Kapat
A+ A-

AKP'nin aday listesi... Babacan sürprizi, Çelik ikna edildi, Boynukalın'a şok

AKP aday listeleri teslim edildi. Aday olmayacağı belirtilen Ali Babacan, aday gösterildi. Faruk Çelik, ikna edildi. Çelik, Şanlıurfa 1. sıradan aday oldu. Eski bakanlar Mehmet Şimşek, Beşir Atalay ve Cemil Çiçek de aday gösterildi.
Yayınlanma tarihi: 18 Eylül 2015 Cuma, 16:54

Listeleri teslim eden Bekir Bozdağ, "Bu seçimde üç dönemliklerden 24 arkadaşımız aday gösterildi. Sayın Türkeş Ankara 2. bölgeden adayımız oldu. Sayın Başbakanımız Konya'dan adaydır. Sayın Ali Babacan Ankara 1. bölgeden adayımızdır" dedi.

Liste dışı kalan saldırgan Boynukalın'dan ilk açıklama

Saadet Partisi ile ittifak iddialarına ilişkin de konuşan Bozdağ, “Saadet Partisi ile görüşmeler oldu. Seçim öncesi birlikte seçime gitme konusunda ön görüşme yapılmıştır. Bu görüşmede uzlaşma zemini bulunamamıştır.” dedi.

AKP'nin il il milletvekili aday listesi:

ADANA: 1. Ömer Çelik, 2. Necdet Ünüvar, 3. Fatma Güldemet Sarı, 4. Talip Küçükcan, 5. Mehmet Şükrü Erdinç, 6. Tamer Dağlı, 7. Mehmet Sağlam, 8. Ahmet Zenbilci, 9. Müberra Kara, 10. Hasan Hüseyin Kuşcu, 11. Hasan Berzan Toprak, 12. Zekeriye Yıldızoğlu, 13. Mehmet Akif Dostbil, 14.İbrahim Dölek.

ADIYAMAN: 1. Ahmet Aydın, 2. Adnan Boynukara, 3. İbrahim Halil Fırat, 4.Salih Fırat, 5. Yakup Taş.

AFYONKARAHİSAR: 1.Veysel Eroğlu, 2.Ali Özkaya, 3.Hatice Dudu Özkal, 4.Mehmet Koca, 5.Cengiz Sağlam.

AĞRI: 1. Cesim Gökçe, 2. İsmail Oğur, 3. Erhan Tenekeci, 4. Zeynel Abidin Çakır.

AMASYA: 1. Mehmet Naci Bostancı, 2. Haluk İpek, 3. Avni Erdemir.

ANKARA 1. BÖLGE: 1. Ali Babacan, 2. Yalçın Akdoğan, 3. Ahmet Gündoğdu, 4. Ali İhsan Arslan, 5. Jülide Sarıeroğlu, 6. Murat Alparslan, 7. Ertan Aydın, 8. Fatih Şahin, 9. Tülay Selamoğlu, 10. Barış Aydın, 11. Ercan Kınacı, 12. Fahri Usta, 13. Devlet Şankazan, 14. Mehtap Toruntay, 15. Hüseyin Ulusal, 16. Hayri Çağır, 17. Emire Balkan, 18. Mehmet Ali Canlı.

ANKARA 2. BÖLGE: 1. Cemil Çiçek, 2. Yıldırım Tuğrul Türkeş, 3. Emrullah İşler, 4. Ahmet İyimaya, 5. Lütfiye Selva Çam, 6. Vedat Bilgin, 7. Aydın Ünal, 8. Nevzat Ceylan, 9. Ayhan Yılmaz, 10. Mahmut Sami Mallı, 11. Ahmet Baba, 12. Murat Yıldırım, 13. Neslihan Cenk, 14. Mehmet Akif Kalaycı.

ANTALYA: 1. Mevlüt Çavuşoğlu, 2. Mustafa Köse, 3. Hüseyin Samani, 4. Gökcen Özdoğan Enç, 5. Sena Nur Çelik, 6. İbrahim Aydın, 7. Atay Uslu, 8. İbrahim Türkiş, 9. Işılay Işıldar Can, 10. Hakkı Beşkazalı, 11. Ercan Mekteplioğlu, 12. İzzet Yılmaz, 13. Murtaza Tamyürek, 14. Mustafa Akdeniz.

ARTVİN: 1. İsrafil Kışla, 2. Hayrettin Gülbin.

AYDIN: 1. Mehmet Erdem, 2. Abdurrahman Öz, 3. Mustafa Savaş, 4. Ersin Esenlik, 5. Metin Yavuz, 6. Hilmi Yıldırım, 7. Hakan Çağlar Erürker.

BALIKESİR: 1. Mahmut Poyrazlı, 2. Sema Kırcı, 3. Ali Aydınlıoğlu, 4. Kasım Bostan, 5. Mustafa Canbey, 6.emin Mehmet Karatan, 7. Hasan Demiraslan, 8. Hasan Şafak.

BİLECİK: 1. Halil Eldemir, 2. Ramazan Kurtulmuş.

BİNGÖL: 1. Cevdet Yılmaz, 2. Enver Fehmioğlu, 3. Yusuf Coşkun.

BİTLİS: 1. Vedat Demiröz, 2. Mehmet Zeki Peker, 3. Ahmet Çelik.

BOLU: 1. Ali Ercoşkun, 2. Fehmi Küpçü, 3. Fatih Metin.

BURDUR: 1. Bayram Özçelik, 2. Reşat Petek, 3. Kamil Özcan.

BURSA: 1. Mehmet Müezzinoğlu, 2. Efkan Ala, 3. Emine Yavuz Gözgeç, 4. Cemalettin Kani Torun, 5. Hüseyin Şahin, 6. İsmail Aydın, 7. Zekeriya Birkan, 8. Hakan Çavuşoğlu, 9. Bennur Karaburun, 10. Muhammet Müfit Aydın, 11. Osman Mesten, 12. Mustafa Esgin, 13. Ahmet Kılıç, 14. Cennet Cankılıç, 15. Harun Akın, 16. Bülent Büke, 17. Murat Çakır, 18. Dinçer Akyel.

ÇANAKKALE: 1. Bülent Turan, 2. Ayhan Gider, 3. Jülide İskenderoğlu, 4. Mehmet Özkurnaz.

ÇANKIRI: 1. Muhammet Emin Akbaşoğlu, 2. Hüseyin Filiz.

ÇORUM: 1. Salim Uslu, 2. Ahmet Sami Ceylan, 3. Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, 4. Bekir Horuz.

DENİZLİ: 1. Nihat Zeybekci, 2. Sema Ramazanoğlu, 3. Şahin Tin, 4. Cahit Özkan, 5. Osman Yüceliş, 6. Emin Okkaya, 7. Muhammed Bekir Ege.

DİYARBAKIR: 1. Mehmet Galip Ensarioğlu, 2. Ebubekir Bal, 3. Yunus Memiş, 4. Beran Çelik, 5. Tahsin Arslan, 6. Netice Arslan, 7. Şafak Yontürk, 8. Alaattin Parlak, 9. Mehmet Fatih Kayhan, 10. Aziz Alper Biten, 11. Neşet Özden

EDİRNE: 1. Rafet Sezen, 2. Mustafa Mercan, 3. Fahrettin Savcı.

ELAZIĞ: 1. Tahir Öztürk, 2. Metin Bulut, 3. Ömer Serdar, 4. Ejder Açıkkapı.

ERZİNCAN: 1. Sebahattin Karakelle, 2. Serkan Bayram.

ERZURUM: 1. Recep Akdağ, 2. Mustafa Ilıcalı, 3. Zehra Taşkesenlioğlu, 4. İbrahim Aydemir, 5. Orhan Deligöz, 6. Ahmet Yaptırmış.

ESKİŞEHİR: 1. Nabi Avcı, 2. Harun Karacan, 3. Emine Nur Günay, 4. Yetkin Tetik, 5. Ali Demirel , 6. Yılmaz Altın.

GAZİANTEP: 1. Mehmet Şimşek, 2. Abdulhamit Gül, 3. Ahmet Uzer, 4. Şamil Tayyar, 5. Canan Candemir Çelik, 6. Abdullah Nejat Koçer, 7. Abdulkadir Yüksel, 8. Mehmet Erdoğan, 9. Ali Şahin, 10. Fikret Murat Tural, 11. Muhammed Hakan Tanrıöver, 1 2. Selami Yetkinşekerci.

GİRESUN: 1. Nurettin Canikli, 2. Cemal Öztürk, 3. Sabri Öztürk, 4. Adem Tatlı.

GÜMÜŞHANE: 1. Hacı Osman Akgül, 2. Cihan Pektaş.

HAKKARİ: 1. Ahmet Budak, 2. Emrullah Gür, 3. Abdulmecit Tarhan.

HATAY: 1. Adem Yeşildal, 2. Orhan Karasayar, 3. Mehmet Öntürk, 4. Fevzi Şanverdi, 5. Hacı Bayram Türkoğlu, 6. Filiz Özçörekçi, 7. İbrahim Naci Yapar, 8. Mehmet Hacıoğlu, 9. Canan Kahraman, 10.
Ahmet Demirtaş.

ISPARTA: 1. Süreyya Sadi Bilgiç, 2. Sait Yüce, 3. Haydar Kemal Kurt, 4. Gülsüm Tunçbilek.
MERSİN: 1. Lütfi Elvan, 2. Yılmaz Tezcan, 3. Ali Cumhur Taşkın, 4. Hacı Özkan, 5. Zeynep Gül Yılmaz, 6. Alpaslan Gürgenç, 7. Halit Çortul, 8. Taner Boz, 9. Nafiz Deniz, 10. Koral Parça, 11. Adem Ali Keskin.

İSTANBUL 1.. BÖLGE: 1. İsmail Kahraman, 2. Mustafa Ataş, 3. Mihrimah Belma Satır, 4. Erol Kaya, 5. Ahmet Berat Çonkar, 6. Berat Albayrak, 7. İsmet Uçma, 8. Metin Külünk, 9. Ravza Kavakcı Kan, 10. Azmi Ekinci, 11. Osman Boyraz, 12. Hasan Turan, 13. Hasan Sert, 14. Mehmet Ali Pulcu, 15. Hurşit Yıldırım, 16. Hulusi Şentürk, 17. Orhan Birdal, 18. Şebnem Kocakelçi, 19. Hakkı Şanlı, 20. Erdal Yılmaz, 21. Ayşe Kartal, 22. Mustafa Demiral, 23. Mustafa Özmen, 24. Hacer Aktürk, 25. Alim Erdemir, 26. Coşkun Koç, 27. Hasan Ekmen, 28. Ayser Soy, 29. Muhammet Ali Kumru, 30. Mehmet Hüsrev, 31. Ramazan Bulum.

İSTANBUL 2. BÖLGE: 1. Hayati Yazıcı, 2. Volkan Bozkır, 3. Burhan Kuzu, 4. Ayşe Nur Bahçekapılı, 5. Fatma Betül Sayan Kaya, 6. Ekrem Erdem, 7. Aziz Babuşcu, 8. Durmuş Ali Sarıkaya, 9. Şirin Ünal, 10. Fatma Benli, 11. Hüseyin Bürge, 12. Haydar Ali Yıldız, 13. Ahmet Hamdi Çamlı, 14. Markar Eseyan, 15. Oktay Saral, 16. Cemal Vanlıoğlu, 17. Ayşegül Esra Atik, 18. Perihan Toğay, 19. Erol Adayılmaz, 20. Yavuz Değirmenci, 21. Gülver Erdem, 22. Mehmet Akif Köse, 23. Ömer Faruk Aydemir, 24. Buğra Babur, 25. Mahmut Bayat, 26. Emre Ete.

İSTANBUL 3. BÖLGE: 1. Mehmet Mehdi Eker, 2. Mustafa Şentop, 3. Mehmet Doğan Kubat, 4. Serap Yaşar, 5. Feyzullah Kıyıklık, 6. Mehmet Muş, 7. Nureddin Nebati, 8. Mehmet Metiner, 9. Harun Karaca, 10. Tülay Kaynarca, 11. Mustafa Yeneroğlu, 12. Erkan Kandemir, 13. Halis Dalkılıç, 14. Mürteza Zengin, 15. Yıldız Seferinoğlu, 16. Abdullah Başcı, 17. Yunus Ergüne, 18. Tülin Mazlumoğlu Kestane, 19. Ahmet Aydın, 20. Hatice Kübra Öztürk, 21. Abdullah Sadıksoy, 22. Müzemmil Hevadpal, 23. Resul Kurt, 24. Yeşil Aytulum Turut, 25. Zekiye Çapan, 26. Murat Çelik, 27. Memet Emin Ertekin, 28. Hasene Çapar, 29. Haşim Taşkıran, 30 Yasin Zülbaharoğlu, 31. Hüseyin Koyuncu.

İZMİR 1. BÖLGE: 1. Binali Yıldırım, 2. Mahmut Atilla Kaya, 3. Hüseyin Kocabıyık, 4. Necip Kalkan, 5. Cemal Bekle, 6.Ayşe Engür, 7. Fevzi Bayram, 8. Maksut Karaosman, 9. Mehmet İlkbahar, 10. Gürbüz Akbulut, 11. Zerrin Kara, 12. Ahmet Eroğlu, 13. Enes Uzunlar.

İZMİR 2. BÖLGE: 1. Fatma Seniha Nükhet Hotar, 2. Mustafa İbrahim Turhan, 3. Hamza Dağ, 4. Kerem Ali Sürekli, 5. Nesrin Ulema, 6. Tansu Kaya, 7. Bilal Kırkpınar, 8. Ali Sedat Şenbaş, 9. Meltem Ergin, 10. Veysel Güldoğan, 11. Emin Sefa Kayacan, 12. Hale Yıldız, 13. Cemal Bahçıvan.

KARS: 1. Ahmet Arslan, 2. Yusuf Selahattin Beyribey, 3. Suat Ögel.

KASTAMONU: 1. Hakkı Köylü, 2. Metin Çelik, 3. Murat Demir.

KAYSERİ: 1. Mehmet Özhaseki, 2. Taner Yıldız, 3. Mustafa Elitaş, 4. İsmail Tamer, 5. Hülya Nergis, 6. İsmail Emrah Karayel, 7. Sami Dedeoğlu, 8. Avşar Aslan, 9. Kadir Can Gökalp.

KIRKLARELİ: 1.Selahattin Minsolmaz, 2. Turhan Altıntel, 3. Aytaç Aksoy.

KIRŞEHİR: 1. Salih Çetinkaya, 2. Mikail Arslan.

KOCAELİ: 1. Fikri Işık, 2. Radiye Sezer Katırcıoğlu, 3. Zeki Aygün, 4. İlyas Şeker, 5. Mehmet Akif Yılmaz, 6. Sami Çakır, 7. Cemil Yaman, 8. Ayşe Müge Olşen, 9. Halit Çokan,10. Erkan Aksoy, 11. Şener İnce.

KONYA: 1. Ahmet Davutoğlu, 2. Mustafa Baloğlu, 3. Hüsnüye Erdoğan, 4. Ahmet Sorgun, 5. Ziya Altunyaldız, 6. Muhammet Uğur Kaleli, 7. Leyla Şahin Usta, 8. Mehmet Babaoğlu, 9. Abdullah Ağralı, 10. Halil Etyemez, 11. Hacı Ahmet Özdemir, 12. Ömer Ünal, 13. Mustafa Efe, 14. Ahmet Özdoğan.

KÜTAHYA: 1. Mustafa Şükrü Nazlı, 2. Vural Kavuncu, 3. İshak Gazel, 4. Ahmet Tan.

MALATYA: 1. Öznur Çalık, 2. Taha Özhan, 3. Mustafa Şahin, 4. Nurettin Yaşar, 5. Bülent Tüfenkci, 6. Ufuk Önalan.

MANİSA: 1. Selçuk Özdağ , 2. Recai Berber, 3. Uğur Aydemir, 4. Murat Baybatur, 5. İsmail Bilen, 6. Güzide İçen Kasap, 7. Ergün Karaoğlu, 8. Ozan Erdem, 9. Nevzat Büküm.

KAHRAMANMARAŞ: 1. Mahir Ünal, 2. Veysi Kaynak, 3. Nursel Reyhanlıoğlu, 4. Celalettin Güvenç, 5. Mehmet Uğur Dilipak, 6 .Mehmet ilker Çitil, 7. İmran Kılıç, 8. Oğuzkan Güzel.

MARDİN: 1. Orhan Miroğlu, 2. Süleyman Bölünmez, 3. Süleyman Çelik, 4. Abdullah Erin, 5. Veysi Kaya, 6. Ahmet Kaya.

MUĞLA: 1. Hasan Özyer, 2. Nihat Öztürk, 3. Elvan Göçer, 4. Muhittin Kayabaşı, 5. Mehmet Tire, 6. İsmail

MUŞ: 1. Mehmet Emin Şimşek, 2. Abdulselam Er, 3. Medeni Çağlar.

NEVŞEHİR: 1. Mustafa Açıkgöz, 2. Murat Göktürk, 3. Ebubekir Gizligider.

NİĞDE: 1. Alpaslan Kavaklıoğlu, 2. Erdoğan Özegen, 3. Yaşar Ataç.

ORDU: 1. Numan Kurtulmuş, 2. Oktay Çanak, 3. Metin Gündoğdu, 4. Ergün Taşcı, 5. Mehmet Kara.

RİZE: 1. Hasan Karal, 2. Hikmet Ayar, 3. Osman Aşkın Bak.

SAKARYA: 1. Ayhan Sefer Üstün, 2. Şaban Dişli, 3. Mustafa İsen, 4 .Ali İhsan Yavuz, 5. Recep Uncuoğlu, 6. Nuray Sağıroğlu ,7. Recep Hacıeyüpoğlu.

SAMSUN: 1. Akif Çağatay Kılıç, 2. Çiğdem Karaaslan, 3. Ahmet Demircan, 4. Fuat Köktaş, 5. Hasan Basri Kurt, 6. Orhan Kırcalı, 7. Yılmaz Hocaoğlu, 8. Hüseyin Avni Çatal, 9. Adem Tuncer.

SİİRT: 1. Yasin Aktay, 2. Feyzi Sevgili, 3. Lokman Özcan.

SİNOP: 1. Nazım Maviş, 2. Cengiz Tokmak.

SİVAS: 1. İsmet Yılmaz, 2. Hilmi Bilgin, 3. Selim Dursun, 4. Mehmet Habib Soluk, 5. Hakan Akkaş.

TEKİRDAĞ: 1. Mustafa Yel, 2. Ayşe Doğan, 3. Metin Akgün, 4. Ali Gümüş, 5. Ömer Karadeniz, 6. Adnan Argan.

TOKAT: 1. Coşkun Çakır, 2. Zeyid Aslan, 3. Celil Göçer, 4. Yusuf Beyazıt, 5. Mustafa Arslan.

TRABZON: 1. Süleyman Soylu, 2. Muhammet Balta, 3. Ayşe Sula Köseoğlu, 4. Adnan Günnar, 5. Salih Cora, 6. Ergin Aydın.

TUNCELİ: 1. Metin Levent Yıldız, 2. Ali Ulvi Seyrek.

ŞANLIURFA: 1. Faruk Çelik, 2. Mehmet Kasım Gülpınar, 3. Halil Özcan, 4. Ahmet Eşref Fakıbaba, 5. Mehmet Ali Cevheri, 6. Mehmet Akyürek, 7. İbrahim Halil Yıldız, 8. Mahmut Kaçar, 9. Kemalettin Yılmaztekin, 10. Abdurrahman Nüvit Yetkin, 11. Mehmet Fatih Aksoy, 12. Mehmet Arkan.

UŞAK: 1. Mehmet Altay, 2. Alim Tunç, 3.Hüseyin Keskin,

VAN: 1. Beşir Atalay, 2. Burhan Kayatürk, 3.Vahdettin İnce, 4. Fatih Çiftci, 5. Kayhan Türkmenoğlu, 6. Ebubekir Kaçmaz, 7. Faruk Alpaslan, 8. Ferman Yıldırım.

YOZGAT: 1. Bekir Bozdağ, 2. Abdulkadir Akgül, 3. Ertuğrul Soysal, 4.Yusuf Başer.

ZONGULDAK: 1. Hüseyin Özbakır, 2. Faruk Çaturoğlu, 3. Özcan Ulupınar, 4. Akın Kaymak, 5. Aytekin Kazancı.

AKSARAY: 1. İlknur İnceöz, 2. Cengiz Aydoğdu, 3. Mustafa Serdengeçti.

BAYBURT: 1. Naci Ağbal, 2. Şahap Kavcıoğlu.

KARAMAN: 1. Recep Konuk, 2. Recep Şeker.

KIRIKKALE: 1. Ramazan Can, 2. Abdullah Öztürk, 3. Mehmet Demir.

BATMAN: 1. Ataullah Hamidi, 2. Ziver Özdemir, 3. Murat Çiçek, 4. Adile Gürbüz.

ŞIRNAK: 1. Arslan Tatar, 2. Ömer Demir, 3. Cihan Güven, 4. Seyhan Akı.

BARTIN: 1. Yılmaz Tunç, 2. Ahmet Bensiz.

ARDAHAN: 1. Orhan Atalay, 2. Yunus Baydar.

IĞDIR: 1. Nurettin Aras, 2. Mustafa Buluş.

YALOVA: 1. Fikri Demirel, 2. İlker Karbuz.

KARABÜK: 1. Mehmet Ali Şahin, 2. Burhanettin Uysal.

KİLİS: 1. Reşit Polat, 2. Mustafa Hilmi Dülger.

OSMANİYE: 1. Suat Önal, 2. Mücahit Durmuşoğlu, 3. Mehmet Remzi Coşkun, 4. Abdullah Belet.

DÜZCE: 1. Faruk Özlü, 2. Fevai Arslan, 3. Ayşe Keşir.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Abdullah Nejat Koçer, Adem Tatlı, Adem Yeşildal, Ahmet Arslan, Ahmet Aydın, Ahmet Berat Çonkar, Ahmet Davutoğlu, Ahmet İyimaya, Ahmet Tan, Akif Çağatay Kılıç, Ali Aydınlıoğlu, Ali Babacan, Ali Demirel, Ali Ercoşkun, Ali İhsan Yavuz, Alpaslan Kavaklıoğlu, Avni Erdemir, Ayhan Sefer Üstün, Ayşe Nur Bahçekapılı, Bayram Özçelik, Bekir Bozdağ, Beşir Atalay, Binali Yıldırım, Burhan Kayatürk, Burhan Kuzu, Bülent Turan, Canan Candemir Çelik, Cemil Çiçek, Cevdet Yılmaz, Ebubekir Gizligider, Ekrem Erdem, Emrullah İşler, Erol Kaya, Ertuğrul Soysal, Faruk Çelik, Fatih Çiftci, Fatih Şahin, Fehmi Küpçü, Fevai Arslan, Feyzullah Kıyıklık, Fikri Işık, Gökcen Özdoğan Enç, Hacı Bayram Türkoğlu, Hakan Çavuşoğlu, Hakkı Köylü, Halil Özcan, Haluk İpek, Hamza Dağ, Hasan Karal, Hayati Yazıcı, Hilmi Bilgin, Hüseyin Bürge, Hüseyin Filiz, Hüseyin Samani, Hüseyin Şahin, İlknur İnceöz, İlyas Şeker, İsmail Aydın, İsmet Uçma, İsmet Yılmaz, İsrafil Kışla, Lütfi Elvan, Mahir Ünal, Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, Mehmet Ali Şahin, Mehmet Altay, Mehmet Doğan Kubat, Mehmet Erdem, Mehmet Erdoğan, Mehmet Galip Ensarioğlu, Mehmet Kasım Gülpınar, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Metiner, Mehmet Muş, Mehmet Müezzinoğlu, Mehmet Naci Bostancı, Mehmet Öntürk, Mehmet Sağlam, Mehmet Şimşek, Mehmet Şükrü Erdinç, Metin Külünk, Mevlüt Çavuşoğlu, Mihrimah Belma Satır, Murat Göktürk, Murat Yıldırım, Mustafa Ataş, Mustafa Baloğlu, Mustafa Elitaş, Mustafa Şahin, Mustafa Şentop, Nabi Avcı, Necdet Ünüvar, Nesrin Ulema, Nihat Zeybekci, Nureddin Nebati, Nurettin Canikli, Oktay Saral, Orhan Atalay, Orhan Karasayar, Orhan Miroğlu, Osman Aşkın Bak, Osman Boyraz, Ömer Çelik, Özcan Ulupınar, Öznur Çalık, Ramazan Can, Recai Berber, Recep Akdağ, Recep Konuk, Resul Kurt, Salih Fırat, Salim Uslu, Sebahattin Karakelle, Selçuk Özdağ, Suat Önal, Süreyya Sadi Bilgiç, Şaban Dişli, Şamil Tayyar, Şirin Ünal, Taner Yıldız, Tülay Kaynarca, Tülay Selamoğlu, Uğur Aydemir, Vedat Demiröz, Veysel Eroğlu, Volkan Bozkır, Vural Kavuncu, Yalçın Akdoğan, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Yılmaz Tunç, Yusuf Başer, Zeki Aygün, Zeyid Aslan, Ziver Özdemir, Halil Yıldız, Ahmet Kaya, Abdulkadir Akgül, Ahmet Uzer, Alim Tunç, Ayhan Yılmaz, Burhanettin Uysal, Erdoğan Özegen, Fatih Aksoy, Fatih Metin, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Fevzi Şanverdi, Harun Akın, Hasan Özyer, Haydar Kemal Kurt, İhsan Arslan, İsmail Bilen, Kayhan Türkmenoğlu, Mikail Arslan, Mustafa Ilıcalı, Ömer Demir, Süleyman Bölünmez, Tahir Öztürk, Veysi Kaynak, Yusuf Coşkun, Yusuf Selahattin Beyribey, Hüseyin Avni