Rıdvan Dilmen'den Ali Koç ve Ersun Yanal'a çağrı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Antalyaspor-Fenerbahçe maçı sonrası NTV'de çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Yayınlanma tarihi: 25 Aralık 2018 Salı, 03:10

Spor Toto Süper Lig 17. haftasında Fenerbahçe'nin, deplasmanda Antalyaspor ile golsüz berabere kaldığı maçı NTV'de yorumlayan Rıdvan Dilmen, Ali Koç ve Ersun Yanal'a çağrıda bulundu. Dilmen'in yaptığı yorumlardan satır başları şu şekilde:

"ERSUN YANAL KÜME DÜŞMEMEK İÇİN GELMİŞ GERÇEKTEN"

Ersun Yanal'ın takımı son dakikalarda Reyes'i sokan takımsa, o zaman gerçekten küme düşmemek için Ersun Yanal göreve gelmiş. Demek ki sen küme düşmemeye oynuyorsun. Sen bekleyen takıma karşı, santrfor çıkarıp santrfor sokuyor ve Şener ile Reyes'i oyuna alıyorsan sen küme düşmemeye gelmişin.

"FENERBAHÇE TARAFTARLARININ HAYAL ETTİĞİ BU DEĞİL"

Fenerbahçelilerin hayal ettiği Ersun Yanal ettiği bu değil. Reyes ile Şener girdi. Neymiş 11'e 10'muş! Sen Fenerbahçe'sin! Uzatmalarda bir de Reyes oyuna giriyor. Ersun Yanal'ı resmen takımı küme düşürme diye getirmişler. Geçen hafta kaleye gelmeyi niyeti olmayan Erzurumspor'a karşı oyuncu değiştirerek 2-2 yaptın skoru.

"ERSUN HOCAYI PROGRAMA DAVET EDİYORUM FUTBOL KONUŞMAK İÇİN"

Puan durumu var ama bir de gerçek var. Fenerbahçe kafilesinin Antalyaspor deplasmanında karşılanma görüntülerine bakın. Çiçeklerle karşılandı. Ali bey, Ersun hoca. Fenerbahçe bu işte! Takım otübüsnde Fenerbahçe yazıyor. Anadolu takımlarından biri gelse, bir taraftar karşılamaz. Bu taraftar, binlerce kişi Boğaz Köprüsü'nde yürüdü. 50 bin kadın taraftar maça gitti. Reyes'i alma, altyapıdan bir santrforu al 1-0 mağlup ol! Ben Ersun Yanal'ı davet ediyorum. Hocam bir gün gelin sizinle futbol konuşmak istiyorum.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Ali Koç, Ersun Yanal, Rıdvan Dilmen