Kapat
A+ A-

Şeytan’la tanışmak

Drive’ın (Sürücü/2011) yönetmeni Nicolas Winding Refn, son geriliminde benzersiz bir stil çalışması deneyerek şiddet, öç, suç, kurtuluş temalarını anlatıyor.
Yayınlanma tarihi: 21 Kasım 2013 Perşembe, 19:07

[Haber görseli]Drive’ın (Sürücü/2011) yönetmeni Nicolas Winding Refn, son geriliminde benzersiz bir stil çalışması deneyerek şiddet, öç, suç, kurtuluş temalarını anlatıyor.

Cinayet işlediği için Bangkok’a kaçan Julian on yıldır burada sürgünde yaşamaktadır. Ağbisi Billy ile bir boks kulübü işletmektedir. Bu boks kulübünü eroin, kokain ticareti yapmak için paravan olarak kullanırlar.

Billy, 16 yaşındaki bir kıza tecavüz edip öldürünce belalı kişilerce vahşice katledilir. Bunun üzerine Amerika’da bir suç şebekesinin patroniçesi olan annesi Jenna oğlunun öcünü almak üzere Bangkok’a gelir. Küçük oğlu Julian’dan kardeşinin katillerini bulmasını ister.

Julian birdenbire kendini bir öç sarmalının içinde buluverir. Çıktığı bu beklenmedik içsel yolculuk onun kurtuluşu mu olacaktır ? Filmin Özel Bölümler’inde set görüntüleri, fragmanlar, fotoğraf galerisi yer alıyor.

Only God Forgives (Sadece Tanrı Affeder) Yönetmen: Nicolas Winding Refn Oyuncular: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm, Rhatha Phongam, Gordon Brown, Tom Burke / 2013, 90 dakika, Tiglon.

Format : Dvd.

Cumhuriyet İMECESİ