Mehmet Sucu'ya anlamlı ödül

Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen 26. Ulusal Bilişim Kurultayı'nın kapanış gecesinde bir süre önce aramızdan ayrılan Cumhuriyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Sucu’ya jüri özel ödülü verildi.
Yayınlanma tarihi: 21 Kasım 2009 Cumartesi, 16:01

Türkiye Bilişim Derneği’nin 18-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirdiği “Bilişim09 Teknoloji Politikaları” başlıklı 26. Ulusal Bilişim Kurultayı önceki gece düzenlenen gala yemeği ve ödül töreniyle sona erdi.

Törende Cumhuriyet Gazetesi'ne iki anlamlı ödül verildi. Yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle bir süre önce aramızdan ayrılan Yazı İşleri Müdürü Mehmet Sucu’ya jüri özel ödülü verilirken, kurultayın basın sponsoru olan Cumhuriyet'e de plaket sunuldu. Jüri özel ödülünün verildiğinin anons edilmesi üzerine salondaki yüzlerce kişi Mehmet Sucu’yu uzun süre alkışladı. Ödülü sunan Türkiye Bilişim Derneği Başkanı Turhan Menteş, Sucu için “O bizim her şeyimizdi” dedi. Cumhuriyet'e plaket sunumu sırasında da katılımcılar uzun süre alkışlı destekte bulundular. Törende başta Turkcell olmak üzere çok sayıda sponsora da plaket verildi. Bilişim Kurultayı’nda bir hafta boyunca 38 çalışma grubunda 62 bildiri sunuldu. 9 salonda yaklaşık 6 bin kişi kurultayı izledi.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.