THY'den yeni yıl indirimi

Türk Hava Yolları (THY), yeni yılda İstanbul'dan 9 farklı yurtiçi noktaya başlatacağı indirimli kampanya ile 79 YTL'ye bilet satacak. İstanbul'dan; Uşak, Çanakkale, Eskişehir, Merzifon, Nevşehir, Sinop, Antalya, Ankara ve İzmir'e yapılan seferlerde uygulanacakindirimli fiyat uygulaması, 1 Ocak 2009-31 Mart 2009 tarihleri arasında geçerli olacak.
Yayınlanma tarihi: 25 Aralık 2008 Perşembe, 09:25

Türk Hava Yolları (THY) yeni yıl sürprizi yaparak tek fiyatlı indirimli biletleri satışa sunuyor. THY'den yapılan açıklamaya göre, uçuş tarihinden bir hafta öncesine kadar alınacak 79 YTL tutarındaki bu biletler, tüm koltuklar için geçerli olacak ve tüm vergileri kapsayacak.

İstanbul Atatürk Havalimanı ile Uşak, Çanakkale, Eskişehir, Merzifon, Nevşehir, Sinop ve İstanbul Sabiha Gökçen ile Antalya, Ankara ve İzmir arasında yapılan seferlerde uygulanacak 79 YTL'lik indirimli tek fiyat uygulaması, 1 Ocak 2009-31 Mart 2009 tarihleri arasında geçerli olacak.

Bu arada, THY'nin uçuş ağının genişletilmesi çerçevesinde konulan Uşak seferleri 12 Ocak 2009, Çanakkale seferleri ise 19 Ocak 2009 tarihinde başlayacak. Öte yandan, İstanbul'dan yapılan Kahramanmaraş ve Erzincan seferlerinde ise 109 YTL'den başlayan fiyatlar uygulanacak.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.