Kapat
A+ A-

Abiye modası hakkında merak edilenler?

Yine mi düğün var?
Yayınlanma tarihi: 31 Ağustos 2016 Çarşamba, 16:25

Tüm yaz boyunca devam eden düğün telaşı, her hafta sonu katılacağınız davetler için ‘ne giyeceğim?’ düşüncesi, her bayanı en moda, en şık, en rahat elbiseleri araştırmaya yönlendiyor. Biz kadınlar, en çok önemsediği düğün, nişan, sünnet gibi davet ve organizasyonlarda şıklığımıza çok özen gösteririz. Tüm abiye modellerini bir arada görmeye çalışıp, sosyal medyadan bir çok fotograf araştırıp hayalimizde canlandırdığımız o özel kıyafeti bulabilmek için büyük bir çaba harcarız. İnternette o gün giyeceğimiz abiye modelini beğensek de denemeden almaktan çekiniriz. Kumaşı, bedeni, üzerimizde nasıl duracağı bizi endişelendirir.


Sonunda bu endişemizi ortadan kaldıran bir websitesi bulduk ve sizin için biraz araştırdık. Abiyefon.com adındaki bu site ücretsiz kargo ve ücretsiz iade avantajları ile sorunumuza ortak oluyor. Kimilerimiz yaşadığımız bölgede aradığımız modele ulaşamamakda, kimilerimiz ise iş yoğunluğundan mağaza mağaza gezmeye fırsat bulamamaktayız. Kapıda ödeme seçeneği de sunan Abiyefon uzun abiye modelleri, kısa abiye modelleri gibi filitreleme seçenekleri ile binlerce çeşit abiye modelini aynı anda sunan, arasından tarzımıza en uygun modeli kolayca seçmemize olanak sağlayan Türkiye’nin ilk online abiye e-ticaret sitesi üstelik anadoludan çıktı.

Dünya genelinde giyim sektörünün en nadide ve en değerli parçalarından olan abiye kıyafetlerin internet üzerinden satılması imkansız gibi görünürken bir Denizli firması olan Fark ve Fark Tekstil İstanbul, Ankara ve İzmir’ deki firmaları gölgede bırakarak 2012 yılında abiyenin online’a çıkmasına öncü olmuştur.
İlk siparişini açıldıktan bir ay sonra alabilen Abiyefon, vizyoner yapısı ile yüksek müşteri sadakati sağlayarak her ay binlerce paketi Dünya’ya göndermektedir.

Kendi üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin en iyi moda tasarımcılarının ve abiye markalarının gece kıyafetlerini de koleksiyonuna katarak abiye sektörünün en yeni ve en trend abiye elbise ve portföy çanta modellerini geniş ürün çeşitliliği ile bir tık kadar yakınımıza getirmektedir.
1.sınıf TSE belgeli ürünleri, fiyat garantisi ile online satın alma imkanı sunan Abiyefon en özel gecelerimizin vazgeçilmez markası olacak gibi duruyor.
Tüm özel günlerinizde tarzınızı yansıtmanız ve aradığınızı bulmanız dileğiyle....

Cumhuriyet İMECESİ