Alan transferini bozan isme tepki yağıyor

Galatasaray'ın Alan Carvalho transferi suya düştü. 3 gün önce Dubai'ye Alan Carvalho'nun transferini bitirmek için giden Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Haneder eli boş bir şekilde İstanbul'a geri geldi.

23 Ocak 2019 Çarşamba, 13:12

Galatasaray'ın Alan Carvalho transferi suya düştü. 3 gün önce Dubai'ye Alan Carvalho'nun transferini bitirmek için giden Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hander eli boş bir şekilde İstanbul'a geri geldi. Alan Carvalho transferinde flaş bir iddia da gündeme geldi. Menajer Özkan Doğan'ın Alan Carvalho transferini bozduğu bilgisi gündeme oturdu. Galatasaray'ın Alan Carvalho transferinde yetki verdiği Özkan Doğan kimdir? Menajer Özkan Doğan, Alan transferini bozdu mu? Galatasaray Alan Carvalho son dakika transfer haberlerini sizler için derledik.

ÖZKAN DOĞAN İLE ALAN ARASINDA KAVGA İDDİASI

 

Life+TV'de konuşan gazeteci Haluk Yürekli, Özkan Doğan ile Alan arasında kavga yaşandığını iddia ederek şunları söyledi:

"Alan Carvalho transferinde sıkıntılar var. Alan transferi için Galatasaray, Özkan Doğan'a yetki veriyor. Dün öğleden sonra Dubai'de Özkan Doğan'la Alan arasında kavgaya ramak kalan bir arbede yaşanıyor. Galatasaray eli boş bir şekilde İstanbul'a dönüyor."


Menajer Özkan Doğan kimdir?


Galatasaray'ın Alan Carvalho transferi olumsuz sonuçlandı. 3 gündür Dubai'de bulunan Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ile İdari Menajer Şükrü Hander, İsyanbul'a döndü. Galatasaray yönetimi oyuncunun yüksek maliyeti nedeni ile transferden vazgeçti.

Alan Carvalho'nun Galatasaray'a transferinin olumsuz sonuçlanmasının ardından flaş bir iddia gündeme geldi. Galatasaray yönetiminin 2 ay önce Alan Carvalho transferi için yetki verdiği menajer Özkan Doğan'ın 3 milyon Euro komisyon istediği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Menajer Özkan Doğan'ın istediği komisyon neden ile Alan Carvalho transferinin olumsuz sonuçlandığı iddia edildi.

Alan Carvalho'nun transferinin iptal olduğu bilgisi gündeme gelince Galatasaray taraftarları menajer Özkan Doğan'ın sosyal medya hesabına yorum yağmuru yaptı.