Burak için resmi teklif yapıldı... İşte önerilen rakam

West Ham'dan Burak Yılmaz için 5 milyon euro...
Yayınlanma tarihi: 18 Ağustos 2015 Salı, 15:49

[Haber görseli]Galatasaray'ın golcüsüne talip olan İngiliz kulübü Burak Yılmaz bonservisi için sarı kırmızılı kulübe 5 milyon euro önerdi.

West Ham Burak Yılmaz için resmi başvuruda bulundu. İngiliz Kulübü sarı kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın transferi için resmi olarak harekete geçti ve Burak Yılmaz'ın bonservis bedeli için 5 milyon euro teklif etti.

Burak Yılmaz ile ilgili transfer haberleri gündeme gelmesiyle birlikte Sivas maçı sonrasında açıklama yapan Galatasaray Yönetimi Burak Yılmaz'ı satmayı kesinlikle düşünmediklerini bildirmişti. Galatasaray Yönetimi'nin bu açıklamasının ardından West Ham'ın 5 milyon euroluk teklifi son derece düşük bulundu ve Galatasaray Yönetimi bu rakama transfer görüşmesinin bile olamayacağını İngliliz Kulübüne faksla yanıtladı. West Ham menajeri Slaven Biliç'in özellikle Burak Yılmaz'ın transferini istediği ve kulüp yönetimine ısrar ettiği öğrenilirken, İngiliz Kulübü'nün 5 milyon euroluk teklifini yakın zamanda 7 milyon euroya çıkabileceği ileri sürüldü.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Burak Yılmaz