Futbol'da haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig 5. Grup ve TFF 3. Lig gruplarında 13. hafta karşılaşmaları yapılacak.
Yayınlanma tarihi: 21 Kasım 2008 Cuma, 13:30

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın karşılaşmaları şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Cumartesi:
14.00 Gaziantepsopr-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
14.00 Antalyaspor-Kocaelispor (Antalya Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Ankaraspor-Galatasaray (Yenikent ASAŞ)
23 Kasım Pazar:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Atatürk Olimpiyat)
14.00 Denizlispor-Bursaspor (Denizli Atatürk)
14.00 Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Trabzonspor-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (BJK İnönü)

BANK ASYA 1. LİG

Cumartesi:
13.00 Kayseri Erciyesspor-Boluspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.00 Karşıyaka-Güngören Belediyespor (Alsancak)
23 Kasım Pazar:
13.00 Sakaryaspor-Malatyaspor (Sakarya Atatürk)
14.00 Diyarbakırspor-Samsunspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (GASKİ Spor Tesisleri)
14.00 Giresunspor-Manisaspor (Giresun Atatürk)
14.00 Kartalspor-Orduspor (Kartal)
14.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak)
24 Kasım Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa-Altay (Recep Tayyip Erdoğan)

TFF 2. LİG
5. Grup

23 Kasım Pazar:
14.00 Adıyamanspor-Belediye Vanspor (Adıyaman Atatürk)
14.00 Mardinspor-Malatya Belediyespor (Mardin 21 Kasım)
14.00 Şanlıurfa Belediyespor-GASKİ Spor (Şanlıurfa 11 Nisan)

TFF 3. LİG
1. Grup

23 Kasım Pazar:
14.00 Fatih Karagümrük-Tepecik Belediyespor (Vefa)
14.00 Yalovaspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Yalova Atatürk)
14.00 Lüleburgazspor-1908 Anadolu Üsküdar (Lüleburgaz 8 Kasım)
14.00 OYAK Renault-Gölcükspor (Veledrom İç Saha)
2. Grup

23 Kasım Pazar:
14.00 Balıkesirspor-Nazilli Belediyespor (Balıkesir Atatürk)
14.00 Göztepe-Menemen Belediyespor (İzmir Atatürk)
14.00 Ispartaspor-Mustafakemalpaşaspor (Isparta Atatürk)
14.00 Torbalıspor-İzmirspor (Torbalı 7 Eylül)
3. Grup

23 Kasım Pazar:
14.00 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Düzcespor (Tavşanlı İlçe)
14.00 Aksarayspor-Pursaklarspor (Aksaray Atatürk)
4. Grup

Cumartesi:

14.00 Sürmenespor-Demirçelik Divriğispor (Sürmene İlçe)
23 Kasım Pazar:
14.00 Gümüşhanespor-Kastamonuspor (Yenişehir)
14.00 Ankara Demirspor-Ünyespor (Cebeci İnönü)
14.00 Bafra Belediyespor-Araklıspor (Bafra İlçe)
5. Grup
-------
23 Kasım Pazar:
14.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Petrolspor (Seyrantepe İlçe)
14.00 Batman Belediyespor-Bağlar Vuralspor (Batman 16 Mayıs)
14.00 Belediye Bingölspor-Ceyhanspor (Bingöl Şehir)
14.00 Hatayspor-Kilis Belediyespor (Hatay Atatürk)
14.00 Siirtspor-Kahramanmaraşspor (Siirt Atatürk)

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.