Fenerbahçe'nin yeni transferi Jeremain Lens, İstanbul'a geldi

Fenerbahçe'nin İngiltere'nin Sunderland takımında forma giyen Hollandalı kanat oyuncusu 28 yaşındaki Jeremain Lens İstanbul'a geldi.
Yayınlanma tarihi: 30 Ağustos 2016 Salı, 11:00

[Haber görseli]

THY'nin tarifeli seferiyle saat 00.30 sıralarında İstanbul'a gelen Lens, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Fenerbahçeli idareci ve tercüman tarafından karşılandı. Pasaport işlemlerinin ardından kanat oyuncusu basın mensuplarına “Biraz zaman aldı. Buraya gelmem. Bu sürenin ardından buradayım. En önemlisi burada olmam. Son birkaç adım kaldı. Fenerbahçe ile son görüşmelerimizi yapacağız. Umarım her şey yolunda gider. Fenerbahçe'nin bir futbolcusu olarak transfer yaparım" dedi.

"Fenerbahçe'nin Teknik direktör Dick Advocaat ile görüştünüz mü?" sorusuna Lens; “Tabiki hocamızla konuştum. Bana kulüple ilgili olumlu görüşler aktardı. Ben zaten Hollanda'daki birçok arkadaşımdan Fenerbahçe'yi biliyordum. Fenerbahçe'nin Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri olduğunu biliyordum. Bu nedenle bilgi sahibiyidim. Daha önceden de dediğim gibi her şey olumlu geçer bende Fenerbahçe'nin bir parçası olurumö dedi. Taraftarlarla ilgili soruya ise Lens, “Fenerbahçe'nin harika taraftarları varö diyerek sözlerini noktaladı. Hollandalı futbolcu havalimanında yolcu bekleyen bir grup Fenerbahçeli taraftarın fotoğraf çekilme isteğini kırmadı. Lens bir taraftar ile de poz verdi. Daha sonra menajeri eşliğinde Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.

A+ A-