Kapat

Son Haberler

A+ A-

CHP'de dayanışma gezileri

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Yılmaz Şanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Anamur İlçe Başkanı ve İlçe Yönetim Kurulunu ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 10 Haziran 2010 Perşembe, 11:13

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Yılmaz Şanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Anamur İlçe Başkanı ve İlçe Yönetim Kurulunu ziyaret etti. CHP Mersin İl Başkanı Şanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni seçilen CHP Anamur ilçe Başkanı Mehmet Gölgeli'ye ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görevlerinde başarılar diledi. Geçtiğimiz hafta CHP Anamur İlçe Başkanı Kasım Duman ve iki yönetim kurulu üyesi istifa etmişti.

Yeni seçilen CHP Anamur İlçe Başkanı Mehmet Gölgeli yaptığı konuşmada önceki yönetime teşekkür ederek, "Birlik beraberlik içinde partimizi Anamur'da daha iyi noktaya getirmek için mücadele edeceğiz" diye konuştu. Daha sonra söz alan İl Başkanı Şanlı, "CHP Anamur ilçe örgütünden istifa eden Başkan Kasım Duman ve yönetim kurulu üyelerinden görevden ayrılmamalarını istedik. Ama arkadaşlarımız partimizde bir nefer olarak çalışacaklarını ifade ettiler. Şu ana kadar olan çalışmalarına ve bundan sonara yapacakları hizmetler için teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni seçilen CHP Anamur İlçe Başkan Mehmet Gölgeli ve yönetim kurulunu kutlayan ve başarılar dileyen CHP Mersin İl Başkanı Şanlı, "Burada sizden istediğimiz yeni Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu ile yakaladığımız rüzgâra, ve iktidar koşumuz ile genel seçimde tek başımıza iktidar olmak için çalışmaktır" diye konuştu.

Anamur'da partililere hitaben konuşan Şanlı, AKP hükümetinin gündem değiştirme ustası olduğunu belirterek şunları söyledi: "Kılıçdaroğlu rüzgârı karşısında ne yapacağını şaşıran 'Recep Bey' söylemini hazmedemeyen Başbakan Erdoğan, İsrail'in Gazze saldırısıyla gündem değiştirmeye çalışıyor. AKP hükümeti, Mısır, sınırında yardım konvoyu engellendiğinde AKP'li vekiller Mısır polisinden dayak yerken neden tepki göstermedi. Ama şimdi, tertiplenmiş bir olayla gündemi değiştirerek meydanlarda propaganda yapıyor. Gündem değiştiriyor. Halkımızın içinde olduğu yoksulluk, açık işsizlik yok sayılıyor. Unutturulmaya çalışılıyor."


Aydıncık CHP'de dayanışma yemeği

CHP İl Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Bozyazı İlçe Başkanlığındaki partiye katılım töreninin ardından CHP Aydıncık İlçe Örgütünün düzenlediği eski ve yeni yöneticiler ile belediye başkan ve meclis üyelerinin katıldığı 'Dayanışma Yemeğine' katıldı.
Başkan Şanlı, gecede yaptığı konuşmada, CHP Aydıncık İlçe örgütünde hizmet etmiş eski ve yeni partililerin bir arada olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler