A+ A-

Eğlencenin yeni adresi Kayıkhane

Manzarası ve mönüsüyle şimdiden müdavimlerini yaratan “Moda Kayıkhane Cafe - Bar & Event Hall”, Anadolu Yakası’nın Babylon’u oldu.
Yayınlanma tarihi: 08 Kasım 2017 Çarşamba, 15:02

Son yıllarda Bomontiada ve Babylon’un yarattığı mahalle kültürünün bir benzerini, Moda’da da görmek mümkün. Bu kültürü pekiştiren kafelere ve restoranlara bir yenisi daha eklendi: Moda Kayıkhane Cafe - Bar & Event Hall.... 

[Haber görseli]

Moda Deniz Kulübü’nün tarihi binasının restore edilmesiyle 26 Haziran’da açılan mekan özellikle konumuyla cezbediyor; öyle ki ayağınızı uzatsanız denizdesiniz. Karşınızda ise, ister kahveniz isterseniz kokteyllinizi yudumlayarak seyre dalacabileceğiniz eşsiz  Adalar manzarası uzanıyor. Mekanın güzeller güzeli köpeği Cindy de size eşlik edecek.

100 yıllık bina aslına  uygun restore edildi

Moda Kayıkhane Cafe-Bar & Event Hall, hemen yan taraftaki yine aynı işletmeye ait olan Moda Sahil Restaurant’la komşu. Kayıkhane kısmına restoranın yan tarafından giriyorsunuz. Mekan, ortalama 1000 kişilik bir alan üzerine kurulu. Rıhtım kısmının haricinde konser alanı ve bar kısmı da bulunuyor. 

[Haber görseli]

Tango ve Yunan müziği gecelerine katılın

Mekanda her salı Tango geceleri düzenleniyor. 30 TL’ye katılabileceğiniz bu etkinlikte, özel bir tango okulu sahneye çıkıyor. Emin olun dans etmeseniz bile kulağınızı okşayan Latin ezgileri eşliğinde çarşaf gibi uzanan denizi seyretmek keyfinize keyif katacak. Mekanda ayrıca yakın zamanda da Yunan müziği geceleri yapılacak.

 

[Haber görseli]

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer