Son Haberler

A+ A-

Kuruçeşme Arena şen şakrak

Kuruçeşme Arena, bu yaz da Türk ve dünya müziğinin dev isimleriyle konuklarına müzik şöleni sunacak, eğlenceyi tam on ikiden vuracak. BKM'nin organize edeceği etkinlikler "Çok Güzel Hareketler Bunlar" ile başlayacak.
Yayınlanma tarihi: 1 Haziran 2009 Pazartesi, 14:38

İstanbul Boğazı'nın yanıbaşındaki Kuruçeşme Arena'da hazırlıklar son sürat devam ediyor. Sezonu kahkaha ile açacak olan Kuruçeşme Arena'da ilk olarak "Çok Güzel Hareketler Bunlar" sahne alacak. BKM Mutfak sahnesinde harikalar yaratan ekibin performansı merakla beklenen organizasyonlar arasında yer alıyor.

"Çok Güzel Hareketler Bunlar"dan sonra sahne sırası Anadolu Ateşi'ne gelecek. Milyonların ayakta alkışladığı Anadolu Ateşi bir kez daha boğazı yakacak.

Kuruçeşme Arena'da daha sonra Suzan Kardeş, Balkan türkülerini seslendirecek. Volkan Konak ise hırçın Karadeniz'in rüzgarını getirecek Boğaz'a.

Ata Demirer'in tek kişilik gösterisinin ardından ise Kuruçeşme Arena'da Türk sanat müziği ile kulakların pası silinecek. Emel Sayın, Muazzez Abacı, Seçil Heper’in bir arada verceği konserin ardından Yüksel Uzel Türk sanat müziği ziyafeti çekecek konuklara.

Türk pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu bu yıl da eski ve yeni şarkılarıyla buluşacak Kuruçeşme Arena'da. Sezen Aksu'nun ardından Ajda Pekkan Boğaz'ı inletecek şarkılarıyla. Nilüfer, geçen yıl olduğu gibi yine çok konuşulacak bir repertuar ile sahneye çıkarken, MFÖ’de dünden bugüne uzun bir müzikal yolculukla sahnede olacak.

Laz, Gürcü, Çerkes, Çingene, Makedon, Alevi müziklerini başarıyl aicra eden "Kardeş Türküler"de Kuruçeşme Arena'da yerini alacak. "Ben Bugün" albümünün heyecanının yaşayan Yalın da dinleyicisiyle yine Boğaz kıyısındaki bu mekanda buluşacak.


Dünya yıldızları Boğaz'da

Hayranların merakla beklediği diğer konserlerin ilki ise 23 Haziran’daki Placebo konseri olacak. Placebo konserini, 20 Temmuz’da Deep Purple, 1 Ağustos’ta Fatboy Slim takip edecek.Turkcell Kuruçeşme Arena Konser Programı şöyle;4 Haziran Perşembe Çok Güzel Hareketler Bunlar

5 Haziran Cuma Anadolu Ateşi

11 Haziran Perşembe Suzan Kardeş

18 Haziran Perşembe Ata Demire

19 Haziran Cuma Serdar Ortaç

20 Haziran Cumartesi Emel Sayın&Muazzez Abacı& Seçil Heper

23 Haziran Salı Placebo

26 Haziran Cuma Sezen Aksu

28 Haziran Pazar Volkan Konak

30 Haziran Salı Kardeş Türküler

3 Temmuz Cuma Yalın

4 Temmuz Cumartesi Nilüfer

12 Temmuz Pazar Caveman / Mağara Adamı

17 Temmuz Cuma MFÖ

20 Temmuz Pazartesi Deep Purple

1 Ağustos Cumartesi Fatboy Slim

7 Ağustos Cuma Yüksel Uzel

8 Ağustos Cumartesi Ajda Pekkan

9 Ağustos Pazar Mario Franguolis

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler