Kapat
A+ A-

İl il AKP adayları... Baykal'ın sırdaşı AKP listesinde

Erdoğan’a çok yakın isimlerden Mücahit Arslan ve Yalçın Akdoğan Ankara’dan, AKP’nin seçim müziklerini hazırlayan Uğur Işılak İstanbul 3. bölgeden aday. Listedeki sürprizlerden biri, Deniz Baykal’a en yakın isimlerden Savcı Sayan.
Yayınlanma tarihi: 07 Nisan 2015 Salı, 14:18

[Haber görseli]

AKP İstanbul adaylarını belirledi. Aday listelerinin açıklanacağı ana saatler kala özellikle İstanbul birinci ve ikinci bölge adayları belli oldu. AKP Sözcüsü Beşir Atalay, Lisansüstü 186, lisans mezunu 319, lise mezunu 43, ilkokul mezunu 2 adayımız var" dedi.

Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak İstanbul'dan aday

AKP'den Mustafa Şentop adayların 1. dereceden akrabalık olmadan belirlendiğini söyledi. Ancak, bu yasak Erdoğan'ı kapsamadı. 7 Haziran seçimlerinde aday olarak gösterilen isimlerden biri de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak oldu.

Gazeteciler listede

Gazeteciler Marker Eseyan, Hüseyin Yayman, Nuri Elibol, Mahmut Övür ve Orhan Miroğlu milletvekili adayı oldu. CHP Genel Başkanlığı döneminde Deniz Baykal’a en yakın isimler arasında yer alan Savcı Sayan, eski Avrupa Parlamentosu üyesi Ozan Ceyhun, eski DYP’li bakan Edip Safter Gaydalı, eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun damadı Mustafa Afşin Yazıcıoğlu listede yer aldı.

Türkeş yok

AKP’nin 2011 seçimlerindeki transferlerinden Alpaslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş, bu kez listeye giremedi. Eski Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız, eski Maliye Bakanlığı Müsteşarı Naci Ağbal, Borsa İstanbul Başkanı İbrahim Turhan, eski TSE Başkanı Hulusi Şentürk milletvekili adayı olan bürokratlar arasında yer aldı. Türban yasağını AİHM’e götüren Leyla Şahin, milletvekili adayı oldu.

[Haber görseli]

İl il AKP'nin milletvekili adayları:
 
ADANA
1. NECDET ÜNÜVAR : DOKTOR
2. FATMA GÜLDEMET SARI : MİMAR
3. SADULLAH KISACIK : MÜHENDİS
4. TALİP KÜÇÜKCAN : ÖĞRETİM ÜYESİ
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ : AVUKAT
6. ESRA YALVAÇ : DOKTOR
7. MEHMET CAN : AVUKAT
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN : ECZACI
9. ASUMAN TEKİN : MİMAR
10. KASIM PAMUK : MALİ MÜŞAVİR
11. MEHMET FARUK BOZKURT : ÖĞRETMEN
12. RAMAZAN DEMİR : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. MEHMET AY : AVUKAT
14. HASAN BERZAN TOPRAK : AVUKAT
 
ADIYAMAN
1. AHMET AYDIN : AVUKAT
2. ADNAN BOYNUKARA : MÜHENDİS
3. İBRAHİM HALİL FIRAT : AVUKAT
4. SALİH FIRAT : DOKTOR
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ : ECZACI
 
AFYONKARAHİSAR
1. HALİL ÜRÜN : AVUKAT
2. ALİ ÖZKAYA : AVUKAT
3. REMZİYE SIVACI : DOKTOR
4. AKİF ÖZKALDI : MÜHENDİS
5. FATİH BEDER : AVUKAT
 
AĞRI
1. ABDULLAH ATALAY : MÜHENDİS
2. YILMAZ ENSAROĞLU : İLAHİYATÇI
3. HALİL ÖZYOLCU : AVUKAT
4. ALİ KONYAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
AKSARAY
1. İLKNUR İNCEÖZ : AVUKAT
2. NEVZAT PALTA : MÜHENDİS
3. HÜSEYİN HÜYÜK : AVUKAT
 
AMASYA
1. MEHMET NACİ BOSTANCI : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. SAİT YÜCE : İLAHİYATÇI
3. HASAN ALİ CESUR : MÜHENDİS
 
ANKARA 1
1. YALÇIN AKDOĞAN : SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET GÜNDOĞDU : EĞİTMEN
3. ALİ İHSAN ARSLAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. JÜLİDE SARIEROĞLU : EKONOMİST
5. MURAT ALPARSLAN : AVUKAT
6. ERTAN AYDIN : MÜŞAVİR
7. TÜLAY SELAMOĞLU : MİMAR
8. FATİH ŞAHİN : AVUKAT
9. MEHMET EMİN ZARARSIZ : MÜŞAVİR
10. HASAN ALBAYRAK : MÜŞAVİR
11. ERCAN KINACI : AVUKAT
12. BARIŞ AYDIN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. MURAT KÖSE : MÜHENDİS
14. HASAN KARAGÖZ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
15. HATİCE DEMİRTAŞ : AVUKAT
16. HAYDAR ŞAHİN : AVUKAT
17. FATMA COŞAR KARACAN : AVUKAT
18. MEHMET ALİ CANLI : AVUKAT
 
ANKARA 2
1. EMRULLAH İŞLER : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. AHMET İYİMAYA : AVUKAT
3. LÜTFİYE SELVA ÇAM : MÜHENDİS
4. VEDAT BİLGİN : ÖĞRETİM ÜYESİ
5. AYDIN ÜNAL : GAZETECİ / YAZAR
6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL
7. MAHMUT SAMİ MALLI : MÜHENDİS
8. NEVZAT CEYLAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
9. AHMET BABA : MALİ MÜŞAVİR
10. NURİ ELİBOL : GAZETECİ / YAZAR
11. ADEM CEYLAN : YÖNETİCİ - KAMU
12. SELİM CERRAH : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. BÜLENT YAĞMUR : AVUKAT
14. NESLİHAN CENK : MÜHENDİS
 
ANTALYA
1. LÜTFİ ELVAN : EKONOMİST
2. MUSTAFA KÖSE : AVUKAT
3. HÜSEYİN SAMANİ : MÜHENDİS
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ : HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
5. SENA NUR ÇELİK : AVUKAT
6. İBRAHİM AYDIN : MÜHENDİS
7. ATAY USLU : YÖNETİCİ - KAMU
8. İBRAHİM TÜRKİŞ : MALİ MÜŞAVİR
9. NEVİN KORKMAZ ZOR : AVUKAT
10. HAKKI BEŞKAZALI : AVUKAT
11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU : SERBEST/ÖZEL
12. İZZET YILMAZ : DİŞ HEKİMİ
13. MURTAZA TAMYÜREK ORTA YÖNETİCİ - KAMU
14. MUSTAFA AKDENİZ : VETERİNER HEKİMİ
 
ARDAHAN
1. ORHAN ATALAY : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. YUNUS BAYDAR : VETERİNER HEKİMİ
 
ARTVİN
1. İSRAFİL KIŞLA : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. VEDAT KİBAR : MALİ MÜŞAVİR
 
AYDIN
1. MEHMET SADIK ATAY : MÜHENDİS
2. ABDURRAHMAN ÖZ : AVUKAT
3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU : ÖĞRETİM ÜYESİ
4. MUSTAFA SAVAŞ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. ERSİN ESENLİK : MÜHENDİS
7. CENGİZ ALTINTAŞ : ÖĞRETMEN
 
BALIKESİR
1. MAHMUT POYRAZLI : AVUKAT
2. SEMA KIRCI : DANIŞMAN
3. ALİ AYDINLIOĞLU : ÖĞRETMEN
4. AYŞE KARDAŞ : SİYASET BİLİMCİ
5. KASIM BOSTAN : MEMUR
6. MEHMET BAYYİĞİT : ÖĞRETİM ÜYESİ
7. HİLAL DEMİRÖZER : SERBEST/ÖZEL
8. MUSTAFA CANBEY : GAZETECİ / YAZAR
 
BARTIN
1. YILMAZ TUNÇ : AVUKAT
2. MUSTAFA YELKENCİ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
BATMAN
1. ZİVER ÖZDEMİR : MÜHENDİS
2. MEHMET EMİN EKMEN : AVUKAT
3. MURAT GÜNEŞTEKİN : MÜHENDİS
4. ADİLE GÜRBÜZ : AVUKAT
 
BAYBURT
1. NACİ AĞBAL : YÖNETİCİ - KAMU
2. BÜNYAMİN ÖZBEK : MÜHENDİS
 
BİLECİK
1. HALİL ELDEMİR : MÜHENDİS
2. RAMAZAN KURTULMUŞ ORTA EMEKLİ
 
BİNGÖL
1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. ENVER FEHMİOĞLU : ÖĞRETMEN
3. FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL
 
BİTLİS
1. VEDAT DEMİRÖZ : MALİ MÜŞAVİR
2. EDİP SAFTER GAYDALI : EKONOMİST
3. FATİH KADİRİOĞLU : MÜHENDİS
 
BOLU
1. ALİ ERCOŞKUN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. FEHMİ KÜPÇÜ : AVUKAT
3. MEHMET EMİN GÜZ : AVUKAT
 
BURDUR
1. REŞAT PETEK : AVUKAT
2. İBRAHİM EKİCİ : SERBEST/ÖZEL
3. KAMİL ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL
 
BURSA
1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU : DOKTOR
2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ : AVUKAT
3. CEMALETTİN KANİ TORUN : DOKTOR
4. HÜSEYİN ŞAHİN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. İSMET SU : AVUKAT
6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU : AVUKAT
7. ÖNDER MATLI : SERBEST/ÖZEL
8. ZEKERİYA BİRKAN : AVUKAT
9. BENNUR KARABURUN : SERBEST/ÖZEL
10. GÜRSEL DÖNMEZ : MEMUR
11. YÜKSEL YENİ : YÖNETİCİ - KAMU
12. NİHAT NASIR : GAZETECİ / YAZAR
13. HARUN AKIN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
14. AHMET KILIÇ : DANIŞMAN
15. OSMAN MESTEN : AVUKAT
16. HALİDE SERPİL ŞAHİN : ECZACI
17. CEMİLE YİĞİT : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
18. SALİH BAŞPARMAK : EĞİTMEN
 
ÇANAKKALE
1. BÜLENT TURAN : AVUKAT
2. İSMAİL KAŞDEMİR : AVUKAT
3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU : TEKNİKER
4. SEBAHATTİN GÜNER : AVUKAT
 
ÇANKIRI
1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU : AVUKAT
2. HÜSEYİN FİLİZ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
ÇORUM
1. SALİM USLU ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. CAHİT BAĞCI : SOSYOLOG
3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT : ECZACI
4. AHMET SAMİ CEYLAN : MÜHENDİS
 
DENİZLİ
1. NİHAT ZEYBEKCİ : İŞADAMI
2. MEHMET YÜKSEL : İŞADAMI
3. BİLAL UÇAR : AVUKAT
4. NURCAN DALBUDAK : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. OSMAN YÜCELİŞ : MÜHENDİS
6. EMİN OKKAYA : VETERİNER HEKİMİ
7. PERAL ULUKÖY : ECZACI
 
DİYARBAKIR
1. CEVDET YILMAZ : BÜROKRAT
2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA EMEKLİ
4. OYA ERONAT : MÜHENDİS
5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM : ÖĞRETİM ÜYESİ
6. ABDURRAHMAN KURT : MÜHENDİS
7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ : İKTİSATÇI
9. NETİCE ARSLAN ORTA ÖĞRETMEN
10. ALAATTİN PARLAK : SANATÇI
11. ABBAS BARIŞ : YÖNETİCİ - KAMU
 
DÜZCE
1. FARUK ÖZLÜ : MÜHENDİS
2. FEVAİ ARSLAN ORTA İŞADAMI
3. AYŞE KEŞİR : MÜŞAVİR
 
EDİRNE
1. ŞEMSETTİN EMİR :
2. FATMA AKSAL : EKONOMİST
3. MUSTAFA OKUR İLK SERBEST/ÖZEL
 
ELAZIĞ
1. ŞUAY ALPAY : AVUKAT
2. METİN BULUT : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. SERPİL BULUT : ÖĞRETİM ÜYESİ
4. ÖMER SERDAR : AVUKAT
 
ERZİNCAN
1. TALHA EROL DURMAZ : DOKTOR
2. SERKAN BAYRAM : AVUKAT
 
ERZURUM
1. EFKAN ALA : MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. ADNAN YILMAZ : BÜROKRAT
3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU : EKONOMİST
4. İBRAHİM AYDEMİR : MALİ MÜŞAVİR
5. ABDURRAHİM FIRAT : AVUKAT
6. ZAFER TARİKDAROĞLU : EĞİTMEN
 
ESKİŞEHİR
1. NABİ AVCI : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. SALİH KOCA : MÜHENDİS
3. EMİNE NUR GÜNAY : EKONOMİST
4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5. YETKİN TETİK ORTA SERBEST/ÖZEL
6. ALİ DEMİREL : SERBEST/ÖZEL
 
GAZİANTEP
1. MEHMET ŞİMŞEK : EKONOMİST
2. ABDULHAMİT GÜL : AVUKAT
3. ŞAMİL TAYYAR : GAZETECİ / YAZAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK : AVUKAT
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. MEHMET ERDOĞAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
7. SERPİL KAVRAK : AVUKAT
8. ALİ ŞAHİN : ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
9. FİKRET MURAT TURAL : ÖĞRETMEN
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY : MİMAR
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN : SERBEST/ÖZEL
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER : MEMUR
 
GİRESUN
1. TURHAN ALÇELİK : DOKTOR
2. ADEM TATLI : VETERİNER HEKİMİ
3. MEHMET GELDİ : MÜHENDİS
4. HATİCE KOCAOĞLU : ECZACI
 
GÜMÜŞHANE
1. KEMALETTİN AYDIN : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. FERAMUZ ÜSTÜN : MALİ MÜŞAVİR
 
HAKKARİ
1. OSMAN KIZILBAN : SERBEST/ÖZEL
2. RÜSTEM ZEYDAN : DOKTOR
3. MEHMET ERTUŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
HATAY
1. ADEM YEŞİLDAL : AVUKAT
2. ORHAN KARASAYAR : MÜHENDİS
3. MEHMET ÖNTÜRK : İŞADAMI
4. MEHMET ALĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL
5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU : İKTİSATÇI
6. TÜLİN DURGUN YETİM : DOKTOR
7. İBRAHİM NACİ YAPAR : MÜHENDİS
8. MEHMET HACIOĞLU : ÇİFTÇİ
9. CANAN KAHRAMAN : MÜHENDİS
10. AHMET DEMİRTAŞ : MÜHENDİS
 
IĞDIR
1. FERDİ TURAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. CENGİZ ŞEYRAN : DANIŞMAN
 
ISPARTA
1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ : EKONOMİST
2. RECEP ÖZEL : AVUKAT
3. İSMAİL ÖZDEMİR : BÜROKRAT
4. AYŞE USTA ORTA İŞKADINI
 
İSTANBUL 1
1. İDRİS GÜLLÜCE : MÜHENDİS
2. MİHRİMAH BELMA SATIR : AVUKAT
3. EROL KAYA : SERBEST/ÖZEL
4. AHMET BERAT ÇONKAR : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. OSMAN CAN : ÖĞRETİM ÜYESİ
6. BERAT ALBAYRAK : ÖĞRETİM ÜYESİ
7. İSMET UÇMA : GAZETECİ / YAZAR
8. METİN KÜLÜNK : MÜHENDİS
9. RAVZA KAVAKCI KAN : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
10. ERKAN KANDEMİR : MÜHENDİS
11. ALEV DEDEGİL : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
12. MEHMET ALİ PULCU : DİŞ HEKİMİ
13. HASAN SERT : MÜHENDİS
14. HÜSEYİN YAYMAN : GAZETECİ / YAZAR
15. OSMAN BOYRAZ : MÜHENDİS
16. FAİK IŞIK : AVUKAT
17. HULUSİ ŞENTÜRK : MÜHENDİS
18. ŞEYMA DÖĞÜCÜ : AVUKAT
19. BİLAL TOPÇU : MUHASEBECİ
20. RABİA İLHAN : AVUKAT
21. FATMA VARANK : MİMAR
22. ADEM SEFER : MÜHENDİS
23. HURŞİT YILDIRIM : AVUKAT
24. FAHRİ YASİN ŞENER : İKTİSATÇI
25. PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU : AVUKAT
26. AYŞE KARTAL : MUHASEBECİ
27. MUSTAFA DEMİRAL : AVUKAT
28. MUSTAFA ÖZMEN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
29. ESMA ERSİN : SERBEST/ÖZEL
30. ALİM ERDEMİR : YÖNETİCİ - KAMU
31. COŞKUN KOÇ : ECZACI
 
İSTANBUL 2
1. VOLKAN BOZKIR : DİPLOMAT
2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI : AVUKAT
3. EKREM ERDEM : SERBEST/ÖZEL
4. AZİZ BABUŞCU : MALİ MÜŞAVİR
5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA : MÜŞAVİR
6. ETHEM TOLGA : ÖĞRETİM ÜYESİ
7. ŞİRİN ÜNAL : ORDU MENSUBU
8. FATMA BENLİ : AVUKAT
9. HÜSEYİN BÜRGE : ÖĞRETMEN
10. SEVİM SAVAŞER : ÖĞRETİM ÜYESİ
11. HAYDAR ALİ YILDIZ : AVUKAT
12. MARKAR ESEYAN : GAZETECİ / YAZAR
13. OKTAY SARAL : MÜHENDİS
14. AHMET HALDUN ERTÜRK : DOKTOR
15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN : MALİ MÜŞAVİR
16. AHMET HAMDİ ÇAMLI : GAZETECİ / YAZAR
17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ : GAZETECİ / YAZAR
18. İBRAHİM SOLMAZ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
19. BEDRİ BAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
20. İSMAİL ERGÜNEŞ : AVUKAT
21. MEHMET ER : SERBEST/ÖZEL
22. PERİHAN TOĞAY : SERBEST/ÖZEL
23. MUHARREM BALTACI : SERBEST/ÖZEL
24. REŞİDE YÜKSEL : DOKTOR
25. MAHMUT DOĞAN : ÖĞRETİM ÜYESİ
26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ : MÜHENDİS
 
İSTANBUL 3
1. MUSTAFA ŞENTOP : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. ÖZLEM ZENGİN : AVUKAT
3. FEYZULLAH KIYIKLIK : AVUKAT
4. MEHMET MUŞ : EKONOMİST
5. MEHMET DOĞAN KUBAT : AVUKAT
6. TÜLAY KAYNARCA : GAZETECİ / YAZAR
7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8. HARUN KARACA ORTA MUHASEBECİ
9. UĞUR IŞILAK ORTA SANATÇI
10. MUSTAFA YENEROĞLU : AVUKAT
11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU : MÜHENDİS
12. MEHMET METİNER : GAZETECİ / YAZAR
13. HALİS DALKILIÇ : İKTİSATÇI
14. MAHMUT ÖVÜR : GAZETECİ / YAZAR
15. YILDIZ SEFERİNOĞLU : AVUKAT
16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA : MÜHENDİS
17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE : DİŞ HEKİMİ
18. MEHMET BAYKAN : AVUKAT
19. RESUL KURT : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
20. BETÜL BİRER ORTA SERBEST/ÖZEL
21. ABDULLAH BAŞCI : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER : SAĞLIK GÖREVLİSİ
23. CELAL BABAYİĞİT : AVUKAT
24. HAKAN BAHADIR : ÖĞRETİM ÜYESİ
25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK : GAZETECİ / YAZAR
26. YEŞİL AYTULUM TURUT ORTA SERBEST/ÖZEL
27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU : SERBEST/ÖZEL
28. ABDULLAH SADIKSOY : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
29. ARİF KALMAZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
30. FATMA NUR YAVUZ : SERBEST/ÖZEL
31. FEVZİ DURMUŞ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
İZMİR 1
1. VEYSEL EROĞLU : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR : ÖĞRETİM ÜYESİ
3. CEMİL ŞEBOY : MİMAR
4. HÜSEYİN KOCABIYIK : GAZETECİ / YAZAR
5. OZAN CEYHUN ORTA SERBEST/ÖZEL
6. NECİP NASIR : MÜHENDİS
7. CEMAL BEKLE : SOSYOLOG
8. MAHMUT ATİLLA KAYA : AVUKAT
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ : DOKTOR
10. TALİP UZUN : MEMUR
11. KAZIM ERTEN : MEMUR
12. ÖMER SERTBAŞ : MÜHENDİS
13. GÜRBÜZ AKBULUT : YÖNETİCİ - KAMU
 
İZMİR 2
1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. NESRİN ULEMA : ECZACI
3. HAMZA DAĞ : AVUKAT
4. KEREM ALİ SÜREKLİ : AVUKAT
5. DURMUŞ BOZTUĞ : ÖĞRETİM ÜYESİ
6. MEHMET BAYINDIR : DOKTOR
7. SAVCI SAYAN : EKONOMİST
8. NEŞE GÜRÇAY : SERBEST/ÖZEL
9. TANSU KAYA : MÜHENDİS
10. BİLAL KIRKPINAR : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
11. ESRA ALADAĞ : DİŞ HEKİMİ
12. ALİ HADİM ORTA ÇİFTÇİ
13. MÜJDE ÇELİK ORTA SERBEST/ÖZEL
 
KAHRAMANMARAŞ
1. MAHİR ÜNAL : BÜROKRAT
2. NURSEL REYHANLIOĞLU : ECZACI
3. VEYSİ KAYNAK : AVUKAT
4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR : İŞKADINI
5. MEHMET UĞUR DİLİPAK : MÜHENDİS
6. MEHMET İLKER ÇİTİL : DOKTOR
7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ : AVUKAT
8. İMRAN KILIÇ : İLAHİYATÇI
 
KARABÜK
1. OSMAN KAHVECİ : MÜHENDİS
2. SEDAT NAMAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
KARAMAN
1. RECEP KONUK : ÖĞRETMEN
2. RECEP ŞEKER : DOKTOR
 
KARS
1. MEHMET UÇUM : AVUKAT
2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY : DOKTOR
3. ENSAR ERDOĞDU : AVUKAT
 
KASTAMONU
1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN : ECZACI
2. METİN ÇELİK : AVUKAT
3. ZAFER NALBANTOĞLU : MÜHENDİS
 
KAYSERİ
1. MEHMET ÖZHASEKİ : AVUKAT
2. AHMET DOĞAN : ÖĞRETİM ÜYESİ
3. YAŞAR KARAYEL : MÜŞAVİR
4. KEMAL TEKDEN : DOKTOR
5. HAVVA TALAY ÇALIŞ : DOKTOR
6. HALİL ERGEN : MEMUR
7. İSMAİL TAMER : DOKTOR
8. AVŞAR ASLAN : YÖNETİCİ - KAMU
9. AYDIN KALKAN : ÖĞRETMEN
 
KIRIKKALE
1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL : MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. RAMAZAN CAN : AVUKAT
3. ABDULLAH ÖZTÜRK : SERBEST/ÖZEL
 
KIRKLARELİ
1. HAMDİ IRMAK : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. VOLKAN GÖÇ : MÜHENDİS
3. AYTAÇ AKSOY : MÜHENDİS
 
KIRŞEHİR
1. SALİH ÇETİNKAYA : AVUKAT
2. HACI TURAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
KİLİS
1. REŞİT POLAT : ECZACI
2. AHMET SALİH DAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
KOCAELİ
1. FİKRİ IŞIK : ÖĞRETMEN
2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. ZEKİ AYGÜN : MÜHENDİS
4. İLYAS ŞEKER : MÜHENDİS
5. MEHMET AKİF YILMAZ : ÖĞRETMEN
6. CEMALETTİN KAFLI : AVUKAT
7. SAMİ ÇAKIR : SERBEST/ÖZEL
8. AYŞE MÜGE OLŞEN : ECZACI
9. HALİT ÇOKAN : AVUKAT
10. YALÇIN COŞTUR : MALİ MÜŞAVİR
11. YAHYA COŞKUN : GAZETECİ / YAZAR
 
KONYA
1. AHMET DAVUTOĞLU : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. MUSTAFA BALOĞLU : DOKTOR
3. HÜSNÜYE ERDOĞAN : DOKTOR
4. ZİYA ALTUNYALDIZ : MÜSTEŞAR
5. MUHAMMET UĞUR KALELİ ORTA YÖNETİCİ - KAMU
6. LEYLA ŞAHİN USTA : DOKTOR
7. MEHMET BABAOĞLU : ÖĞRETİM ÜYESİ
8. ABDULLAH AĞRALI : DOKTOR
9. HALİL ETYEMEZ : EĞİTMEN
10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK : PİSİKOLOG
11. HACI AHMET ÖZDEMİR : ÖĞRETİM ÜYESİ
12. ÖMER ÜNAL : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. MUSTAFA KAYA : MEMUR
14. ÖMER FARUK KANIK : MÜHENDİS
 
KÜTAHYA
1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI : MÜHENDİS
2. VURAL KAVUNCU : ÖĞRETİM ÜYESİ
3. İSHAK GAZEL : AVUKAT
4. AHMET TAN : MALİ MÜŞAVİR
 
MALATYA
1. ÖZNUR ÇALIK : ECZACI
2. TAHA ÖZHAN : MÜŞAVİR
3. MUSTAFA ŞAHİN : EĞİTMEN
4. NURETTİN YAŞAR : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. BÜLENT TÜFENKCİ : AVUKAT
6. BAYRAM TAŞKIN : AVUKAT
 
MANİSA
1. RECAİ BERBER : MALİ MÜŞAVİR
2. UĞUR AYDEMİR : MALİ MÜŞAVİR
3. SELÇUK ÖZDAĞ : ÖĞRETİM ÜYESİ
4. MURAT BAYBATUR : SERBEST/ÖZEL
5. ŞULE TUNALI : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. İSMAİL BİLEN : AVUKAT
7. MUSA YILMAZ : YÖNETİCİ - KAMU
8. GÜZİDE İÇEN KASAP : MİMAR
9. BİLAL TEMEL : AVUKAT
 
MARDİN
1. ORHAN MİROĞLU : ÖĞRETMEN
2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY : ECZACI
3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. ABDULLAH ERİN : YÖNETİCİ - KAMU
5. CENGİZ DEMİRKAYA : EĞİTMEN
6. MEHMET EMİN DENİZ : SERBEST/ÖZEL
 
MERSİN
1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK : ECZACI
2. YILMAZ TEZCAN : DOKTOR
3. MUHSİN KIZILKAYA : GAZETECİ / YAZAR
4. ZEYNEP GÜL YILMAZ : AVUKAT
5. İBRAHİM GÜL : SERBEST/ÖZEL
6. ARİF YILDIRIM : YÖNETİCİ - KAMU
7. MEHMET EMİN KAPLAN : AVUKAT
8. PINAR NAR : AVUKAT
9. CEMAL BALKAYA : SERBEST/ÖZEL
10. ABDULLAH KUZ : ÖĞRETMEN
11. MEHMET TAŞKIRAN : MALİ MÜŞAVİR
 
MUĞLA
1. HASAN ÖZYER : SERBEST/ÖZEL
2. HASAN KÖKTEN : MÜHENDİS
3. ELVAN GÖÇER : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. MEHMET YAVUZ DEMİR : YÖNETİCİ - KAMU
5. MUHİTTİN KAYABAŞ : MÜHENDİS
6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
MUŞ
1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK : MÜHENDİS
2. ABDULSELAM ER : EĞİTMEN
3. HALİS SALTIK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
NEVŞEHİR
1. MUSTAFA AÇIKGÖZ : ECZACI
2. MURAT GÖKTÜRK : AVUKAT
3. EBUBEKİR GİZLİGİDER : AVUKAT
 
NİĞDE
1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU : MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. ERDOĞAN ÖZEGEN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. YAŞAR ATAÇ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
ORDU
1. NUMAN KURTULMUŞ : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. OKTAY ÇANAK : AVUKAT
3. İHSAN ŞENER : YÖNETİCİ - KAMU
4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN : AVUKAT
5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
OSMANİYE
1. SUAT ÖNAL : MÜHENDİS
2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU : YÖNETİCİ - KAMU
3. MEHMET SARI : EMEKLİ
4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ : AVUKAT
 
RİZE
1. HASAN KARAL : İLAHİYATÇI
2. HİKMET AYAR : MALİ MÜŞAVİR
3. OSMAN AŞKIN BAK : MÜHENDİS
 
SAKARYA
1. AYŞENUR İSLAM : ÖGRETİM ÜYESİ
2. MUSTAFA İSEN : ÖĞRETİM ÜYESİ
3. ALİ İHSAN YAVUZ : AVUKAT
4. RECEP UNCUOĞLU : MÜHENDİS
5. ALİ İNCİ : ÖĞRETMEN
6. RECEP HACIEYÜPOĞLU : AVUKAT
7. BİLGEHAN DOĞRU : DOKTOR
 
SAMSUN
1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ : SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET DEMİRCAN : DOKTOR
3. FUAT KÖKTAŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. ÇİĞDEM KARAASLAN : MİMAR
5. HASAN BASRİ KURT : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. KAMURAN ÖZDEN : MÜSTEŞAR
7. YILMAZ HOCAOĞLU : AVUKAT
8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL : MÜHENDİS
9. ADEM TUNCER : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
SİİRT
1. YASİN AKTAY : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. HAŞİM TAŞKIRAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. ALİ İLBAŞ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
SİNOP
1. CENGİZ TOKMAK : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. NAZIM MAVİŞ : SERBEST/ÖZEL
 
SİVAS
1. İSMET YILMAZ : AVUKAT
2. HİLMİ BİLGİN : AVUKAT
3. SELİM DURSUN : MÜHENDİS
4. ADEM YILDIRIM : AVUKAT
5. YALÇIN ÖZDEMİR : SERBEST / ÖZEL
 
ŞANLIURFA
1. NUREDDİN NEBATİ : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. MEHMET KASIM GÜLPINAR : ÇİFTÇİ
3. SEYİT EYYÜPOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
4. MAZHAR BAĞLI : SOSYOLOG
5. HALİL ÖZCAN : ÖĞRETİM ÜYESİ
6. HAMİDE SÜRÜCÜ : MÜHENDİS
7. AHMET EŞREF FAKIBABA : DOKTOR
8. MEHMET AKYÜREK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
9. MAHMUT KAÇAR : MÜHENDİS
10. YUSUF EĞİLMEZ : AVUKAT
11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ : PİSİKOLOG
12. ABDULLAH YEŞİL : MALİ MÜŞAVİR
 
ŞIRNAK
1. ARSLAN TATAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. ADNAN ŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL
3. LEZGİN ADIYAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. RİZGİN BİRLİK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
TEKİRDAĞ
1. MUSTAFA YEL : MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. AYŞE DOĞAN : DİŞ HEKİMİ
3. METİN AKGÜN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. EYÜP KANAR : SERBEST/ÖZEL
5. HAKAN SUNAL : DOKTOR
6. AHMET ÜZGÜN : ÖĞRETMEN
 
TOKAT
1. COŞKUN ÇAKIR : ÖĞRETİM ÜYESİ
2. CELİL GÖÇER : DOKTOR
3. FATMA GAYE GÜLER : SERBEST/ÖZEL
4. FATİH AKGÜN : AVUKAT
5. MUSTAFA ARSLAN : AVUKAT
 
TRABZON
1. SÜLEYMAN SOYLU : SERBEST/ÖZEL
2. MUHAMMET BALTA : MÜHENDİS
3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU : AVUKAT
4. ADNAN GÜNNAR : DİŞ HEKİMİ
5. NİHAT TOSUN : DOKTOR
6. SALİH CORA : AVUKAT
 
TUNCELİ
1. MEHMET TUNÇ : MÜHENDİS
2. ALİ ULVİ SEYREK : AVUKAT
 
UŞAK
1. MEHMET ALTAY : AVUKAT
2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN : MİMAR
3. HÜSEYİN KESKİN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
 
VAN
1. BURHAN KAYATÜRK : MÜHENDİS
2. ÖMER ÇAHA : ÖĞRETİM ÜYESİ
3. NAHİDE HAKAN : AVUKAT
4. FARUK ALPASLAN : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. HAMDULLAH ŞEVLİ : ÖĞRETİM ÜYESİ
6. ÖZGE BURAK DEGER : EĞİTMEN
7. YAKUP ALADAĞ : ÖĞRETMEN
8. NİZAMETTİN AĞAR : MÜŞAVİR
 
YALOVA
1. FİKRİ DEMİREL : ÖĞRETMEN
2. MEHMET DEMİRHAN ORTA SERBEST/ÖZEL
 
YOZGAT
1. ABDULKADİR AKGÜL : SERBEST/ÖZEL
2. ERTUĞRUL SOYSAL : DOKTOR
3. YUSUF BAŞER : AVUKAT
4. İSKENDER MİNAR : AVUKAT
 
ZONGULDAK
1. HÜSEYİN ÖZBAKIR : SAVCI
2. FARUK ÇATUROĞLU : EKONOMİST
3. ÖZCAN ULUPINAR : SERBEST/ÖZEL
4. EMİNE ÇİFT : YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. AKIN KAYMAK : EKONOMİST
Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Abdullah Nejat Koçer, Adem Tatlı, Adem Yeşildal, Adnan Yılmaz, Ahmet Aydın, Ahmet Baha Öğütken, Ahmet Berat Çonkar, Ahmet Davutoğlu, Ahmet Haldun Ertürk, Ahmet İyimaya, Ahmet Salih Dal, Ahmet Tan, Akif Çağatay Kılıç, Alev Dedegil, Ali Aydınlıoğlu, Ali Demirel, Ali Ercoşkun, Ali İhsan Yavuz, Ali Şahin, Alpaslan Kavaklıoğlu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ayşenur İslam, Beşir Atalay, Bilal Uçar, Burhan Kayatürk, Bülent Turan, Bünyamin Özbek, Cahit Bağcı, Canan Candemir Çelik, Cevdet Yılmaz, Deniz Baykal, Ebubekir Gizligider, Ekrem Erdem, Emrullah İşler, Erol Kaya, Ertuğrul Soysal, Fatih Şahin, Fehmi Küpçü, Feramuz Üstün, Fevai Arslan, Feyzullah Kıyıklık, Fikri Işık, Gökcen Özdoğan Enç, Gönül Bekin Şahkulubey, Hacı Bayram Türkoğlu, Hakan Çavuşoğlu, Halil Özcan, Halil Ürün, Hamza Dağ, Harun Karaca, Hasan Karal, Hilmi Bilgin, Hüseyin Bürge, Hüseyin Filiz, Hüseyin Samani, Hüseyin Şahin, İdris Güllüce, İhsan Şener, İlknur İnceöz, İlyas Şeker, İsmail Kaşdemir, İsmet Su, İsmet Uçma, İsmet Yılmaz, İsrafil Kışla, Kemalettin Aydın, Lütfi Elvan, Mahir Ünal, Mahmut Kaçar, Mahmut Övür, Mehmet Akyürek, Mehmet Altay, Mehmet Doğan Kubat, Mehmet Erdoğan, Mehmet Geldi, Mehmet Kasım Gülpınar, Mehmet Metiner, Mehmet Muş, Mehmet Müezzinoğlu, Mehmet Naci Bostancı, Mehmet Öntürk, Mehmet Sarı, Mehmet Şimşek, Mehmet Şükrü Erdinç, Mehmet Yüksel, Metin Külünk, Mihrimah Belma Satır, Murat Göktürk, Mustafa Baloğlu, Mustafa Gökhan Gülşen, Mustafa Şahin, Mustafa Şentop, Nabi Avcı, Necdet Ünüvar, Nesrin Ulema, Nihat Zeybekci, Nurcan Dalbudak, Nureddin Nebati, Nuri Elibol, Oğuz Kağan Köksal, Oktay Saral, Orhan Atalay, Orhan Karasayar, Orhan Miroğlu, Osman Aşkın Bak, Osman Boyraz, Osman Kahveci, Oya Eronat, Önder Matlı, Özcan Ulupınar, Öznur Çalık, Ramazan Can, Recai Berber, Recep Konuk, Recep Özel, Resul Kurt, Salih Fırat, Salih Koca, Salim Uslu, Selçuk Özdağ, Sevde Bayazıt Kaçar, Sevim Savaşer, Seyit Eyyüpoğlu, Suat Önal, Süreyya Sadi Bilgiç, Şamil Tayyar, Şirin Ünal, Şuay Alpay, Tülay Kaynarca, Tülay Selamoğlu, Uğur Aydemir, Vedat Demiröz, Veysel Eroğlu, Volkan Bozkır, Vural Kavuncu, Yalçın Akdoğan, Yaşar Karayel, Yılmaz Tunç, Yusuf Başer, Zeki Aygün, Zeynep Armağan Uslu, Ziver Özdemir, Adem Ceylan, Abdulkadir Akgül, Abdurrahman Kurt, Ali İhsan Merdanoğlu, Ayhan Yılmaz, Durmuş Boztuğ, Erdoğan Özegen, Ethem Tolga, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Feyzi Berdibek, Hacı Turan, Halil Özyolcu, Harun Akın, Hasan Özyer, İhsan Arslan, İsmail Bilen, Mehmet Emin Ekmen, Muhsin Yazıcıoğlu, Veysi Kaynak, Yusuf Selahattin Beyribey, Hüseyin Avni

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler