İstanbul'da 9 araç kundaklandı

İstanbul'da dün gece 9 araç kundaklandı. Avcılar, Maltepe ve Fatih ilçelerinde meydana gelen kundaklama olaylarına yurttaşlar ve itfaiye ekipleri müdahale etti.
Yayınlanma tarihi: 29 Nisan 2009 Çarşamba, 06:26

İstanbul'un Avcılar, Maltepe ve Fatih ilçelerinde 9 araç kundaklandı. Alınan bilgiye göre, Avcılar Ambarlı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Orkide Sokak'ta park halinde bulunan 3 otomobile, gece saatlerinde 16-17 yaşlarında oldukları belirtilen 2 kişi tarafından molotofkokteyli atıldı.

Molotofkokteylinin alev alması sonucu otomobillerde çıkan yangınlar, yurttaşlar ve itfaiye ekiplerince sokaktaki diğer araçlara sıçramadan söndürüldü. Araçlar kullanılamaz hale geldi.

Bu arada, Fatih Keçeci Karabaş Mahallesi Yeni Tavanlı Çeşmesi Sokak'a park edilen 3 araç da kundaklandı. Araçlarda çıkan yangınlar, yurttaşlar ve itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Öte yandan, Maltepe Eski Bağdat Caddesi'ndeki 3 araç da kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce yanıcı madde dökülerek ateşe verildi. Yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerince söndürüldü. Araçlarda maddi hasar meydana geldi. Polisin eş zamanlı gerçekleşen olaylarla ilgili başlattığı araştırma sürüyor.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.