Kırıkkale'de kazanan Saygılı oldu

KIRIKKALE'de AKP adayı Mehmet Saygılı'nın seçimi kazanmasından sonra partililer, kadın kolları seçim bürosu önünde havai fişek gösterisinde bulundular.
Bunlarla da ilgilenebilirsiniz
Yayınlanma tarihi: 31 Mart 2014 Pazartesi, 04:33

[Haber görseli]Kutlama şenliğine Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AKP Milletvekilleri Oğuz Kağan Köksal, Ramazan Can, yeni belediye Başkanı Mehmet Saygılı, eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz, il Başkanı Mehmet Demir ile coşkulu partili vatandaşlar katıldı. Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay yaptığı konuşmada, "Bu emaneti bize verdiler, bu emanetin hakkını vereceğiz. İnşallah bu dönem yine el ele, el birliği ile biz Ankara'da, burada arkadaşlarımız, Kırıkkale'nin bütün sorunları üzerinde birlikte çalışacağız. Yeni Belediye Başkanı Saygılı'yı tebrik ediyoruz. Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz'a teşekkür ediyorum. Ak Parti'nin çalışma sisteminin bir güzelliği iki güzel kardeşimiz, birisi 10 yıl hizmet etti, Kırıkkale'nin neredeyse en önemli sorunlarının hepsini çözdü. Diğer bir kardeşimiz o da görevi devralıyor ve bu bayrağı o taşıyacak. Hizmetler devam edecek" dedi.

Kırıkkale'nin Yeni Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ise konuşmasında, birlik ve beraberlik içinde hizmet yapmak için çalışacağını belirtirken, "Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bize gösterilen ilgiye layık olmak istiyoruz" diye konuştu.

A+ A-