Kapat
A+ A-

Göz çevresine masaj etkisiyle bakım yapan IRIS by FOREO Türkiye'de

İsveç güzellik markası Foreo, cilt bakımında büyük bir yenilik sunuyor. Alternating T-Sonic™ teknolojisiyle göz çevresine nazikçe masaj yaparak daha genç ve dinç bir görünüm sağlayan IRIS™ by FOREOile şimdi Türkiye’de.
Yayınlanma tarihi: 30 Temmuz 2016 Cumartesi, 16:12

Göz etrafındaki kırışıklıklar, çizgiler, koyu halkalar ve şişkinlik her kadının en büyük endişesidir. IRIS™ by FOREO tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. IRIS™ by FOREO, kan dolaşımını artırarak uygulama yapılan bölgeye oksijen gitmesini sağlıyor. Bu sayede göz çevresinde genç bir görünüm elde ederken, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini de en aza indiriyor.

IRIS™ by FOREO, pure ve spa olmak üzere 2 modda kullanılabiliyor. "Spa" modu hafif nabız dokunuşları sağlarken, "pure" modu parmak uçlarıyla yapılan dokunuşlara benzer teknolojisiyle göz çevresine titreşim gönderiyor. 

Ürün Beymen Zorlu Center, Harvey Nichols Kanyon ve Ankara, Boyner İstinye Park, Boyner Marmara Forum, Boyner Point Bornova, Boyner Saşkınbakkal, Boyner Akasya, Home of Scent Nişantaşı, Sign In Store Alaçatı, Tasarım Parfüm Butiği La Déesse Nişantaşı'nda bulunabilir.

[Haber görseli]

Cumhuriyet İMECESİ