 GB sabit disk alanı
Oculus Rift DK2, SDK 0.6 ya da 0.7 sürümü

Twitter’a neden erişemedik?

A+ A-