Kapat
A+ A-

İlkokulda dağıtılan hikaye kitabında skandal ifadeler: Kendisini bana teslim etmesi karşılığında...

Ordu'nun Perşembe ilçesine bağlı Atatürk İlkokulu'nda içinde skandal ifadeler barındıran "Peygamberimizden dini hikayeler" adlı kitap Milli Eğitim Bakanlığı'nın izni ile stant açılarak dağıtıldı.
Yayınlanma tarihi: 11 Ocak 2018 Perşembe, 21:04

Ordu'nun Perşembe ilçesindeki Atatürk İlkokulu'nda içinde skandal ifadeler barındıran "Peygamberimizinden dini hikayeler" adlı kitap Milli Eğitim Bakanlığı'nın izni ile stant açılarak dağıtıldı. 6-10 yaşındaki çocuklar için hazırlanan kitabın içeriği ile ilgili de yarışma düzenlenecek.

Gazeteci Mustafa Hoş'un Twitter hesabı üzerinden iki sayfasını paylaştığı Mürşide Uysal'ın kaleme aldığı kitapta, "Amcamın güzel kızı vardı. Onu herkesten çok seviyordum. Ona yaklaşmak istedim. Ama bana yüz vermedi. Bir süre sonra kıtlık oldu. Amcamın kızı bana geldi. Açlık ve yoksulluk içinde olduklarını söyledi ve benden yardım istedi. Ona, kendisini bana teslim etmesi karşılığında yüz yirmi altın verdim. Kabul etmek zorunda kaldı. Arzuma kavuşacağım sırada bana: Allah'tan kork! Allah'ın yasakladığı şekilde bana sahip olma, dedi." skandal ifadeleri yer alıyor.

İşte o sayfalar:

 

Cumhuriyet İMECESİ