Başakşehir Başkanı Gümüşdağ'dan 'Galatasaray' tweeti açıklaması

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray'ın elenmesinden sonra kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla ilgili açıklamalarda bulundu.
Yayınlanma tarihi: 21 Temmuz 2017 Cuma, 22:02

[Haber görseli]

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, UEFA Avrupa Ligi 2. ön elemesinde Galatasaray'ın İsveç'in Östersunds takımına elenmesinden sonra kulübün Twitter adresinden yapılan,"Bu zor gecenin ardından Medipol Başakşehir'e transfer olmak isteyen tüm taraftarlara kapımız açık" paylaşımına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gümüşdağ, "Galatasaray dün Avrupa'dan elendi. Futbol adamı olarak üzüldüm. Bazen bu işleri çok ciddiye alıyoruz. Galatasaray'ı çok seviyoruz. Biliyoruz ki bu bir oyun. İki dostun maçtan sonra karşılıklı mesajlarının şaka olduğunu bilmek lazım. Baktığınızda biz bir yıl boyunca Beşiktaş'la burun buruna yarıştık ve twitler attık. Bu bir oyun. Burada güzel bir dostluk var. Maksat bazen aşmış olabilir. Sosyal medyayı yöneten arkadaşları ikaz ettim. Üzüntü olduysa kusura bakmasınlar." Kaynak: Başakşehir Başkanı Gümüşdağ: Galatasaray'a şaka yaptık" dedi.

İşte Medipol Başakşehir'in o paylaşımı:

[Haber görseli]

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Göksel Gümüşdağ