Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi: Yerli birçok oyuncuyla görüşüyoruz

Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi, Siyah-Beyazlı kulübe dair önemli açıklamalarda bulundu. Naibi, Ankaragücü forması giyen Tyler Boyd ile görüştüklerini açıkladı.

cumhuriyet.com.tr
26 Haziran 2019 Çarşamba, 21:37

Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi, Siyah-Beyazlı kulübün transferine dair beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'tan ayrılarak 7 Milyon Avro bonservis bedeliyle O.Lyon takımına giden Marcelo'nun Beşiktaş'a geri döneceği haberlerine açıklık getiren Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi, "Marcelo'dan kulübü memnun. Kendisi de Lyon'da devam etmek istiyor. Eğer bir gün Marcelo ile ilgili uygun şartlar olursa tabii ki ülkemize dönmesini isteriz. Fakat, bu yaz için böyle bir şey mümkün gözükmüyor"dedi.

"Boyd'la görüşüyoruz"

Ankaragücü'nde başarılı performans gösteren Tyler Boyd'u transfer listesine alan Siyah-Beyazlı ekibin Futbol Direktörü Naibi, 24 yaşındaki golcü oyuncu Tyler Boyd'un transferi için görüştüklerini belirtti.

Kagawa kalacak mı?

Beşiktaş'ın Japon futbolcusu Kagawa hakkında açıklamalarda bulunan Naibi, "Geçenlerde başkanımızın yaptığı açıklamada bize gelmeden öncede Kagawa'nın İspanya'da futbol oynama isteği vardı. Bunun içinde bu yaz kontrat arayacak. Eğer bu istediği kontratı bulursa orada devam edeceğini düşünüyorum. Olmadığı taktirde teknik ekibimizin isteği doğrultusunda Kagawa transferini gerçekleştirebiliriz" dedi.

"Birçok yerli ile görüşüyoruz"

Ali Naibi yerli transferi konusunda ise, "Birçok yerli oyuncu ile görüşüyoruz. Bu konuda bazı gelişmeler var ama yakın vadede açıklayacağımız transfer yok. Ama takımımıza yerli oyuncu katmak istiyoruz" dedi.