Kapat
A+ A-

Beşiktaş’taki krize Şenol Güneş el attı

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'un oyundan çıkarken gösterdiği tepki ve Medel ile Lens'in ısınırken Şenol Güneş'in kendilerini çağırmasına rağmen sergiledikleri tavırlar tartışma yarattı. Olaya el atan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Medel ve Lens ile özel görüştü.
Yayınlanma tarihi: 30 Ekim 2017 Pazartesi, 09:26

Teknik Direktör Şenol Güneş, Aytemiz Alanyaspor maçının son dakikalarında oyuncu değişikliği yapmak için ısınan oyuncuları yanına çağırdı. Deneyimli hoca, herkesin kulübeye doğru hareketlenmesini beklerken, Lens ve Medel ağır davrandı. Bu sırada Necip'i oyuna sokan Güneş'in bu testi de iki yeni transferin son dönemlerdeki isteksiz tavrını ortaya döktü. Maç sonu “Ben çağırdığım zaman koşacaklar” diyen deneyimli hoca, karşılaşmanın ardından da iki futbolcuyla özel bir görüşme yaptı. Takımda yer bulmaları için çok çalışmaları gerektiğini dile getiren Güneş, “Oynamazsanız bile her an süre alacak gibi kendinizi hazırlayın. Forma kolay verilmez. Kendinize gelin ve bu takım için yararlı olmaya bakın” diyerek uyarıda bulundu.

Alanya’da oyundan çıkarken tepkili hareketler yapan Oğuzhan Özyakup'un da dikkati çekildi. Teknik Direktör Şenol Güneş, “Sorun yok” dese de yönetimin, yıldız futbolcuya davranışlarına dikkat etmesi yönünde uyarıda bulunacağı belirtildi.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Oğuzhan Özyakup, Şenol Güneş