Ünlülere yurtdışı yasağı

Tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilen Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Sarp Apak, Mehmet Erdem ve Gökçe Özyol'a yurt dışı yasağı ve denetim şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.
Yayınlanma tarihi: 8 Ağustos 2013 Perşembe, 15:33

Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesi'ne dün sabah saatlerinde götürülen 48 şüpheliden 21'i savcılık tarafından serbest bırakılmıştı. 27 şüpheli ise tutuklama talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edilmişti. Aralarında Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Gökçe Özyol, Engin Günaydın ve Mehmet Erdem'in de bulunduğu 12 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Eray Özbal'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ÜNLÜLERE YURT DIŞI YASAĞI VE ADLİ KONTROL

Tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilen Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Sarp Apak, Mehmet Erdem ve Gökçe Özyol, 50 bin lira kefalet, yurt dışı yasağı ve denetimli serbestlik ile serbest bırakıldı. Mahkeme kararı açıklandıktan sonra sanatçılar, Mehmet Erdem, Hakan Yılmaz, Engin Günaydın, Sarp Apak, Gökçe Özyol kendilerini bekleyen araçlarla adliyeden ayrıldı. Adliyeden çıkan ünlüler basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakırken sevinçli oldukları görüldü.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.