Cameron Diaz ve Tom Cruise 'Casus'ta buluşuyor

Sinema dünyasının iki ünlü ismi Tom Cruise ve Cameron Diaz, 8 yıl aradan sonra yeniden birlikte kamera karşısına geçecek. Cruise ve Diaz, ''Wichita'' adlı aksiyon-komedi türü filmde rol alacak.

28 Mayıs 2009 Perşembe, 09:10

Sinema sektörü yayın organı Variety'de yer alan habere göre, 20th Century Fox yapımı film, ''Vanilla Sky'' adlı yapımdan sonra yeniden Tom Cruise ile Cameron Diaz'ı buluşturacak.
Yönetmenliğini James Mangold'un üstleneceği film için yapımcılara olumlu yanıt veren oyuncuların senaryoyu inceleyerek onayladığı, detaylarla ilgili görüşmeleri sürdürdüğü belirtildi.

Senaryosunu Scott Frank, James Mangold ve Laeta Kalogridis'in hazırladığı filmde, Tom Cruise, güzel bir kadının yaşamına bir girip bir çıkan özel ajanı ve onun maceralarını konu alıyor.

''Valkyrie'' adlı filmin ardından bazı projeler için görüşmeye başlayan Tom Cruise'un Ocak ayından bu yana projeleri değerlendirdiği belirtildi.

Len Wiseman'ın yöneteceği DreamWorks yapımı gerilim filmi ''Motorcade'' adlı film için de ''yeşil ışık'' yakan oyuncu, ayrıca ''The Tourist'', ''The Matarese Circle'', ''Lost for Words'' ve ''The 28th Amendment'' isimli filmler için de görüşmelerde bulunmuştu.

''Wichita'' adlı filmle ilgili henüz bir çekim takvimi belirlemeyen 20th Century Fox şirketi, 2010 yılı yaz aylarında yapımı izleyiciyle buluşturmayı planlıyor.

''Vanilla Sky'' adlı filmde Cameron Diaz, Tom Cruise'un canlandırdığı karaktere saplantılı bir aşk duyan ve sonunda onun kaza geçirmesine neden olan genç bir kadını canlandırıyordu.