Kapat
A+ A-

Melo'dan Abdurrahim Albayrak'a çağrı

Galatasaray'dan Inter'e transfer olan Brezilyalı yıldız Felipe Melo, Sarı-Kırmızılı camia ile bağlarını koparmıyor. Melo, eski yönetici Abdurrahim Albayrak'a yeni bir mesaj yolladı.
Yayınlanma tarihi: 8 Mart 2016 Salı, 17:27

[Haber görseli]

Yaz transfer döneminin son gününde Galatasaray'la bağlarını koparıp, İtalyan devi Inter'e transfer olan Felipe Melo, sosyal medyayı aktif şekilde kullanmaya devam ediyor.

YAKIN DOSTLAR
Parçalı formayı giydiği dönemde Sarı-Kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak paylaşımlar yapan Brezilyalı orta saha oyuncusu, "Yakın dostum" dediği ve 'Abdurrahim' diye hitap ettiği Abdurrahim Albayrak'ı Instagram'dan takip ediyor.

'GALATASARAY'A DÖNMEK LÜTFEN...'
Melo, Albayrak'ın yaptığı yeni bir paylaşımın altına yazdığı yorumla da dikkat çekti. Deneyimli futbolcu, Abdurrahim Albayrak'ın Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu ziyareti esnasında paylaştığı fotoğraf altına, "Galatasaray'a dönmek lütfen" yazdı.

ÖZBEK LİSTEYE ALMAMIŞTI
Brezilyalı'nın bu mesajı, "Abdurrahim Albayrak'ın tekrar yönetime dönmesini istiyor" şeklinde yorumlandı. Hatırlanacağı üzere Albayrak, Duygun Yarsuvat yönetiminde yer almış ancak Dursun Özbek başkanlığa seçildiği kongrede Albayrak'a listesinde yer vermemişti. (Fanatik)

[Haber görseli]

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Abdurrahim Albayrak, Felipe Melo