A+ A-

Eboue iddiası doğru çıkmadı

Eski Galatasaraylı Emmanuel Eboue'nin hayatına son verdiği iddia edildi. Ancak bu iddia doğru değil.
Yayınlanma tarihi: 27 Ağustos 2018 Pazartesi, 09:38

[Haber görseli]Sarı kırmızılı ekipten ayrıldıktan sonra eşiyle sorunlar yaşayan Eboue, önce terk edilmiş ardından tüm mal varlığını kaybetmişti. Eşi tarafından dolandırılan Eboue, İngiltere’de büyük sefalet içinde yaşıyordu. Psikolojik sıkıntılar yaşadığı biline Eboue’nin, kendini asarak intihar ettiği iddiası ise büyük yankı uyandırdı. Ancak site haberi yalan çıktı.

24hrsNews adlı bir sitenin sitesine göre 35 yaşındaki Eboue, kız kardeşinin Kuzey Londra’daki evinde kendini asarak intihar etti. Ancak söz konusu iddia doğru çıkmadı.

24hrsNews adlı haber sitesine 35 yaşındaki Eboue'nin, kendini asarak intihar ettiği Twitter'da hızla yayıldı. Ama haberin Ocak ayında yayınlandığı ve gerçeği yansıtmadığı kısa sürede anlaşıldı.

[Haber görseli]

Henüz Emmaneul Eboue cephesinden ise bir açıklama gelmedi.

Galatasaray Eboue’yi hayata bağlamak için alt yapı antrenörlüğü görevi vermişti.

[Haber görseli]

Maddi olarak büyük sıkıntılar yaşadığı bilinen Eboue'yi, Galatasaray teknik ekibi geçen sezon İstanbul'da ağırlamıştı...

GEÇEN AY GÖZALTINA ALINMIŞTI

Londra Metropolitan Polisi, geçen ay yaptığı açıklama ile Emmanuel Eboue'nin Enfield'daki bir kundaklama olayı nedeniyle gözaltına alındığını duyurmuştu.

Cumhuriyet İMECESİ