Kapat

Son Haberler

A+ A-

Kadın girişimciler, sıra sizde!

''Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması''na başvurular başladı. Garanti Bankası ve Ekonomist dergisinin işbirliğinde gerçekleşen yarışmaya, ortak olduğu şirketi yıllık 25 milyon TL'nin altında ciro yapan kadın girişimciler başvurabilecek.
Yayınlanma tarihi: 28 Ocak 2009 Çarşamba, 12:35

Garanti Bankası ve Ekonomist dergisinin işbirliğinde, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİDER) katkılarıyla düzenlenen ''Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması''na başvurular başladı.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamada, yarışmaya, Türkiye'de yaşayan ve hakim ortak olduğu şirketi yıllık 25 milyon TL'nin altında ciro yapan kadın girişimcilerin bizzat başvurabildiği veya aday gösterilebildiği belirtildi.

Açıklamada, bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yarışma kapsamında ''Türkiye'nin Kadın Sosyal Girişimcisi''nin de seçileceği kaydedildi.

Verilen bilgiye göre, yarışmaya başvurular, Garanti KOBİ portalı www.kobigaranti.com ve Ekonomist'in internet sitesi www.ekonomist.com.tr üzerinden veya Garanti şubelerinden alınacak başvuru formlarıyla, 15 Mart 2008 tarihine kadar yapılabilecek.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler