İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un bazı semtlerinde 21-23 Eylül tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Bahçeşehir beldesi Eston Şehir ve Armina Evleri, Güngören Tozkoparan Atlas Zımpara;, Fatih Neslişah mahallesi'nin bir kısmı elektirik kesintisi uygulanacak bölgelerden bazıları.
Yayınlanma tarihi: 19 Eylül 2008 Cuma, 09:07

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den (BEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Avcılar İşletme Müdürlüğü bölgesinde 21 Eylül Pazar günü 08.00-16.00 saatleri arasında Bahçeşehir beldesi Eston Şehir ve Armina Evleri, 09.00-14.00 saatleri arasında Hadımköy Yolu Azim Çorap, Negiş Örme, Yunus Tekstil, Ceva Kargo, Dinç Tekstil, Altınbaş, İrfa Tekstil, Ener Tekstil, Zincir İş, Setko Düğme ve civarındaki firmalar elektrik alamayacak.

Güngören İşletme Müdürlüğü bölgesinde de 22 Eylül Pazartesi günü 08.00-16.00 saatleri arasında Tozkoparan Atlas Zımpara'da elektrik kesintisi uygulanacak.

Fatih İşletme Müdürlüğü bölgesinde ise 23 Eylül Salı günü 08.30-14.00 saatleri arasında Neslişah Mahallesi'nin bir kısmı, Emlak Blokları, Mimar Sinan Mahallesi'nin bir kısmı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Lojmanları, Fatih Belediye Başkanlığı binası, Hoca Üveyz Mahallesi'nin bir kısmı ve Historia Alışveriş Merkezi ile 29 Mayıs Hastanesi'ne elektrik verilemeyecek.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.