Kadınlar nasıl bir eşle mutlu olur?

Kadınlar burçlarına göre, eşlerinde ne gibi özelliklere dikkat ederler? İşte yanıtlar!

03 Aralık 2010 Cuma, 14:47

Koç kadını: Yükselebilen, sert mizaçlı kıskanç bir eş arar. Birinden hoşlanıp hoşlanmadığına onu gördüğü ilk beş saniye içinde karar veriyor. Sizde çok seviyor ve kıskanıyor olabilirsiniz ama bu onu günde 10 kez aramanızı gerektirmez.

Boğa kadını:
Ateşli, yaratıcı zevklere sahip, cinselliği güçlü bir eş arayışı içindedir. Ayrıca içgüdüsel olarak aradığı en önemli özellik sağlıklı olmasıdır. Bu nedenle kambur bir duruş hakkınızda yanlış fikre kapılmasına sebep olabilir

İkizler kadını:
Eşi zengin ruhsal açıdan güçlü ve düşünceli olmalıdır. Onunla göz teması kurmaktan kaçınmayıncinsel heyecanını serbest bırakın. Asla istemediği bir şeyi yapmaya zorlamayın önce karşısında dimdik durduğunuzdan emin olun..

Yengeç kadını: Sahiplenen bir eş önceliğidir.. Mülkiyetçi ve baskıcı davranmayın. Çalışması gerektiğinde dışarı çıkmak için ısrar etmeyin. Ona sahiplenir olmanız, yani onun fikrlerine danışmanız hoşuna gider ve sizinlen çok mutlu olur.
Aslan kadını: Eşi kendini gösterebilen kariyer ve otoriter biri olmalıdır. Kimyayı OluşturunKendinizi onunla aynı frekansta hissettiğimizde vücut dilimizi de onunla uyumlu hale getiririn. Kendini size daha yakın hissetmesini sağlamak için hareketlerini takip etmelisiniz.

Başak kadını: Arzulu akıllıca yaşayan, iyi kazanan bir eş arar. Onu aldatmayın, yalan söylemeyin Okonuştukça bakışlarınızı gözlerinden ayırmayın Kötü öpüştüğünü söylemeyin. Seksi ve gezmeyi sevin yumuşak başlılığından yararlanmaya kalkmayın.

Terazi kadını: Eşinin endişelerden uzak, dürüst, kibar ve yaşamı seven biri olması gerekir. Ona öneri yapın, ama emir vermeyin. Böylece kendine de söz hakkın verdiğinizi düşünür ve kendini önemser." Onun yanında küfür etmeyin.

Akrep kadını:
Gösterişten uzak, sabırlı ve yakışıklı seksi bir eş ister. Flört edin Bir şeyi ayrıcalıklı hale getirdiğinizde Akrep kadını onu daha fazla ister Aynı şey Akrep erkekleri için de geçerlidir Geçmişi unutmasını beklemeyin.


Yay kadını: Memuriyete uyabilecek bir eş tipi idealdir. Nicen mutlu bir ilişkiye sahip olmanın yollarından birinin kıyaslamadan kaçınma olduğudur Üzerine düşmeyin Doğum gününü unutmayın. İhmal edildiğini hissettirmeyin.

Oğlak kadını: Tutumlu ve ne yaptığını bilen, sağduyulu bir eş arayışı içindedir. Kötü şöhretiniz olmasın En yakın arkadaşını aramayın. Son aşkınızdan söz etmeyin. Sizi aradıysa ona dönmeyi unutmayın. Onu hep sevin.

Kova kadını: Modern, teknolojiden anlayan, orijinal seksstil l bir eş arar. Onu avucunuzun içine almak istiyorsanız şirin değil, seksi olmalısınız. Bu yüzden kendine güvenli ve gizemli davranın Bir şeye mecbur etmeyin.

Balık kadını: Onu deli gibi sevecek ve üzüntülerini dindirecek bir eş ister. Aynı fikirde olmasanız da kelimelerle oynayarak öyle düşünmesini sağlayabilirsiniz (örneğin "Gerçekten seninle bende üzülüyorum  diyerek). Tepkisiz kalmaktansa herhangi bir tepki vermek her zaman daha etkili sonuçlar almanızı sağlar.