Hello Kity Milan'dan sonra Fenerbahçe ile anlaştıı

Hello Kitty ile Fenerbahçe anlaştı. Milan’la birlikte işbirliği içinde olan Hello Kitty, Avrupa’da ikincisini gerçekleştireceği proje için Fenerbahçe’yi seçti.
Yayınlanma tarihi: 7 Eylül 2016 Çarşamba, 10:35

[Haber görseli]Fenerbahçe Spor Kulübü sarı-lacivert renklere gönül veren anneler ve kızlar için bir anlaşmaya imza attı.

Hello Kitty tarafından özel hazırlanacak taraftar ürünleri Fenerium'da satışa çıkacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden, "Türkiye’de bir ilk olarak, kulübümüz iştiraklerinden Fenerium ile Hello Kitty (Sanrio) firması arasında, Fenerbahçeli anne ve kızlara Fenerium çatısı altında ek bir katma değer sunmak ve son yılların en önemli trendlerinden biri olan marka birlikteliklerini kulübümüz çatısı altında da hayata geçirmek amacıyla, iki firma arasında işbirliği anlaşması sağlanmıştır. Daha önce Serie A ekiplerinden AC Milan’la birlikte işbirliği içinde olan Hello Kitty, Avrupa’da ikincisini gerçekleştireceği proje için Fenerbahçe’yi seçmiş, Fenerium dinamizmiyle Hello Kitty’i bir araya getirmek için gerekli adımları atmış ve kulübümüzle anlaşma imzalamıştır" açıklaması yaptı.

Hello Kitty ile Fenerbahçe arasında 8 Eylül Perşembe günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde saat 14.00'de imza töreni yapılacak.

A+ A-