A+ A-

Beşiktaş 10 numarasını Kayseri'de buldu

Brezilyalı yıldız Talisca'nın ayrılmasından sonra 10 numara arayışlarını hızlandıran siyah-beyazlılar, geçtiğimiz sezon da listesinde olan isimlerden Deniz Türüç için yeniden devreye girdi
Yayınlanma tarihi: 8 Temmuz 2018 Pazar, 19:00

Siyah-beyazlı yönetim ilk dönemde yönetici Metin Albayrak vasıtasıyla Kayserispor Başkanı Erol Bedir'den Deniz'i istemiş, ancak "Sözleşmesi fesih bedeli 10 milyon euro ama pazarlığı açığız" cevabı almıştı. Bu cevap sonrasında kesilen görüşmelerde bu kez Başkan Fikret Orman devreye girdi. Başkan Orman, Kayserispor Başkanı Bedir'le direkt temas kurdu ve Deniz Türüç'e talip olduklarını dile getirdi.

GÖKHAN TÖRE-DENİZ TAKASI
Orman, sarı-kırmızı kulübün başkanından 25 yaşındaki genç oyuncu Deniz'i istediklerini, teknik direktör Sağlam ile konuşmasını ve Lens, Orkan ya da Love gibi isimlerle takas yapmak isteyip istemeyeceğini sormasını istedi. Kayseri Başkanı Bedir'in cevabı ise "Gökhan Töre'yi düşünürüz" oldu.

Geçen sezon sakatlığı nedeniyle uzun süre forma giyemeyen, şimdi ise Slovakya kampının gözdelerinden biri olan Töre'nin, performansına göre Töre-Deniz takasında bir gelişme yaşanabileceği ifade edildi.

Başkanlar seviyesindeki bu görüşmenin, önümüzdeki günlerde sonuçlanması bekleniyor.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Fikret Orman, Gökhan Töre