Kapat

Son Haberler

A+ A-

Baykal yolunu şaşırdı

CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal, TBMM'de yolunu şaşırdı. Baykal, partisinin grup toplantısının ardından yanındaki milletvekillerine, "Kuliste değil, bahçede oturalım" dedi. Baykal, grup salonundan sonra sağ tarafa yönelince Antalya Milletvekili Osman Kaptan, "Efendim, soldan daha rahat çıkarız bahçeye" diye uyardı.
Yayınlanma tarihi: 8 Haziran 2010 Salı, 14:24

CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal, TBMM'de yolunu şaşırdı. Baykal, partisinin grup toplantısının ardından yanındaki milletvekillerine, "Kuliste değil, bahçede oturalım" dedi. Baykal, grup salonundan sonra sağ tarafa yönelince Antalya Milletvekili Osman Kaptan, "Efendim, soldan daha rahat çıkarız bahçeye" diye uyardı. Kaptan'ın uyarısı üzerine Baykal ve yanındaki vekiller, sol koridordan Meclis Bahçesine çıktılar.

Baykal'ın sanatçı misafiri

Baykal'ı ziyaret etmeye gelenler arasında CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen ile nişanlısı pop sanatçısı Gökhan Özen de vardı. Nişanlı çift, Baykal'dan düğünde şahitlik yapmasını istedi. Mehmet Sevigen'in düğünün hafta içi olduğunu hatırlatması üzerine Baykal, "Artık haftanın sonu başı fark etmez" dedi.

Cumhuriyet İMECESİ