Kapat

Son Haberler

A+ A-

Ceyla Gölcüklü'nün beyin ölümü gerçekleşti

Sosyetenin tanınmış simalarından 38 yaşındaki Ceyla Gölcüklü'nün beyin ölümü gerçekleşti.
Yayınlanma tarihi: 7 Aralık 2010 Salı, 10:02

Pankreas kanseri tedavisi gördüğü Amerikan Hastanesi’nde ağrıları yüzünden 6 gündür ilaçla uyutulan Gölcüklü’nün ailesi, fişinin çekilmesine izin vermiyor.

Boşandığı eşi İranlı işadamı Shery Shahnavaz’dan aldığı 140 milyon lira boşanma tazminatıyla adını duyuran Ceyla Gölcüklü (38), aylardır mücadele ettiği pankreas kanserine yenik düştü. Tedavi olmak için 3 ay önce Amerika’ya giden ancak buradaki doktorların "Yapacak bir şey yok. Maalesef hastalığın son evresindesiniz" sözleriyle Türkiye’ye dönmek zorunda kalan Gölcüklü, 14 gündür Amerikan Hastanesi’nde yatıyordu. Ağrıları yüzünden 6 gündür ilaçla uyutulan Gölcüklü’nün, dün, beyin ölümü gerçekleşti. Ailesinin ise doktorların Gölcüklü’nün fişinin çekilmesi teklifini geri çevirdikleri ve makineye bağlı olarak bir müddet daha yaşamasını istediği öne sürüldü.

Uzun değil mutlu yaşamak

Ceyla Gölcüklü, geçtiğimiz temmuz ayında Dante Gastronomi adlı bir mekan açmıştı. Burada, gastronomi alanında kendisini geliştirmek isteyenlere butik ve eğlenceli dersler veren Gölcüklü, mekanın açılışında, “Mutluluğu dışarıda değil kendi içimizde aramalıyız. Hayat çok çabuk geçiyor. Ne kadar uzun değil, ne kadar mutlu yaşadığımız önemli olan” diye konuşmuştu.

Cumhuriyet İMECESİ