2011 hangi burca ne getiriyor?

Haberler iyi! 2011 'de hem aşk var hem iş. Bu yıl güneş ve ay tutulmalarına dikkat edin, çünkü en hayati gelişmeler bu dönemde görünüyor. En şanslı burç hangileri? Evliliğe kimler yakın? İşte Yıldızların dilinden 2011!
Yayınlanma tarihi: 13 Aralık 2010 Pazartesi, 12:28Koç-Aşk hayatınız kıskanılacak

2011'da kariyerinizdeki gelişmeleri dört gözle bekleyin. Güneş tutulmasından sadece iki hafta sonra, 15 Ocak 'ta nefesinizi kesecek bir fırsat görünüyor. Şimdiki işinizden memnun olsanız bile, bu dönemde alacağınız tüm teklifleri iyice incelemeniz akıllıca olacaktır. Bu fırsat geçtiğimiz aylardan beri elinize geçenlerin en iyisi olabilir. Kariyerinizle ilgili kararları yıl ortalarına ertelemek isteyebilirsiniz, ama yapmayın! Nisan ayının 15 inde Hesaplaşmanız gereken olaylar karşınıza çıkacaktır. Geçmişte kendinize ve çevrenize ne ektiğinize bağlı olarak olaylar gelişecek. Dikkatinizi yoğunlaştırmanızda, her olaya titizlik ile yaklaşmanızda fayda var. Neşenizi kaybetmeyin sevgili Koçlar; Satürn gittiği zaman, bu durumunuz sona erecek ve tekrarlanmayacak!

Plüton burcunuza girecek Birçok kişi yaşamlarında hiçbir zaman kariyer evinde Plüton'u konuk edemiyor. Siz bu açıdan çok avantajlısınız. Aşk hayatınızda kendinizi sansasyonel ve kıskanılacak bir durumda bulacaksınız. Mars geçtiğimiz ekim ayında aşk hayatınızı kontrol eden beşinci evinizdeki uzun yolculuğuna başladı ve hayatınızın bu yönünü aydınlatmaya 2011'un Haziran'ına kadar da devam edecek. Bu yıl yeni birisiyle heyecan verici bir tanışma yaşayabilir ya da birliktelik yaşadığınız sevgilinize daha da yakınlaşabilirsiniz. Gerçek aşkı bulmak ve elinizde tutmak için en iyi dönem 10 Mart ile 7 Haziran arası eğer yalnızsanız, beraber sevgi dolu ve yoğun bir birliktelik yaşayabileceğiniz istikrarlı bir eşe sahip olma fikri, size son derece çekici gelecektir. Eğer çıktığınız kişiyle zaten güçlü bir ilişkiniz yoksa kıskançlık, ihanet, öfke, şüphe ve kuruntu gibi nedenler yüzünden aşkınızın sonlanabileceğini de işaret ediyor. Eylül ayının ikinci yarısından Aralık ayına kadar aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sizi oldukça mutlu edebilir kalbinizi yerinden oynatacak biriyle heyecanlı bir aşkın ortasına düşebilirsiniz.

Boğa-Aile kurmaya başlayabilirsiniz

Önümüzdeki 12 ay boyunca gezegenlerin yer değiştirmesi, hayatınızın odağını kariyerden eğlenceye çevirecek. Uzun süredir daha dengeli bir hayat arzuluyordunuz; fakat bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyordunuz. Öğreneceksiniz ve bu gerçekleştiğinde sizden daha mutlusu olmayacak. 2009 2010 arasında 18 aylık bir süre boyunca Aslan ve Kova burçlarındaki tutulmalar kariyerinize şok etkisi yaptı. Olup bitenlere odaklanmak dışında yapabilecek pek bir şeyiniz yoktu. 2011'a girerken hâlâ geçen yıldan kalma birkaç sorunla uğraşıyor olabilirsiniz. Ama önümüzdeki yıl kendinizi daha istikrarlı ve güvende hissedebileceksiniz. Koruyucu gezegeniniz Venüs 16 Şubat'ta şans gezegeni Jüpiter ile buluşuyor. Sizin için bundan daha iyi bir haber olamazdı! Muhteşem bir iş teklifi alabilirsiniz veya bugüne dek yaptığınız iş herkes tarafından fark edilebilir. Kariyeriniz için bir diğer önemli dönem, dolunayın yaşanacağı 25 Temmuz'dan beş gün önce veya sonrası. Aklınıza bile gelmeyen veya sadece hayalinizi süsleyebileceğini inandığınız gelişmelerde gündeme gelebilir İmkânsız dediğiniz şeyleri başarabilir, birdenbire kendinizi hayalini kurduğunuz ancak gerçekleşeceğine inanmadığınız için girişim yapmadığınız konularda çalışırken bulabilirsiniz

Sosyal açıdan yine 2011 sizin için şahane olacak. Bu yıl âşık olabilirsiniz; âşık olduğunuz kişinin, hayatınızın tek gerçek aşkı olma ihtimali çok yüksek. Eğer hayat arkadaşınızı zaten bulmuşsanız, birbirinizle uzun süredir fırsat bulamadığınız kadar ilgilenme şansınız olacak?

Duygusal ilişkilerinizde canlanma görünüyor sevgili Boğa burcu. Satürn 2009 Eylül'ünde Başak burcuna girdiğinden beri, (bazılarınız hamile kalmakta sorunlar yaşıyordunuz. Bu engeller kalkacak ve uzun süredir ilk defa hak ettiğiniz bebek aşkına sahip olacaksınız. Gerçek aşk eviniz aynı zamanda hamilelik ve doğum eviniz.. 2011de, özellikle eylül ve aralık aylarında hem yakın mirasla ilgili uzak yerlere oldukça sık seyahat edebilirsiniz. Şimdiden 2011 yılının, yüzünüzü güldürmesini diliyorum.

İkizler-Altın yılınız olacak

2011i yılı profesyonel açıdan altın yılınız olacak; hayatınızın kariyer açısından en başarılı yıllarından birisini yaşayacaksınız. Yükselişiniz o kadar hızlı olacak ki, birçok kişi sizi kıskanacak Buna güleceksiniz; çünkü siz işin aslını biliyorsunuz. Son 3 yıldır çok çalıştığınız ve akıllıca geçişler yaptığınız için bu başarıyı yakalayacaksınız. Kariyer açısından en iyi aylar 2011'un ilk çeyreği olacak; 30 Ocak'ta başlayıp şubat ve mart boyunca sürecek. 18 Kasım - 21 Ocak 2011 tarihleri arasında kariyerinizle ilgili başka heyecan verici haberler de alacaksınız.

2011 in ilk çeyreğindeki şansınız yıl boyu devam edecek. Jüpiter ve Güneş'in buluşmasından bir hafta sonra 7 Mart'ta burcunuzu yöneten Merkür, Jüpiter ile aynı hizaya gelecek ve son derece hareketli bir gün daha yaşayacaksınız. 7 Mart'ta yine uzun bir yola gitme ihtimaliniz belirebilir; eğer olursa, bilin ki bu yolculuğu yapmak için harika bir zaman.
Ocak ve Haziran'daki tutulmalar, ay tutulmaları oldukları için çok duygusal ve muhtemelen sıkıntılı geçecek ve ikisinde de bazı bitişler yaşanacak. İkizler diğer burçlara göre daha yoğun yaşayacaklar. Üzülmeyin her bitişte yeni bir başlangıç, yeni bir başlangıçta da bir bitiş vardır! Bu sene düzenli sağlık kontrolleri yaptırmanız çok önemli; çünkü eğer ufak rahatsızlıklar ihmal edilirse, kötü sonuçları olacak. Duygusal açıdan bu yıl sizin için doğru kişinin nasıl olması gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz. Kendinizi bir kişiye adamaya ve birlikte uzun yıllar sürecek bir hayat kurmaya hazır görünüyorsunuz. Eğer yanlış kişilerle flört ediyorsanız, romantizmi simgeleyen beşinci evinize girecek olan Satürn, size nerede hatalar yaptığınızı gösterecek. Sevdiğiniz kişi için fedakârlıklar yapmanız istenebilir; olursa, bunu isteyerek yapacaksınız. Yeni sevgiliniz, sizden yaşça daha ileri ya da şimdilik sizden uzakta yaşıyor olabilir. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, bir an önce denemelere başlamalısınız; çünkü Satürn'ün gebe kalmayı geciktirici bir etkisi olabilir.


Yengeç- Şans gezegeni Jüpiter sizinle

2011 geçen senelerden daha iyi bir yıl olacak. Hediyeler ve şans gezegeni Jüpiter size yardımcı olmak için güzel bir pozisyonda yer alıyor; bu iyi bir haber. Uzun süredir ateş ve hava burçları bu gezegenden yararlandı; bu yıl evren, Jüpiter'i Balık burcuna geçirerek durumu düzeltiyor. Öncelikle kendinizi daha güçlü ve iyimser hissedeceksiniz; eğer bir sağlık sorununuz varsa, Jüpiter doğru tavsiyeyi bulmanıza ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Dahası da var; Jüpiter, dünyaya bakış açınızı değiştirecek ve sizi seyahat yapmak, eğitim almak, uluslararası ticaret gibi konularda daha cesaretli kılacak; ayrıca medyada yazarlık, editörlük ya da yapımcılık gibi iş fırsatları getirecek. Bu yıl Uranüs onlarca yıl uzak kaldıktan sonra tekrar Koç burcunu ziyaret ediyor. Uranüs sürprizler gezegenidir; yani Uranüs'ün pozisyonunu takip ederek hayatınızdaki beklenmedik olayların nerelerde gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz. Sizin durumunuzda Uranüs, yıl ortasında, kariyer alanında olacak.
Duygusal açıdan, eğer yalnızsanız ve biriyle tanışmak istiyorsanız, Oğlak burcunun karşısındaki Yengeç burcunda gerçekleşecek tutulmalar yüzünden kötü bir tanışma yaşayabilirsiniz. İlişkilerinize gelince, her türlü değişiklik bekleyebilirsiniz ve bunlardan bazıları sürpriz olabilir. Eğer birisiyle çıkıyor, fakat ilişkiyi sürdürüp sürdürmeyeceğinizi bilmiyorsanız, ay ve güneş tutulmaları karar vermenize yardım edecek. Yaşayacağınız olay veya alacağınız haberler oldukça sıradan veya son derece büyük olabilir ama her iki durumda da, sizin ilişkinize yeni bir bakış açısıyla bakmanızı sağlayacak. Gitmek ya da kalmak, işte bütün mesele bu olacak. Yakınlaşacağınız ve hayal gücünüze yeni ufuklar açacak yeni birisiyle tanışma şansını 14 Eylül - 28 Ekim tarihlerinde Mars gerçek aşk evinizdeki Akrep burcunu ziyaret ettiği zaman yakalayacaksınız.

2 ve 3 Ekim 2011 tarihlerinde büyüleyici bir hafta sonu geçirebilirsiniz. 8 Aralık'tan 15 Ocak 2011'e kadar geçen süre, hayatınız için belirleyici olabilir; nişanlanabilir veya evlenebilirsiniz bebek haberi alabilirsiniz.Aslan-Para ve aşk sizden yana

Her zaman değişimlerin öncüsü olan tutulmalar, geçtiğimiz ve ondan önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl Aslan ve Kova bucunda yaşanmayacak; dolayısıyla daha sakin ve istikrarlı bir hayatınız olacak. Geçtiğimiz iki yıl en büyük endişelerinizden biri, elinize az para geçmesiydi; artık bu sorun düzeliyor. Şubat ayının ortasından sonuna kadar gelirinizde çok tatminkâr gelişmeler yaşanacak; şansınız mart ayında da devam edecek. Bu aylar özellikle sıra dışı, fakat tüm yıl boyunca gelişme ve ilerleme fırsatları devam edecek.. Yılın ilk çeyreğinde hedeflerinizi tekrar değerlendirmek ve stratejilerinizi belirlemek için vakit ayırın. Birkaç aydır kariyer alanınızdaki içe çekilmeler, 2011itibariyle önemli değişimlerle yeniden gündeme gelebilir Duygusal açıdan, yalnız da olsanız, bir ilişkiniz de olsa, 2011 yılında kendinizi çok atak ve seksi hissedeceksiniz; yılın ilk beş ayı boyunca günlük işlerinizi yaparken oldukça dikkat çekeceksiniz. Fark edileceksiniz; yalnızsanız tanımak istediğiniz kişilerle yakınlaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz. En büyük sorununuz aralarından birini seçmek olacak. İlişkiniz varsa, Jüpiter 2010'da Kova burcundayken ve sizi sevdiğiniz kişiye kendinizi adamaya yönlendirirken, nişanlanmış veya evlenmiş olabilirsiniz. Bu evlenmek ve nişanlanmak için harika bir dönemdi.
Şimdi birbiriniz ve yeni hayatınızdaki yeni rolleriniz hakkında daha çok şey öğreneceğiniz geçiş dönemindesiniz.

Bu yıl birlikteliğinizin finansal başarılarından faydalanıp seyahat veya başka özel akşamlara harcayabileceğiniz fazladan parayla, baş başa çok güzel anlar geçirebileceksiniz.

Tüm bunların üstüne, 11 Aralık 2010'da gerçek aşk evinize muhteşem bir yeni ay doğuyor; böylece yaşayacağınız yakın ve sevgi dolu hisler, sonraki haftaların havasını da değiştirecek. Aralık 2010'un sonunda çok güzel bir tatil geçireceksiniz ve 2011'e mutlulukla gireceksiniz.


Başak-güçlü bir mevki sizi bekliyor

2 Aralık'taki dolunay şeref ve başarıları temsil eden dokuzuncu evinizde doğmuş olan ve aylardır yoğun çalışmanızın meyvelerini toplayacaksınız. Üstlerinizin ve eleştirmenlerin, performansınız hakkında nasıl coşkuyla konuştuklarını duyunca çok memnun olacaksınız. 11 Ocaktan 'tan sonra dört gün içinde size ulaşacak haberlere hazır olun.
Eğer bir iş görüşmesi yaptıysanız işvereninizin kararını öğrenmek için telefon edebilirsiniz; çünkü muhtemelen seçilen sizsiniz! İtibarlı bir pozisyon için iş görüşmesi yapacaksınız; çünkü 10'uncu eviniz etkin konumda olacak; aynı seviyede bir pozisyona geçmeyeceksiniz; mevkiiniz size daha çok güç, nüfuz ve sorumluluk verecek. Hatta size iki iş birden teklif edilebilir.

Jüpiter ve Neptün daha önce de iki defa kesişmişti, fakat 21 Aralık'ta son defa buluşacak. Bir sonraki buluşmaları 12 Nisan 2022'de olacak. 21 Aralık'ta gerçekleşecek olayların nadir ve yararlı kozmik hediyeler olduğunu bilmelisiniz. 2 Nisandan itibaren yeni eviniz olacak. Bu yeni yılda Plüton’un da borçlarınızla ilgili yardımı dokunacak. İlişkilerinizi belirleyen yedinci evinizdeki Uranüs yeni yıla kızacağı için, 16 Mayıs'ta ilişkinizde veya eski eşinizle ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. İş ortağınızın da size uykusuz geceler yaşatma ihtimali olabilir! Bunu bilerek ortağınıza, bu dönemde özellikle dikkat edip, bir terslik fark ederseniz, olaylar ciddileşip volkan gibi patlamadan önce, oturup konuşarak sorunu ortaya çıkartmalısınız. Çünkü olaylar dramatik boyutlara ulaşabilir.

Aşk hayatınız, 25 Haziran Temmuz arasında Venüs’ün burcunuza doğru yönelmesiyle hareketlenecek. Bu Venüs'ün tadını çıkarmanız için ideal bir zaman; çünkü gerçek aşk ve mutluluğun gezegeni, gerçek aşkınızı yöneten beşinci evinizi aydınlatacak. Eylülromantizm için daha da ideal bir ay konumunda; dolayısıyla sizi heyecan verici aylar bekliyor! Yine
26 Aralık–16 Ocak tarihlerinde Merkür' yavaşlayacak siz 10 Aralık'tan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Tutulmalar daha önce fark etmediğiniz gerçekleri ortaya çıkartacak. Tutulmanın doğum gününüze veya doğum gününüzün yakınlarına denk gelmesi ya da yükselen burcunuzda olması, yorgunluk ve sağlığınızla ilgili yorgunluktan kaynaklanan gelişmeler anlamına gelebilir.Terazi-Bu yıl evet diyebilirsiniz

Öğretici ve işveren gezegen 27 yıl sonra ilk defa Terazi burcunda. 29 Ekim 2009'da burcunuza giren Satürn 2012'nin Ekim ayına kadar burada kalacak. Bu süre boyunca Satürn sizden, elde etmek için büyük çaba gerektiren en azından bir hedefinizi seçip gerçekleştirmenizi isteyecek. Satürn sizin dayanak noktanız; ilk günlerde sınırlamalar sizi rahatsız etse de, planınıza odaklanmanızı sağlamak için gerekli olduklarını göreceksiniz. Hiçbir şey size zorla yaptırılmayacak; işin ve zorluklarının üstesinden gelmek sizin seçiminiz olacak. İlk tutulma yılın ilk günü gerçekleşecek; bir iş projesinin veya uzun süreli bir durumun bittiğine dair haberler gelebilir. Ya da aralık ayının sonunda işinizden ayrılıp ocakta yeni bir işe başlayabilirsiniz. Yılın en zor tutulması, 26 Haziran'da gerçekleşecek. Yine kariyerinizde bir gelişme yaşanacak ve yine bir şeyler sona erecek. Kariyerinizdeki son tutulma 11 Temmuz'da. Bundan sonra hayatınızın bu alanında birkaç yıl hiç tutulma yaşanmayacak. Gerçeği söylemek gerekirse, bu bir dizi tutulma stresli geçebilir; gezegenler sizden kararlar vermenizi ve stratejiler geliştirmenizi isteyecekler. Fakat sizi ileriye götürecekler veya çıkmazlardan kurtaracaklar.

Yaz ayları birçok nedenden ötürü inanılmaz gelişmeler vaat ediyor. 30 Temmuz'dan 14 Eylül'e kadar Mars, Terazi burcunda gezinerek sizi ön plana çıkartacak. Kendinizle barışık ve mutlu hissedeceksiniz; bekârsanız bir ya da birden fazla kişiyikendinize çekeceksiniz. Romantizmin dorukta olacağı bir randevu için Venüs ve Mars'ın Terazi burcunda buluştuğu 17 Ağustos ideal. Sevgiliniz varsa bu yıl evlenebilirsiniz; aklınızdaki en son şey bağlanmak olsa dahi. Bir evlenme teklifi gelebilir ve "Evet" diyebilirsiniz. Zaten evliyseniz Jüpiter'in evlilik evinizde bulunması, eşinizin iyi olacağına ve birlikte hayatın sayısız zevklerinin tadını çıkartacağınıza işaret ediyor. Hatta her boş vaktinizi sevdiğiniz kişiyle geçirmeyi tercih edip evliliğinizin ilk günlerindeki gibi eğlenebileceksiniz. Harika bir 2011 olacak sevgili Teraziler!

Akrep-İlişkileriniz hiçbir zaman kolay olmadı

Yakında ilişkinizde kariyerinizde son derece heyecan verici gelişmeler yaşanacak sevgili Akrep! Geçtiğimiz ekim ayından beri Mars, şöhreti kontrol eden 10'uncu evinizde ve geçtiğimiz aylarda veya yıllarda çok çalışmanız, çok büyük bir ödülle sonuçlanacak. Birkaç önemli yöneticinin dikkatini çekmeyi başardınız; adınızı daha çok sorumluluk ve ayrıcalık vermek için eğitecekleri kişi listelerine eklemiş olma ihtimalleri çok yüksek. Mars, kariyerinizi ve ününüzü etkileyen 10'uncu evinize 16 Ekim 2009'da girdi ve burada 7 Haziran 2011'a kadar kalacak. Gördüğünüz gibi bu enerji dolu gezegenden sıra dışı bir yardım alıyorsunuz; Ocak ayının sonu ve şubatın başında, sizinle kariyeriniz hakkında konuşanlar olacak. Bu konuşmalar çok heyecan verici yönlere gidebilir. Kariyerinizde 10 Ağustos'ta yeni ay doğunca iyi bir gelişme daha olabilir.

Mali durumunuza gelince; yıl boyunca istikrarlı bir ilerleme göreceksiniz. Mayıs sonu veya haziran başı ücretinize yapılacak bir zam ya da daha yüksek ücretli yeni bir iş hakkında haberler alabilirsiniz ve bunlar sadece başlangıç olacak.

2011de aşk hayatınız da yükselecek; bu, Satürn ve Jüpiter'in konumlarıyla Mars'ın Venüs ile buluşmasının etkisi sonucu olacak. 2011'de sosyal yaşamınızın zirve yapmasının başka önemli bir nedeni daha var: İyi şans gezegeni Jüpiter yıl boyunca gerçek aşkı temsil eden evinizde bulunuyor. Bu önemli bir haber; çünkü 20 yıldır ilk defa gerçekleşiyor. Balık burcu Akrep burcuyla çok uyumludur; bu iki burç bir araya geldiğinde sihirli, şiirsel bir işbirliği yapar; gerçek bir kozmik olaydır. 2012 y'e kadar bir daha göremeyeceğimiz bir durum. Tanıştığınız yeni kişilerin bir kısmı arkadaşınız olacak; içlerinden en azından biri, romantik anlamda daha iyi tanımak isteyeceğiniz bir kişi olacak. Hâlâ eski ilişkinizin yasını tutuyorsanız ve yeni bir aşka hazır değilseniz, biraz beklemeyi tercih edebilirsiniz. Aşkta yaşayacağınız en mutlu gün 28 Şubat. Aşkta kazanmaya sonra da devam edceksiniz.


Yay- Aşk ile seyahat el ele

İşveren gezegen Satürn, nadir görülen şekilde, son iki yıldır kariyerinizi ve itibarınızı yöneten 10'uncu evinizdeydi. Satürn ile işbirliği yapmanın en ideal biçimi, en az iki yıl süreyle çok çalışmaktı. İki yıldır bu şekilde çalıştığınız için, bazı şeyler size hiç değişmeyecek gibi gelmiş olabilir. Fakat değişim zamanı yakın. 2011'da üzerinizdeki baskı kalkacak ve çabanızın karşılığını alacaksınız. Zafere sandığınızdan daha yakınsınız; sakın vazgeçmeyin. 28 Şubat'taki dolunayda burcunuzun yöneticisi Jüpiter, Güneş'le aynı hizaya gelecek ve bu sizin en şanslı gününüz olacak. Yeni ayı takip eden 8 Eylül'de, yepyeni fırsatlar karşınıza çıkacak.

Yaşınız kaç olursa olsun 2011'da en çok ilerleme kaydedeceğiniz alan aşk hayatınız olacak. Yılın ilk zamanlarında bir ilişkiniz yoksa aşk ile seyahat el ele gidecek. Bir seyahatte âşık olacağınız birisini bulma ihtimaliniz, 10 Mart ile 7 Haziran arasında çok yüksek; çünkü aşk evinizin yöneticisi Mars, bu dönemde son hızla hareket edecek ve ufkunuzu genişletecek. Eğer sevdiğiniz biri varsa, veya evliyseniz seyahate birlikte çıkmanız, bir gecede sönmüş romantizminizi kesinlikle yeniden canlandıracaktır. Yine bu dönem boyunca ya seyahatteyken ya da transit geçiş yaparken, örneğin havalimanı veya bir yemekte gerçek aşkı bulabilirisiniz. Ya da başka şehirde yaşayan birisiyle aradaki mesafeye rağmen bir aşk başlayabilir. 13 Nisan'da takviminizde bir işaret koyun; bu tarihten itibaren geçen haftalarda sosyal yaşantınız ciddi bir ivme kazanacak. İyi şans gezegeni Jüpiter 1999'dan bu yana ilk defa Koç burcuna ve gerçek aşk evinize girecek.
8 Ekim–18 Kasım tarihlerinde geri çekilmeye başlayan Venüs, artık güçlü titreşimler yaymayacak. Bir gezegenin geri çekilmeye başlaması, bizi bazı durumları ve olayları yeniden düşünmeye, tekrar değerlendirmeye ya da ele almaya teşvik eder. Bu dönemde çıktığınız kişiyle ilgili fikriniz değişebilir ya da eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz!


Oğlak- Rüzgarın yönünü değiştireceksiniz

Sadece 29 yılda bir tekrarlanan, kariyeriniz için son derece önemli üç yıllık bir evreye girdiniz. Satürn size kendinizi ispatlamanız için hayatınızın fırsatını sunacak ve sizi önemli bir liderlik pozisyonuna hazırlayacak. Hemen faydası dokunan Jüpiter'in aksine Satürn, kazandıracağı mesleki başarılar ve sunduğu fırsatlar için sizi uğraştırır. Satürn pozisyonunu 2012'nin Ekim ayında değiştirene dek alacağınız ödülleri göremeyeceksiniz. Buna rağmen elde edeceğiniz başarılar, bundan sonraki hayatınızın temelini oluşturacak.
Hayatınızdaki değişimler, kariyer değişiklikleri sonucunda olabilir. Daha iyi bir işe geçip, daha büyük bir evde oturmaya başlayabilir veya bir iş fırsatı sayesinde yeni bir yere taşınmak zorunda kalabilirsiniz.

Özel yaşamınızda, eğer birisiyle çıkıyorsanız, Oğlak ve karşısındaki Yengeç burcunda gerçekleşecek tutulmalar, gerçekten mutlu olmak için hayatınızda neleri ve kimleri değiştirmeniz gerektiğini açığa çıkaracak. Eğer bir beraberliğiniz varsa, her iki tarafın alacağı haberler sonucunda, ilişkinizin dinamiklerinde bazı değişimler yaşanabilir. Aranızdaki bağ güçlüyse, bu daha da güçlenecek. Bekârsanız ve âşıksanız, karşınızdakine kendinizi daha fazla adayacaksınız. Mutsuz bir ilişki içindeyseniz, birlikteliğinizin potansiyeli olup olmadığı ve düzeltmek isteyip istemediğiniz konusunda bir karar vermeniz gerekecek. İki taraf da mutsuzsa, olumsuzlukları tersine çevirmek veya ilişkiyi bitirmek için cesaretinizi toplamanız gerekecek. Bekâr ve yalnızsanız, mayıs ayının ortalarından sonuna kadar geçen sürede romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başka yeni ve heyecan verici bir gelişme, hediye ve şans gezegeni Jüpiter'in iletişim evinizde konumlanması sayesinde yaşanacak. Önümüzdeki 12 ay boyunca bu cömert gezegen yeteneklerinizi geliştirmeniz ve daha fazla kişiyle tanışmanız için yeni fırsatlar sunacak.

Basın ve yayın alanında ya da sanal ortamda karşınıza çıkacak kazanç imkânları sizi heyecanlandıracak. Bu sene sağlığınıza dikkat etmelisiniz, Oğlak ve Yengeç burcundaki tutulmalar, özellikle 1 Ocak, 25 Haziran ve 11 Temmuz tarihlerinde ihmalden veya kötü alışkanlıklardan kaynaklanan rahatsızlıklara yol açabilir.

Kova-Aşkınız büyümeye devam edecek

2011'e kıskanılacak kadar güçlü bir konumda giriyorsunuz! Geçtiğimiz yıl hediye ve şans gezegeni Jüpiter 12 yıldır ilk defa Kova burcuna girmişti. O dönemde büyük bir ihtimalle taze bir başlangıç yapmanızı sağlayacak adımlar attınız. 2009'da ektiğiniz tohumları 2020'ye, hatta ötesine kadar biçmeye devam edeceksiniz. 2011 yılı ilerledikçe, iyi şans gezegeni Jüpiter, geçtiğimiz yıl Oğlak burcuna girdiğinde başladığınız gelişme dönemi ikinci aşamasına geçecek. Jüpiter, artık parayı temsil eden ikinci evinizde; dolayısıyla geçtiğimiz yıl başladığınız bir proje veya aldığınız bir karar çok hızlı sonuçlanabilir. 2010'da, işten çıkarılmak ya da sevdiğinizden ayrılmak gibi, tatsız bir şey olduysa buna sevinmelisiniz; çünkü bu sorunların bile şimdi size katkısı olacak.

Eğer yalnızsanız ve geçtiğimiz sene Jüpiter gerçek aşkı temsil eden evdeyken özel birisiyle tanıştıysanız, bilin ki, ilişkide ilk adımın atılması için çok önemli bir zamanı değerlendirdiniz. Aşkınız büyümeye devam edecek. Ocak ayının ilk iki haftası da aşk hayatınızda mucizelerin yaşandığı bir dönem olabilir; dışarıda olmaya gayret edin.
Merkür, gerçek aşkı kontrol eden evinizin doğal yöneticisi konumunda ve Jüpiter'in Merkür ile karşı karşıya geleceği 7 Mart'ta, sevgiliniz yoksa kaçınılmaz bir tanışma yaşayacaksınız. Bu tarihi aklınızda tutun ve o gün mutlaka dışarıda programlar yapın. Mart ayında Mars ciddi ve oturmuş bir ilişkiniz varsa onu sınayabilir. Âşıksanız ve birlikte gelecek planları yapıyorsanız, birlikteliğinizi resmileştireceksiniz. İlişkinizden memnun değilseniz, bilin ki, sizin çabanız olmadan işler düzelmeyecek. Sevgili Kova, bu memnun olmadığınız bir ilişkide sürüklenmek için fazla özel bir yıl.

Hiçbir şey yapmadan durabilecek bir insan değilsiniz; 2011'da da buna göre hareket edin. Hiçbir yere çıkmayan karamsar durumlardan kurtulmak ve hak ettiğiniz mutluluğu bulmak için elinizde nadir bir fırsat var. Yaşasın 2011!


Balık- Altın çağ başlıyor

2011 sizin yılınız. 17 Ocak'ta hediyeler ve şans gezegeni Jüpiter 1999'dan beri ilk defa Balık burcuna girecek ve 22 Ocak 2012'e kadar burada kalacak. Bu sizin için altın çağın başlangıcını temsil ediyor. Geçtiğimiz üç yıl boyunca hayatınızın çeşitli alanlarında azminiz denendi. Bazen zorlukların üst üste geldiğini ve uzun sürdüğünü hissedip, hiç bitmeyeceklerini zannetmiş olabilirsiniz. Şimdi fırsatlar hayatınızın her alanında karşınıza çıkacak. Satürn, 7 Nisan'dan 21 Temmuz'a kadar Başak burcuna doğru geri çekilecek. Böylece zor geçen yıllara veda edebileceksiniz. Kaderinizi etkileyecek önemli gelişmelerin olabileceği bir dönem. Bu sırada yaşanacak olaylar, yurt dışı, eğitim, hukuk, uzun yolculuklar, basın-yayın kaynaklı olabilir basın-yayın kaynaklı olabilir Bu yaz ve 2011'in büyük bölümünde kazancınız yüksek olacak. Şimdi tadını çıkarmaya başlayacağınız 'Jüpiter yılları' her zaman bol seyahatlerle doludur; deniz aşırı seyahatler edeceksiniz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız. iş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine getirecek. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek.. Aşkta ise sürprizler değiştirici olabilir tanıştığınız her yeni kişinin size sunacağı farklı bir hediye olacak. Bunlardan birisiyle romantik bir ilişkiye girebilirsiniz; bu kişi o kadar özel olabilir 7 Mart 2011'da kalıcı aşk için ikinci şansı yakalayacaksınız; bu olağanüstü bir gün; çünkü Merkür ve Jüpiter yan yana gelerek size sonsuz mutluluk veriyor. Bu tarihi aklınızda tutun. Mutlu bir ilişkiniz varsa bağlılık sözleri verebilirsiniz.?Açıkça 2011rüzgârları sizden yana esiyor sevgili Balıklar?

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.