Versus sadece 500 adet üretilecek

Stil sahibi marka ve tasarım anlayışıyla dikkat çeken Lancia'nın moda dünyasına yakınlığını bir kez daha ön plana çıkaran Lancia Ypsilon Versus isimli yeni model sürümü, 2008 Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak. İtalyan moda devi Versace ile birlikte tasarlanan ve sadece 500 adet üretilecek olan Lancia Ypsilon Versus, otomotiv ve moda sektörlerinin işbirliğinin eşsiz bir yansıması olarak dikkat çekiyor.

28 Eylül 2008 Pazar, 12:16

Lancia’nın moda dünyasına yakınlığını bir kez daha vurgulayan Lancia Ypsilon Versus, ilk müşterilerine 2009 yılının Mart ayında teslim edilecek. Lancia Ypsilon Versus, doğal olarak tasarım ve işçilik detaylarındaki sıra dışı özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Bronz renkli gövde rengine ve 16 inçlik alaşım jantlara sahip Lancia Ypsilon Versus’un şık tasarımlı ızgarası, kapı kolları ve arka tampon yapısında da yine bronz renkli krom cila kullanılmış. Aracın tavanında da “Versus” logosunu barındıran bronz renkli ipek baskılı bir tasarım anlayışına yer verilmesi oldukça dikkat çekici. İç mekânda ise taşlarla işlenmiş “Versus” logosunun yer aldığı kahverengi deri döşeme kadar bronz krom cila ile ayrı bir hava katılan gösterge paneli, kapı eşikleri ve vites topuzu da kişiselleştirilmiş tipte lüks ve şık bir iç mekan elde edilmesine yardımcı oluyor.