Onur Air'de kampanya

Onur Havayolları Ramazan ayına özel kampanya düzenliyor. Yalnızca pazartesi günleri satışta olacak biletlerin fiyatı 49 YTL olacak. Biletler 31 Ağustos tarihinden itibaren satın alınabilecek.

25 Ağustos 2008 Pazartesi, 09:37

Ramazan ayında cazip indirim kampanyaları düzenleyen hava yolu şirketlerine Onur Havayolları da katıldı.

Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, Ramazan ayında 3 bin adet bileti kar beklentisi olmaksızın satışa sunacaklarını bildirdi.

Ramazan ayında sadece pazar günleri 24 saat süreyle bilet alınabilecek kampanyada, 21 YTL'lik bilet ücretinin yanı sıra 20 YTL yakıt harcı ve 8 YTL hizmet gideriyle birlikte toplam 49 YTL'ye bilet satacaklarını ifade eden Bolukçu, şu bilgileri verdi:  ''Sevenin sevilenin yüzünü görmek çok büyük manevi önem taşıyor. Bu nedenle, Ramazan ayına özel kampanya düzenledik. Bilet satışlarını da sadece iş yerlerinde çalışanların ulaşabilmesi için değil herkesin eşit şansı olması amacıyla pazar günlerinde yapacağız. Binlerce kişinin faydalanacağı kampanyanın biletleri ilk olarak 31 Ağustos'ta başlayacak ve ve tüm gün sürecek. 7 ve 14 Eylül pazar günleri ise kampanyanın kalan biletleri satışa sunulacak. 72 saat sonrasına alınabilecek kampanya biletlerinde tarih değişikliği, açığa alma, iptal, isim değişikliği gibi işlemler yapılamayacak''