Kapat
A+ A-

Güncel Kültür Sanat Dergisi'nin Mart sayısı raflarda

Güncel Kültür Sanat Dergisi'nin 36. Sayısı'nda usta sanatçı Zafar Algöz söyleşisi yer alıyor. Algöz, “Görevimiz Tatil’’ filmiyle şu sıralar sinemada izleyicinin karşısına yeniden çıktı.
Yayınlanma tarihi: 6 Mart 2018 Salı, 20:15

[Haber görseli]

Bu sayıda Mart ayı ortasında vizyona girecek “Düğüm Salonu’’ filminin hem senaristi hem de başrol oyuncusu Şahin Irmak ile  Güldür Güldür Show’dan yakından tanıtığımız sevilen sanatçı Alper Kul Güncel Kültür Sanat Dergisi'nin diğer konukları. Bu sayıda Müfit Can Saçıntı’nın tek kişilik gösterisi tanıtımına da geniş yer ayrıldı.

Güncel Kültür Sanat Dergisi tarafından genç resim sanatçılarına destek için hazırlanan 'Genç Ressam Söyleşileri' yine her zamanki yerinde olacak. Ayın dikkat çeken etkinlikleri, öne çıkan kitapların tanıtımları, Neokur.com okuyucularından derlemeyle hazırlanan ‘En çok izlenen yabancı komedi dizileri’ bölümü ve Boxoffice Türkiye Mart ayı verileri 36. sayıda yer alacak.

Her sayı titiz ve doyurucu içerikle hazırlanan Güncel Kültür Sanat Dergisi herkes okusun diye sadece 5 TL. Dergiye D&R, Migros, Carrefour, Remzi Kitap Evi, Nezih Kitap Evi ile Starbucks ve Café Nero'lardan  ulaşılabilir.

Cumhuriyet İMECESİ