AB Bakanı Ömer Çelik'ten 'racon' açıklaması: Erdoğan bu işe nokta koydu

Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Kimilerinin şahsım adına adeta racon kestiği anlaşılıyor, racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim' sözlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. 'Bu işe nokta koyuldu' dedi.
Yayınlanma tarihi: 21 Ağustos 2017 Pazartesi, 15:03

[Haber görseli]

Ömer Çelik NTV televizyonunda katıldığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kimilerinin şahsım adına adeta racon kestiği anlaşılıyor, Racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim" sözlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çelik'in açıklamaları şu şekilde;

Bakıyorsunuz Anadolu'da AK Parti'nin sivil ayağı denilerek oradaki idarecilerle belli ilişkiler geliştirmeye çalışıyorlar. Bu tip olaylarda çok hassasız. Bazen de bazı kişiler çıkıyor, belli kişiler AK Parti'nin içinden konuştuğunu iddia ederek açıklama yapıyor. Bu konularda son zamanlarda daha hassas olmak gerekiyor. Sosyal medya büyük bir okyanus. AK Partili siyasetçilere nasıl AK Partili olması gereken mesajlar da oluyor. Cumhurbaşkanımız tarafından dile getirilmiş olması bu işe artık bir nokta konulduğu anlamına geliyor.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Ömer Çelik, Recep Tayyip Erdoğan