Kapat

Son Haberler

A+ A-

64'lük seksi Ajda konuştu

Son verdiği konserde, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'ya benzetilen Ajda Pekkan: "O da dünya starı, ben de dünya starıyım.. Benzetilmek hoş. Seksi göründüğüme bakmayın aslında orada utangaç bir kızım" dedi.
Yayınlanma tarihi: 7 Haziran 2010 Pazartesi, 08:20

Süperstar Ajda Pekkan Harbiye Açıkhava’daki konserinde sahne kostümleriyle ilgi odağı oldu. Birbirinden cesur kıyafetlerle sahne şovunu renklendiren Pekkan önceki gün İstanbul’da konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’ya benzetildi. Gençlere taş çıkaran fiziğiyle dikkat çeken Süperstar, Vatan’a şu çarpıcı açıklamaları yaptı:

- Sahne bana göre bir illüzyon. Ve o illüzyonu insanlar bekliyor. Normal bir elbiseyle de sahneye çıkabilirdim çünkü sesime güveniyorum. Ama istiyorum ki oraya gelen insanların biraz da şovvari bir görüntü izlesinler. Sahneye ilk çıkış çok önemli, orada kopmam gerekiyor. İnsanlara ’vaaav’ dedirtmek beni başka bir boyuta çıkarıyor.

'Çarpıcı olmak zorundayım'

- Beyaz kıyafetin içinde kıvrak bir kadınım. Çünkü ilk çıkışta flaş olmak durumundayım. Göz alıcı olmak, çarpıcı olmak ve göz doldurucu olmak durumundayım. Sarı elbisenin içinde ise masum bir kadınım. Jartiyerli kıyafetin konsepti ise Rock’tı. Orada jartiyer giyiyorum ama hiç oralarda bir insan değilim, onu sadece içinde bulunduğum rolüm icabı giydiğimi belli ediyorum. Halbuki orada masum, utangaç bir kızım. Seksi görünebilirim ama o benim yaptığım bir işlev. Ve sadece yarım saat sürüyor.

'Ona benzetilmek çok hoş'

- Rihanna’ya neden benzetildiğimi de anlamadım doğrusu. Madonna, Rihanna belki de Türkiye’de o tarz şarkı söyleyen figür olduğum için benzetildim. Yoksa Rihanna tamamen Amerikan ben ise Avrupalı görünüşlü has bir Türk’üm. Ama ona benzetilmek çok hoş. O da dünya starı ben Türkiye’ye ait bir dünya starıyım.

Cumhuriyet İMECESİ