Kapat
A+ A-

Ünal Aysal'dan transfer açıklaması

Transfer çalışmaları hakkında konuşan Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, "Bu transfer sezonunda 'çilek' yerine 'çalışkan arı' almak istiyoruz. Koşan, basan, sürekli takımı için mücadele eden oyunculara ihtiyacımız var. Herkes 'yıldız' soruyor. Şu takıma bir bakın, zaten yıldız dolu değil mi!” dedi.
Yayınlanma tarihi: 22 Temmuz 2014 Salı, 09:55

Sneijder gidecek mi? Muslera için teklif geldi mi? Drogba gitti, peki bu sezonun çileği kim olacak? Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılılar’ın merak ettiği konular hakkında konuştu. Söz, Aslan’ın patronunda:

"ÇİLEK DEĞİL ARI"

“Bu yaz transfer sezonunda şimdilik ‘çilek’ düşüncemiz yok! Daha doğrusu önceliğimiz ‘yıldız’ değil. Çünkü zaten takımımızda birçok yıldız var. Şu an hedefimiz, ‘yıldız’ yerine ‘çalışkan arı’ almak...

"İKİ KUPAYI DA ALABİLİRİZ"

Özetle ‘çilek’ değil ‘çalışkan arı’ peşindeyiz... Koşan, basan, sürekli takımı için mücadele eden çalışkan arılara ihtiyacımız var. Tüm kupalarda mücadele verebilecek geniş ve kaliteli bir kadroya sahibiz. Hem ligi hem kupayı kazanacağımızı, Şampiyonlar Ligi’nde de ilk etapta gruptan çıkacağımızı düşünüyor ve arzuluyorum.”

"PARAYI VEREN, DÜDÜĞÜ..."

“Muslera ve Sneijder konusuna gelince... İkisi için de henüz teklif almadık. Bu oyuncularımızın takımımıza katkıları son derece tatminkâr. Buna karşın belirlediğimiz fiyatlar var, kesinlikle pazarlığa açık değiliz. Bu rakamların altında asla vermeyiz. Bu nedenle yıldızlarımıza talip olanlar, teklif dahi veremiyorlar.

Yüzde 100 kararlı olan kulüp varsa gelir, istediğimiz rakamı verir ve ancak o zaman yıldızlarımız gidebilir. Sözleşme maddelerine uymak mecburiyetindeyiz. Bu durumda bizim de elimizden bir şey gelmez.”

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler