Boşanmak istediği eşi tarafından öldürülen kadın toprağa verildi

Antalya'da boşanma davası açtığı eşi tarafından babası ve ablası öldürülen, annesi ve kendisi de ağır yaralanan 30 yaşındaki Dilem İçoğlu Öz, tedavi gördüğü hastanede sabaha karşı öldü. Damadın öldürdüğü baba ve iki kızı, aynı mezarlıkta defnedildi.

Yayınlanma: 03.06.2017 - 17:47
Abone Ol google-news

Antalya'da kafeterya işleten 46 yaşındaki Tacit Öz, geçen yıl 3 Haziran'da evlendiği Dilem İçoğlu Öz'ü geçen ay bir tartışma sonrasında ailesinin evine bıraktı. Pişman olan Tacit Öz, defalarca kayınpederinin evine gitmesine rağmen eşini göremedi. Tacit Öz, dün saat 13.30 sıralarında eşiyle barışabilmek için emekli maden mühendisi kayınpederi Mevlüt İçoğlu'nun Konyaaltı İlçesi'ndeki evine geldi. Tacit Öz, eşi Dilem İçoğlu Öz, kayınpederi 54 yaşındaki Mevlüt İçoğlu, kayınvalidesi 55 yaşındaki Aniye İçoğlu ve baldızı 31 yaşındaki Bilem İçoğlu sitenin bahçesindeki bankta oturdu. Temmuz ayında boşanma davaları görülecek olan Tacit Öz, eşi Dilem İçoğlu Öz'den barışma isteğine olumsuz yanıt alınca ailenin üzerine tabancayla kurşun yağdırdı, kayınpeder Mevlüt İçoğlu da tabancayla karşılık verdi. Olayda kayınpeder Mevlüt İçoğlu ve baldız Bilem İçoğlu olay yerinde yaşamını yitirdi. Eşi Dilem İçoğlu Öz ve kayınvalide Aniye İçoğlu ağır yaralı olarak götürüldükleri hastanede tedaviye alındı. Kendisi de kayınpederinin tabancasından çıkan kurşunla yaralan Tacit Öz olay yerinden otomobiliyle kaçarak gittiği hastanede gözaltına alındı.

BABA VE KIZLARI TOPRAĞA VERİLDİ
Antalya'da boşanmak istediği eşi Tacit Öz tarafından tabancayla vurularak öldürülen Dilem İçoğlu Öz, babası Mevlüt İçoğlu ve ablası Bilem İçoğlu'nun cenazeleri, Adli Tıp Kurumu morgundaki işlemlerin ardından yakınlarına teslim edildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin cenaze nakil araçlarına konulan cenazeler, Uncalı Mezarlık Camii'ne getirildi. Burada ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Mevlüt İçoğlu ve iki kızının cenazesi, Hurma Mezarlığı'na toprağa verildi. Aynı olayda ağır yaralanan kayınvalide Aniye İçoğlu'nun Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisi ise devam ediyor.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler